September 2011 mama's

Discussion in 'De mama's' started by seentjuh, Oct 1, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. lydia1986

    lydia1986 VIP lid

    Aug 16, 2009
    22,737
    2
    38
    Female
    pm'er kinderdagverblijf
    uden -> NB
    Cos HiHi had je filmpje gezien :D
     
  2. Cos

    Cos Fanatiek lid

    Feb 5, 2011
    2,687
    0
    0
    Kleine lawaaischopper hij is nu met mich in bad ik hoor hem hier helemaal whaha.
     
  3. lydia1986

    lydia1986 VIP lid

    Aug 16, 2009
    22,737
    2
    38
    Female
    pm'er kinderdagverblijf
    uden -> NB
    Ghe ghe geweldig!
     
  4. duimerijntje

    duimerijntje Bekend lid

    Jun 22, 2008
    720
    0
    0
    Jeetje meid, ik lees het nu net pas. hebben op precies hetzelfde tijdstip een post geplaatst. Wat goed van je dat je het gefilmd hebt!! Fijn dat ze er nu goed naar gaan kijken. Sterkte meid, hou ons als het kan een beetje o de hoogte.
     
  5. duimerijntje

    duimerijntje Bekend lid

    Jun 22, 2008
    720
    0
    0
    Gelukkig was de stilte een goed teken! Ga lekker genieten van je meisje, jullie hebt heel wat in te halen!! Sterkte nog met het verlies van je oma.
     
  6. duimerijntje

    duimerijntje Bekend lid

    Jun 22, 2008
    720
    0
    0
    smile: time flies when you're having fun! Ik vind het met 2 kinderen dubbel zo snel gaan. Geweldig he om je kindje zo te zien ontwikkelen?

    Juffie: goed idee van ikea, kunnen dan vast ook nog wel even snel die wagens testen bij de dump ;)

    Cos: wat een grappig filmpje! hij was toch ff mooi aan het vertellen wat hij allemaal gedaan had :). Ik probeer dat kraaien nu telkens te filmen, maar ze stopt zodra ze de camera ziet. Moet nog ff stiekem vanuit een hoekje filmen.
     
  7. kleindraakje

    kleindraakje Niet meer actief

    Hallo allemaal,

    Vandaag weer het hele huis gepoetst en lekker geshopt.
    De tijd vliegt inderdaad voorbij. Hier is de wandelwagen inzet nu een feit. Isa wilde niet meer in de bak schreeuwde alles bij elkaar ook als de kap naar beneden zat. Nu in het zit gedeelte kijkt ze haar ogen uit hahahah... Gelukkig hebben we de quinny buzz dus de zitting is lekker zacht en hij kan helemaal in ligstand. Isa is erachter gekomen dat op de buik spelen toch wel erg leuk is. Ze houd het nu ook lang vol. Ze rolt dan ook van om naar haar rug en wilt dan weer terug op haar buik maar dat lukt haar nog niet. Wel probeert ze vooruit te komen als ze op het kleed op de grond ligt zo'n leuk gizicht.
    Vandaag heeft ze nog een dagje haar kleertjes aangehad die ze naar haar geboorte aanhad. Het kon nog maar net dus dit was de laatste keer hahahaha...

    Adnalie: Jeetje in het ziekenhuis is niet leuk.. Maar ze kunnen haar daar inderdaad goed in de gaten houden. Sterkte meid en hopelijk mag ze snel mee naar huis anders word het oud en nieuw vieren in het ziekenhuis.

    Isa komt hier ook helemaal kapot terug van het kdv.

    Oud en nieuw: Ik zie wel ff wat we doen. Misschien de fles van 23.00uur verplaatsen naar 23.30uur dan zou ze om 0.00uur nog wel wakker zijn. En anders denk ik dat ze er wel door heen slaapt word namelijk niet snel wakker ook niet van stofzuigen hahaha..
    ]
    Want2be:Super dat het erg goed gaat. Lekker genieten.
     
  8. duimerijntje

    duimerijntje Bekend lid

    Jun 22, 2008
    720
    0
    0
    wij hebben vanavond na het eten met m'n zoontje wat vuurwerk alvast afgestoken. Beetje voorbereiden.. Maar hij vond het eng! hij wilde snel terug naar binnen naar mama en Tessa. Bij mij aan de hand voor het raam vind hij het super! Hij wilde steeds meer, maar we bewaren ook nog wat voor morgen :)
     
  9. juffie2008

    juffie2008 Niet meer actief

    al 2 jurkjes zijn geannuleerd :( Stomme webshop!!

    Nu heb ik via een ander 2 rokjes en 2 jurkjes besteld, als troost ;)
     
  10. duimerijntje

    duimerijntje Bekend lid

    Jun 22, 2008
    720
    0
    0
    Wat is de reden van annulering? Heb je er nog meer besteld? Zou dan namelijk kijken of je voor de rest geen verzendkosten hoeft te betalen, ze hebben wat goed te maken!
     
  11. RoSa2009

    RoSa2009 Bekend lid

    Jul 21, 2010
    841
    0
    0
    QA/QC Assistent in de Petro chemie
    Rotterdam-Zuid
    heb op lien en luuk hyves leuke dingen besteld.......

    en via een andere hyves een stoer GAP setje voor Kaj zooooooo stoer
     
  12. RoSa2009

    RoSa2009 Bekend lid

    Jul 21, 2010
    841
    0
    0
    QA/QC Assistent in de Petro chemie
    Rotterdam-Zuid
    @ Adnalie..... sterkte.

    Hier met Kaj al 2x op SEH gezeten ook vreselijk benauwd maar zijn zuurstofgehalte is elke keer goed alleen hoor je hem zooooo piepen zo zielig.

    Mensen hadden ook Luuf geadviseerd maar daar staat duidelijk op vanaf 6 maanden.
     
  13. lydia1986

    lydia1986 VIP lid

    Aug 16, 2009
    22,737
    2
    38
    Female
    pm'er kinderdagverblijf
    uden -> NB
    Rosa leuk setje!!
     
  14. Cos

    Cos Fanatiek lid

    Feb 5, 2011
    2,687
    0
    0
    Oh ik heb weer de hele avond buikpijn gehad. Het is bijna 5 Januari ik ben heeeel benieuwd.

    Hoe is het met Kai rosa ?

    En is Mevr Jinte eigenwijs gaan slapen lydia ?

    Hoe is het met lieve Saar ?

    En met willie haar meidje ?

    Mik hoe is het met jullie ?

    Voor mijn gevoel is dit jaar zoo bizar snel omgevlogen niet normaal ! Het was het zwaarste jaar ooit. Maar ook het mooiste jaar in mijn leven.
     
  15. rinke

    rinke Fanatiek lid

    Oct 9, 2010
    2,224
    0
    0
    verzorgende ig
    noordholland
    :D het jaar is zo snel gegaat.. poeh!! echt niet normaal... maar echt een heel heel mooi jaar... trouwen, kindje.. lekker samen zijn :)


    cos: het gaat goed met saar ze is lekker naar de jappanner geweest :D

    jaylen kan lekker kletsen hoor!! echt een heerlijk ventje..
     
  16. lydia1986

    lydia1986 VIP lid

    Aug 16, 2009
    22,737
    2
    38
    Female
    pm'er kinderdagverblijf
    uden -> NB
    Hier ook het gevoel dat dit jaar voorbij gevlogen is!! Indd wel een heel mooi jaar :)

    Buikpijn al wat afgenomen??

    Jin had gister van 22.00-23.00 ff geslapen.. Toen om 0.00 de fles en sliep daarna om 00.45 tot net :)
     
  17. juffie2008

    juffie2008 Niet meer actief

    Goieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeesmorgens!!

    Onze woonkamer is leeg haha
     
  18. seentjuh

    seentjuh Fanatiek lid

    Apr 12, 2011
    1,099
    0
    0
    NULL
    NULL
    goeiemorgen!!

    vanmorgen weer op mijn neefje passen. Mijn man is hem nu fruit aan het geven op zn mans haha (met veel autogeluiden enzo dus ;))

    Vanmiddag nog even heel de kiet poetsen en vanavond komen vrienden naar ons. 2 blijven er ook nog eens logeren, dus weer lekker druk.

    het jaar is inderdaad heeeeel snel gegaan, ook al leek het aan het eind van de zwangerschap enorm traag haha

    ik ben vandaag niet meer hier te vinden, gewoon te druk, dus ik wens bij deze iedereen een hele fijne jaarwisseling!!!
     
  19. gebakje

    gebakje VIP lid

    Dec 15, 2010
    5,130
    0
    0
    Heerle (NB)
    Moguh !!!!

    Gister avond om 19.50 uur 3 hdmi kabels besteld bij allekabels.nl, nu vanmorgen om 10.15 uur had ik ze al in huis. Dat noem ik pas service. Heerlijk.

    Weer lekker geslapen vandaag. Fles zit er net in, en we springen zo even lekker onder de douche samen ( Jasper en ik).

    Straks nog wat laatste boodschapjes halen, want gister bij c1000 hadden ze geen gerookte zalm meer, en salades voor op toastjes waren ook op.

    Eten vanavond: Ik denk lekker makkelijk een pizza of zo. Man lief zal zo vanaf zijn werk nog wel even bellen, dus even overleggen.
     
  20. Want2be

    Want2be Fanatiek lid

    Aug 30, 2010
    1,272
    0
    0
    Vormgever
    Zuid-Holland
    Cos... hoe is het met je buik?!

    Meiden ik wens jullie een goed en GEZOND 2012!!! Dat we er allemaal maar volop van genieten mogen...
     

Share This Page