he ingrid balen van noah dat ie weer zo verkouden is en snap best dat je het eng vind !ik heb dat hier nog met T en water ! vind dat ook nog steeds doodeng, durf nog steeds niet te gaan zwemmen N zit vooral weer in een stoeltje omdat ze z'nn wiebel kont is en echt niet stil kan zitten en met het stoeltje wel het geeft haar vooral rust ach N die was stiekum naar boven gegaan omdat ze van mij de speen niet in mag kom ik boven ligt ze in T zijn bed te slapen dus het is weeeer even meeee time das lang geleden maar kan ik wel even genoeg doen als ze allebij slapen dus ga ik gauw even wat doen !! anders is N alweer wakker
@INgrid hopelijk knapt Noah snel op. En tja logisch dat je je zorgen maakt het was ook niet niks. Ja inderdaad geslacht is bekend we krijgen een zoontje! @Franka de meeting eindtijd zat namelijk te denken wanneer ik n.oelle dan laat slapen maar dat zal de heen en treug weg in de auto worden denk ik
@ Franka: Oh hè bah, wat een naar nieuws over je broertje en s.z. Hopen dat ze er toch uit kunnen komen samen. En lekker lomp van hem om dat zo op oudejaarsavond te vertellen. Mannen Mijn vriendin is sinds zaterdag weer thuis en moet nu van de week weer op controle bij de gyn. Wat fijn dat alles goed was met je vader. @ Smile: Jeetje joh, jij bent alweer over de helft. Wat gaat dat snel! @ Ingrid: Balen dat Noah weer verkouden is. Ik begrijp dat je er een beetje huiverig over bent.
Heb er 1 in de aanbieding! Ingrid: gatsie.... hoop dat het meevalt.. En ik hoop dat 9 jan wel door kan gaan voor jullie, want je hikt er natuurlijk steeds tegenaan... Eylem: hoe gaat het nu met I?
Prima, ik neem die ouwe dibbes zo mee. Dat is de makkelijkheid hemzelf! Ik ga spullen pakken en Gerodi zo wegbrengen. Daarna door naar de crematie en daarna hebben ze een hapje en een drankje, dus vanavond ben ik er niet... Fijne avond iedereen!
Milan is dol op elke hond die hij ziet en noemt ze allemaal Kay, zelfs onze oudste hond word kay genoemd. Julian vind alleen Bruno leuk en alle andere honden eng, best vreemd als je bedenkt dat hij is opgegroeid met 3 grote honden en nu nog steeds twee grote honden om zich heen heeft.
Haai! Sorry, even geen tijd om uitgbreid te reageren. Las alleen wel van Franka d'r broer en sz! Jeetje zeg, lekkere timing ook! Hopelijk komen ze er samen nog uit. 8 jaar is niet niks! Was T. Nog op tijd thuis voor zijn slaapje? @ hond bij meeting, mag dat dan een speelgoedhond zijn? Dan neem ik de kruimeldief wel mee voor het restjes-op-eet-effect! @ smile, wat gaat het snel zeg! Alweer de twintig weken echo! En wat leuk dat je man de baby ook al heeft gevoeld! @ ingrid, snap heel goed dat je toch een beetje angstig bent als Noah verkouden is. Ik heb dat na L.ukas z'n eerste heftige astma-aanval ook heel lang gehad (nu nog wel een beetje hoor). Zodra hij begint te hoesten ren ik al achter hem aan met de puffers! Maar gewoon goed in de gaten houden en als jij het niet vertrouwd gelijk aan de bel trekken bij de HA! Hopelijk knapt hij in ieder geval op tijd op voor de operatie. Hier lekker uitgeslapen! L.ukas was om half 10 wakker en N.oa om 10 uur! Ik weet de laatste paar dagen echt niet wat ik meemaak! Net nog even boodachappen gedaan. L.ukas mocht van zijn eigen geld wat kopen, dus bij de speelgodwinkel heeft hij een auto van playmobil uitgezocht. En daarna wilde hij nog heel graag voor N.oa iets kopen. Nadat ik echt wat te dure dingen had afgeweze, heeft hij voor haar badspeeltjes gekocht van Bumba. Ze is er dolblij mee! Zo lief!
LZ veel sterkte meid! CM, wat lief van L.ukas! Ingrid, kan me voorstellen dat die verkoudheid je niet lekker zit. Hopelijk kan de operatie wel doorgaan en kunnen jullie binnenkort het ziekenhuis echt de rug toekeren. Am, jeetje wat aso van die collega zeg. Gaat A. er nog wat van zeggen, of tegen zijn baas ofzo? Smile ik ben benieuwd naar je buikfoto! Leuk dat alweer zo opschiet! Succes woensdag! Franka wat super joh dat je vader er weer helemaal bovenop is! Is nog best snel gegaan eigenlijk! Nou met I. gaat het wel wat beter, ze heeft wel 39 maar is toch nog redelijk in haar hum, speelt en eet en drinkt nog redelijk goed. Mag Otrivin neusspray geven van de HA in ieder geval voor ze naar bed gaat dus hopelijk helpt dat een beetje icm met een pcm, dat zien we straks dan wel.
Ik heb trouwens alweer last van hooikoorts, echt zo vroeg is het nog nooit geweest. Maar ik las al dat de hazelaar bloeit en daar heb ik altijd last van. Echt k*t want ik mag ook niks gebruiken qua medicatie.
@ eylem, jeetje, balen van je hooikoorts! Zijn er ook geen middelen te krijgen die je wel mag gebruiken als je zwanger bent?
Goedeavond meiden! Allereerst een Gelukkig nieuwjaar! Dat het maar een super jaar mag worden!! Ik ben ff niet geweest, druk druk druk en gezeur met tele2 maar goed allemaal opgelost.. en heb een nieuwtje ; Wij Gaan trouwen Gaan morgen Gemeente bellen voor datum ondertrouw en datum vast laten leggen :d Ben echt super happy! :d Hoe gaat het verder met iedereen? Hier gaat het goed
Weet ik eigenlijk niet, normaal gebruik ik Prevalin (gewoon vrij verkrijgbaar) en dat mag in ieder geval niet dacht ik. Maar goed, het is nog te doen zonder medicatie hoor als het echt heel erg wordt ga ik wel uitzoeken wat ik wel mag. Maar ik doe het al 3 jaar zonder meds (zwanger - borstvoeding ) dus hopelijk lukt het dit jaar ook gewoon. Spikkel, zo wat een nieuws! Gefeliciteerd! Hoe dat zo ineens? En zo snel mogelijk, begrijp ik? Nou mijn arme ziekige meisje slaapt echt zo zielig om haar zo ziek te zien. Om 16.30 was ze nog even in slaap gevallen, had haar voor het eten weer wakker gemaakt maar ze viel bijna boven haar bord in slaap - nou dat is ZO niet-I., gewoon eng vind ik dat. Ze heeft 1 doperwtje, een kwart appel en 1 bakje yoghurt gegeten maar goed. Nu helemaal met neusspray-pcm-Luuf-vaseline etc etc in bed dus hopen dat ze even lekker kan slapen.
@Eylem nou ja we hadden het al wel in de planning staan alleen was nog niet gevraagd en we hadden zoiets van we wachten nog even maar afgelopen kerst heeft manlief me gevraagd. En we gaan dit jaar hopelijk trouwen dat is wel de planning Ach gos I ziek das sneu. Hopelijk knapt ze gauw weer op.
@Spikkel, zat van de week nog aan je te denken dat je al even niet was geweest hier. Maar wat een leuk nieuws zeg. Gefeliciteerd. @Eylem, ai hooikoorts daar heeft manlief ook altijd zo'n last van. Die krijgt elk jaar een aantal verschillende inhalators en weet ik wat voor rommel. Ach arme I hopelijk maakt ze een lekker nachtje en knapt ze weer een beetje op. @Cm, Wat lief van L. @Ingrid, kanme voorstellen ja dat als hij weer verkouden is het hele scenario weer naar boven komt. Dat zal echt even moeten slijten.
Navond meiden! @spikkel: wow wat een leuk nieuws!! Al een datum in gedachten??Hebben we 2 aprilmamabruidjes dit jaar @eylem: oh bah nu al last van hooikoorts...Hoorde net idd op nieuws dat de natuur in de war is en al aan het bloeien gaat....vervelend meis dat je er zo;n last van hebt! Er zijn inderdaad geen medicijnen die je mag gebruiken als je zwanger bent helaas... @cm: echt zo ontzettend lief van L.ukas zeg!! SWEET!