goedemorgen, hier al een productief dagje gehad . Heb al gestofzuigd (of is het stof gezogen ). 2 machines was gevouwen en gestreken.. zometeen nog even de vaatwasser aanzetten en nog wat groente halen en nog een machine was in de droger doen... Verder een goede nacht gehad, de kids gingen om 6 uur naar bed gisteravond en werden pas om 7 uur vanmorgen wakker! Heerlijk! Denk dat ik dat maar elke avond doe . Slapen ze iig langer dan dat ze tegen 7 uur half 8 naar bed gaan, dan zijn ze meestal om 6 uur 'smorgens wakker.
[pspll;sl[ppppppsas[spidoodiodiosodkodoow0eosq0qosa0qos0- ;.ll;[;;;lzdooooodicdifodkdofjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj '''''''''''''''''''''''''' ggggggggggggggjvdmvf ffffffffkkkngjtemvbtfdklssalaaqqq[q[qq[[q[q[q[[[[qq[q[q[q[ mika zegt dat hij lekker geslapen heeft en het heel leuk vind om jullie de groetjes te doen .
Goodmmorning, Sann, Zen al beter? Hier rustig ochtendje. May is weer naar school. Die moest alweer wennen na een weekje afwezigheid haha. Anders heeft ie altijd praatjes voor 10 die hark. Maar de kinderen waren wel blij dat hij er weer was. Ze riepen allemaal Mayron is er! Ik zit even te dubben of ik vandaag of morgen naar de haagse markt ga. Goed voornemen: Niet meer zo duur boodschappen doen en bovendien niet bijna elke dag. Vlees, vis, fruit en groente wil ik sowieso 1x in de week op de haagse markt halen want dat scheelt gewoon onwijs en je hebt alles wat je nodig hebt. Heb als laatste "luxe" avondeten worteltjes met sugarsnaps, zelfgemaakte aardappelpuree met boursincuisine en gebakken zalm, mosselen en coquilles gemaakt haha, back to basic nu!!!!
Hier is Rick sinds gister wat ziekjes. Vroeg gister al steeds wanneer we naar huis gingen (bij oma) en eenmaal thuis wilde hij alleen maar op de bank liggen. Had ook koorts bij het naar bed gaan. Verder wel goed geslapen, maar voelt zich nog niet lekker had vanochtend ook weer een temp van 38...dus maar even afwachten wat de dag brengt. Heeft tot nu op de bank gelegen, maar gaat nu even spelen. Heeft wel wat gedronken en net een halve peer en een halve mango gegeten (en Joost de rest ).
Gister even een moeilijk momentje, bij mijn ouders. Ons pap begon over het boeken van de herfstvakantie....is natuurlijk nog ver weg, maar stèl dat ik deze maand zwanger raak, dan is de uitgerekende datum begin oktober, en kan ik natuurlijk nooit eind oktober op vakantie.... Hoe moet ik me daar nou uit redden....pap en mam weten niet dat we voor een derde bezig zijn.... " En ze hebben zo genoten van die laatste vakantie, moet ik dan weer per se de reden zijn dat we dit jaar niet kunnen gaan...*zucht*...dan steekt gelijk weer die twijfel de kop op *zeurmodusweeruit*
Zeg je toch gewoon dat de herfstvakantie nog zo ver weg is dat het niet erg is als je wat later boekt . Of dat je misschien zegt dat je het misschien fijn zou vinden om het eerder dit jaar te doen ipv in de herfstvakantie? En anders gewoon even laten rusten en de volgende periode af wachten .
Ben nu bij mijn moeder met de kids. Moet over 2 uurtjes gaan werken.. Heb thuis gelukkig al gestofzuigd en gestreken, dus dat moet straks alleen nog opgeruimd worden. Oh volgens mij is Finn alweer wakker! Dat is erg snel! ben er weer vandoor
KK: hoe was het met M.ausje haar duimpje, gaat het alweer wat beter? En op je werk hebben ze er toch geen probleem van gemaakt, lijkt me? Kwebbels: klinkt inderdaad als een gezellige jaarwisseling, leuk! Sann: hoe is het met jullie? Zen alweer een beetje opgeknapt? Ramoontje: dat is inderdaad een lastige situatie zeg! Je ouders zullen wel blij verrast zijn als ze horen dat je zwanger bent!!!! Beterschap voor Rick!!! Daantje: werkze!! Hier wel een goed weekend gehad. Lekker rustig, maar dat is ook wel eens fijn! De kids hebben oudjaarsnacht gewoon heerlijk doorgeslapen. Hier in de straat was het erg rustig, dus om 1 uur lagen wij ook al heerlijk te slapen. Manlief z'n vakantie zit er weer op maar wij hebben gelukkig nog een weekje! Vorige week hebben we echt rust gehouden, deze week zal ik af en toe nog wel voor school wat moeten voorbereiden, maar voor de rest ook weinig plannen. Schoonzusje is hier nu en die blijft waarschijnlijk tot zaterdag, dus dat is wel gezellig en kan ze gelijk de kids af en toe vermaken. Ze is nu met Arinde even naar de eendjes en de speeltuin toe. Joucke z'n plek wordt langzaamaan minder, maar toch is het nog steeds een aardige bult die maar flink rood blijft. Ben benieuwd of hij nog een kuurtje krijgt woensdag... Verder heeft Arinde sinds zaterdag de waterpokken, dus we blijven een ziekenboeg hier. Gisteren had ze er erg veel jeuk aan, maar nu gaat het wel beter. Ze heeft ook niet echt heel veel pukkels gelukkig. Ik vroeg of ik nog spul tegen de jeuk moest halen maar dat vond ze vandaag niet meer nodig. En verder wachten we nog steeds op nieuws van schoonzusje...ze is inmiddels 4 dagen overtijd!!!
Even snel: Met M.aus haar duimpje ging het eindelijk wat beter! Het bloedde niet toen hij het ging verschonen! Zag er wel naar uit vond ik
Fijn dat het iig niet meer bloed! Het zal er zeker nog wel naar uitzien, dat weet ik nog wel van Joost zijn vingertje.... (maar komt wel weer helemaal goed )
Wat een rust hier zeg!!! Wat een weertje vandaag he!! Hier stormt het flink, maar vanmorgen was het gelukkig een poos droog, dus we zijn lekker even naar de markt gewaaid. Even eruit is toch wel lekker! Daarna nog even 2 cadeautjes gekocht, zodat ik dat volgende week niet meer hoef te doen. Nu liggen de kids allebei op bed en schoonzusje en ik gaan allebei even wat voor school doen. Als de kids wakker zijn komt daar meestal toch niks van. Nog steeds geen babynieuws bij broer en schoonzus....
Het is hier idd heel rustig!!! Hier stormt het ook flink, al is het nu wel droog. Voetbaltraining is afgelast, d.w.z. is verplaatst naar de sporthal. Allemaal best leuk, een training samen met de F'jes....maar Rick heeft al 3 dagen koorts/verhoging...dus twijfel een beetje wat te doen. Hij wil gaan, maar mijn vriendin gaf al aan dat de binnentraining vaak erg intensief is, zeker omdat deze samen met de F'jes is....straks nog maar eens temperaturen. @Linnielin: nogaltijd geen babynieuws dus....spannend hoor! Wij zijn ook aan het wachten...manlief zijn oudste nichtje is over 10 dagen uitgeteld....word ik toch zomaar 'oudtante'
Dat klinkt wel heel oud...haha ik wordt juist voor het eerst tante van mijn eigen 'kant' (ben het al wel 4x van manliefs kant) maar vind het nu toch wel weer iets speciaals hebben!!! Lastig hoor wat je met Rick moet doen. Kan me voorstellen dat hij graag wilt, maar ja, jij zit niet op een kind te wachten wat straks alleen nog maar zieker is. En dat is voor hem natuurlijk niet fijn. Lastig dus!!
Is de eerste keer dat ik echt "tante" (en dan ook nog oudtante) word aan manlief zijn kant. De jongste drie meiden van mijn jongste zwager waren net een half jaar of zo toen wij wat kregen, voor hun ben ik dus wel tante en ze noemen me ook zo (en hun oudste trouwens ook, de andere neefjes en nichtjes niet, maar die zijn ook weer een stuk ouder ) Ik zou ook heel graag tante worden aan mijn eigen kant, mijn broer is nu 28 jaar dus het zou kunnen, maar mijn schoonzusje is pas net 21, dus laat ze nog maar effe wachten . Ik vind het idd lastig wat te doen. Maar goed, wil morgenmiddag ook naar een verjaardag en vrijdag moet hij ook mee op visite...dus tja....ik denk dat ik 'm maar thuis hou.... Zaterdagmiddag mag hij ook weer voetballen .