Er zijn ook overdekte speeltuinen/speelhallen. Hier in de buurt ook 2 waar ik niets van wist. Dus misschien toch even googlen? Misschien zit er stiekem toch wat in de buurt. Leuke ideeën hierboven. Alleen McDonalds? Omdat je niets beters weet om ze te vermaken? Kan aan mij liggen, maar ik vind het helemaal niet nodig om kids van 2 en 3,5 mee te nemen naar een fastfood restaurant. Doet me meteen denken aan het programma 'mijn kind is te dik'. Moet ergens beginnen!
Overdrijven is ook een vak. Hier gingen wij ook op die leeftijd met de kids naar de Mac, gewoon een klein patatje halen, so what ? als je het iedere week doet dan is het slecht maar zo een keertje kan geen kwaad hoor.
Hier gisteren naar het spoorwegmuseum geweest. Stijn vond het helemaal mooi al die treinen. (alleen zou ik niet in de vakantie gaan, wat een drukte)
Hmmm ja dat is inderdaad niet zo handig! Helemaal niet aan de wind gedacht. En iets waarbij wind juist fijn is en je lekker kunt uitwaaien zonder dat je bang hoeft te zijn een boom op je knar te krijgen?
Nee ik durf niet met ze alleen te gaan zwemmen. De oudste is 3,5 jaar en durft alles. Die wil alleen maar in het water en van de grote glijbaan. En de jongste is bijna 2 dus daar moet je ook constant bij blijven. Alleen gaan is dus geen optie... We zijn intussen al weer terug van mijn oudeers. Kids zijn daar lekker in bad geweest (hebben we zelf niet, wat een gemis) en op de terugweg is de jongste in slaap gevallen. Die ligt nu dus lekker in z'n bedje en de oudste kijkt K3. Vind wel dat jullie leuke ideeen hebben. Naar de dierenwinkel is ook leuk. Maar dan ben ik wel bang dat ik met een vis of hamster thuiskom, hahaha..
geen idee eigenlijk, wij nemen meestal ook wel boekjes mee. Maar voor de kids heb je een gratis lidmaatschap. Dus dat kun je dan ook meteen aanvragen. Hier hebben ze een hele speelhoek ingericht.
wij gaan wel is naar de bieb en daar hebben ze vaak juist leerzamen speelhoeken voor de kindjes waar ze boekjes kunnen lezen, rollenspellen kunnen doen met verkleedkleding en zelfs fimpje kijken met bijpassende boekjes. vinden ze hier bijde fantastisch. ook het schaakspel waarvan de stenen net zo groot zijn als hun is erg leuk. verder natuurmuseum vinden ze hier erg leuk. vooral de oudste neem ik wel is mee samen met een vriendinnetje van haar en dan hebben ze de grootste lol. er zijn super veel activiteiten en het is nog leerzaam ook. wij hebben vandaag gewoon thuis van alles gedaan.heel veel papier op de grond (in de slaapkamer) en wat pottenvingerverf en kwasten. daarna douchen want tja dta is nodig en het kunstwerk krijgt een mooi plekje. voet en hand afdrukjes en laat ze maar kliederen. gewoon in onderbroekje en hempje en ze hebben de echt plezier
Wij zijn laatst een dagje met de trein naar Schiphol geweest, daar heb je buiten bij het Panorama-terras een echte Fokker staan waar je in mag. Die is heel educatief ingericht, je kunt een kijkje nemen in de cockpit en het ruim en je kunt op de echte vliegtuigstoelen zitten. Daarna nog een tijdje de echte vliegtuigen bekeken, die vertrokken en aankwamen. Binnen is nog een leuke speelruimte voor de kids en een kleine gamehal. Een erg leuk dagje uit en kost niet veel, want tot 4 jaar gaan kids gratis met de trein.
Wij hebben een nieuwe traditie ingeroepen met eerste kerstdag. Maar deze is ook heel erg leuk om zo te doen: Koop een pak canvassen van 25 cm bij 25 cm bij Action (zitten er 3 in een pak voor 1,80 ofzo). Koop er meteen acrylverf en een setje kwasten bij. En ga met zn allen een canvas beschilderen. De 5 canvassen van ons hangen mooi te pronken boven de bank. Alle kids vinden het helemaal geweldig! Ze zijn in de leeftijd van 5 , 3,5 en 2 jaar.
naar een tuincentrum.... hier altijd een s6 geweest..... ze hebben bij ons ook veel dieren nl.... hamsters, konijntjes, vissen.... vijvertjes.... genoeg te zien.... zijn we altijd wel een tijdje zoet en zijn ze er toch uitgeweest..... en als je je kooplust in bedawng kunt houden een goedkoop uitje