Goedenmorgen. zo k even op de oude laptop plop kijken ik hier even kijken. Hihih. Arun komt zo met me neefje. Beetje een dipje. kdv is nog even niet geregeld rompslomp met de gemeente maar merk na 3 weken bijna de kids thuis dat bij mij de rek er wat uit aan het gaan is kortom ik heb tijd voor me zelf nodig. Daar word aan gewerkt tot die tijd even diep ademhalen en ik kan het wel.. Gup oeps goed op letten idd met scharen... Ze zijn zo vlug. Nelta leuk plan om met Noor morgen je ouders te gaan halen, ik neem aan dat je voor al je moeder flink gemist hebt.. en erg leuk om de nieuwe aanwinst zo te laten aanschouwen. Heb je er niet veel over gehoord maar.. Als ik het moeilijk heb dan wil het liefst me moeder zien. Zij beurt me meestal wel op of in elk geval de kleinkinderen. Bellie stoere meid een kast in elkaar zetten knap hoor. Hier twee linker handen, Hihih. Knor shop ze.. Iemand vergeten??? Sorry alvast..
Hier gaat het de laatste dagen ook wel aardig, gisteren wel een keer een behoorlijke golf, maar verder niets de laatste dagen. Toen met de stuwing was het erg....
Pnir, ik denk dat vooral mijn moeder heel blij is dat ze weer thuis is straks en tuurlijk heb ik dr ook gemist.
zwager moet voorlopig nog in basel blijven, reis word niet vergoed omdat het schip (en dus hun huis) vlakbij ligt. En de omstandigheden in zwitserse ziekenhuizen zijn goed dus geen medisch noodzaak om hem te laten vervoeren
Goedemiddag Hier vanochtend op tijd opgestaan, kids naar KDv gebracht. Devin wou niet... wou alleen maar bij mama. Arm ventje! Daarna ging het gelukkig weer een stuk beter! Jaylinn ging al meteen met d'r vriendje spelen: boefje en politie hihiih!! Daarna ff naar de primark geweest, sokken voor kids, rompertjes voor Devin gekocht. Nog een plastic bewaardoos voor me taarten in de doen en te vervoeren gekocht. En mijn foodprocesor opgehaald Van vriend gekregen (voor diploma enzoww) Helemaal happy!! Zal ff foto's spammen van gister J. met mega mindy en met papa van de glijbaan geweest
Dat is wel vervelend idd maar idd denk dat de zwitserse ziekenhuizen zelfs iets beter zijn dan de Nederlandse maar je hebt het taal probleem natuurlijk.... Sterkte er mee verder. Wanneer gaan jullie weer varen?? Eigenlijk.? Liggen al een tijdje stil toch?
En voor de liefhebbers, ons pasgeknipte hondje. Heb haar al sinds ze 8 maanden is en ze wordt nu 4 Ze heette Bambino, wij noemen haar bino/bini
@ Lilalief, beterschap voor je meisje! Hoop echt dat ze snel plast! Drinkt ze wel? Sterkte lieverds! @ Knor, ah! fijn geslapen! Ik hier ook. Kan je echt goed doen hè? En je hebt gelijk om rondom de verjaardag van Aidan het lekker rustig aan te doen. Jij ook een dikke knuffel! @ Ninja, oh oh... vaste lasten... niet leuk... rekeningen helemaal niet... @ Super m, leuke foto's ziet er erg gezellig uit! @ eh.... Gister "gesprek" met manlief gehad. Zow! Ik had m tegen het plafond aan zitten.... maar hij is wel aan de slag gegaan. Hij was woest... *gniffel gniffel* (Voelde mij wel schuldig.) Wel leuk, hij bedacht gister dat hij onze meid zijn studeerkamer wil gaan geven. Omdat ze daar meer ruimte om te spelen zou hebben. Als ie dat soort dingen zegt kan ik gewoon niet boos blijven. hihi.
@ Lilalief, hoe was met Lila bij de HA? @ Gup, hoe is het met je zwager? Kan hij alweer iets bewegen?!? Mijn hemel, wat een val. En dan ook nog eens niet bij je familie in de buurt kunnen zijn. Pjieuw... Sterkte!
Ik kom straks weer ff spieken... en babbelen. hihi. Moet hier snel verder. anders droogt min verf uit. En dat willen we niet. *wink wink* Dikke knuf!
Supermummy, leuke spam. Donder, balen dat je meisje zo lang last blijft houde van dr allergie. Meestal groeien ze overheen toch? Gup, ziekenhuisen daar zijn vast ook goed, in Oostenrijk iig wel en ik denk dat je in zwitserland ook makkelijk engels kan praten en das toch een stuk makkelijk als duits. Maar hij zal wel even moeten blijven lijkt me. Hoe is het trouwens met je schoonzusje die pas heel laat wist dat ze zwanger was, die is toch bijna uitgerekend of niet? Hier hebben ik de ochtend overleefd. Was toch best wel pittig. Zeker toen ze allebei op waren. Nu ff lekker slapen, ben ik wel aan toe.
geen idee het werk wil niet echt, of we hebben teveel eisen, dat kan ook. Er is in duitsland ook heel veel water dus als we daarheen gaan verdraaien we erg veel olie. Liggen nu bijna 2 weken stil, wel nog 1,5 dag gelost tussendoor