@tweety, anders hem lekker vertroetelen dit weekend hihi. @hanneke, das ook hier vlak bij. Hopelijk hoef je er natuurlijk niet al te vaak meer naar toe he!! hmm verder weet ik het gewoon niet meer en moet ik een meisje uit bed halen, dagdag
@ Peetjuh, jaja nog steeds zwnagerschapsdementie @ Hanneke, hmm lastig is dat dna met verveor, snap er alles van, hopelijk hoef je niet te vaak met ene goede reden, sannend hoor!! @ Tweetie, dat klinkt leuk, lekker shoppen en veel kletsen met R. spannend hoor haha @ Guusje, schiet de babykamer al op? en ben je al weer iets liever . Lucas zijn haartjes zien er were stoer uit. @ Liftrasa, Nigl al over kunnen huizen? @ Hier, eigenlijk weinig nieuws, wacht nog steeds op de ergo, zelf gisteren al gebeld maar ze waren er niet maar er is ene aantekening genaamkt dat ze me zo snel mogelijk moeten bellen maar dat is blijkbara nog niet vandaag . Morgenvroeg weer naar het ziekenhuis, van het weekend verjaardga van Quinten zijn vriendinnetje, dus lekker druk.
Even tijd om uit te blazen.... Fijn zo'n man die vakantie heeft en dan plots aanvallen krijgt van opruim woede............ Wij zijn bezig met de woonkamer op te ruimen. Alle papieren nakijken en weggooien. Nieuwe kast voor Nigel zijn speelgoed gekocht. (past nu 10 x beter bij de rest van het meubilair) Natuurlijk ook al zijn speelgoed uitgezocht. Keuken uitgesopt en servies/pannen weg gegooid die alleen maar worden bewaard en niet gebruikt. (heb dus zomaar ruimte over in de kast) Nouja moet alle tupperware nog uitzoeken en dan zal ik ruimte overhouden haha. dvd's en cd's uitgezocht en alles naar zolder gedaan. Al mijn ''taart spullen'' naar de schuur gebracht want eindelijk heeft mijn broertje alles opgehaald !!! (maakt vreugdedansje) Nu moet er alleen nog flink geklust worden in de schuur zodat ik daar straks de workshops kan houden. Heb met man afgesproken dat dit begin juli klaar moet zijn omdat ik dan weer wil beginnen. Die 10 weken die nu nog resten tot aan verlof is het toch erg rustig. Wat kun je toch veel verzamelen in een paar jaar tijd...... Schaam mij diep dat ik gewoon al 4 otto's kan vullen met zooi wat weg kan. Wel fijn dat alles straks opgeruimd is dat ik zomaar weer een woonkamer terug heb haha Al met al ben ik er dus wel maar erg druk !! Nigel is ook nog niet over naar zijn andere kamer. (ik hoop van het weekend)
Wat gezellig zoveel berichtjes ineens.. Hier is alles goed.. werk nu minimaal 5 dagen per week en deze week zelfs 6.. Mijn nieuwe baan is erg leuk.. ben inmiddels aardig ingeburgerd, heb nu ook een token om thuis te werken en een blackberry, dus morgen word mijn eerste thuiswerkdag.. Daarnaast veel aan het kijken naar meubels en andere dingen voor mijn nieuwe huis.. maar vind het erg lastig.. weet nog niet goed wat ik wil.. denk massief hout en dan grijzig/taupe kleur.. maar vind een grote witte buffetkast ook erg mooi voor mijn pip servies.. Hebben jullie toevallig pas nieuwe meubels gekocht en tips voor mij.?
enige tip is hou rekening met levertijden... en kijk dat er een garantie plan is in geval van faillisiment
@Peetjeh Heb ik ook aangeboden, maar voelt zich vandaag tenminste nog te brak voor gezelschap. Heeft nu dus echt keelontsteking... @liftrasa Dat klinkt druk zeg! Maar wel lekker dat alles nu zo opgeruimd is. @lynn Lekker dat t werken zo goed gaat . Wat meubels betreft, niet echt tips. Ik heb alles van de ikea, en daar is best veel leuks te krijgen. Maja, moet wel bij je smaak passen. @hier Vermoed dat t n heel rustig weekend wordt. R. is dus echt flink onder de pannen met zn keelontsteking. Zie em vandaag in ieder geval niet en vermoed morgen ook niet. maja, als de antibitotica gaat werken, misschien wel. Zie ik morgen wel. Hoop vanavond wel nog ff te gaan stappen, maar dan moet ik eerst nog ff mensen zien te charteren die meegaan. Alleen wordt dat natuurlijk niets hahahaha.
@ Tweetie, niet vind je jezelf geen leuk gezelschap , wel jammer dat hij nog ziek is. @ Lynn, klinkt alsof je het naar je zin hebt op je werk, qua meubels is mijn enige tip ga goed vergeklijken wan de rpijzen willen nog wel eens scheen en inderdaad denk om levertijden. @ Liftrasa, lekker hoor even goed opruimen soms gewoon nodig. @ Hier, infuus weer gehad en gelukkig nergens last van tot nu toe, volgende keer mag ik dus ook snelle naar huis dta scheelt weer. Vandaag een belletje van de ergo, donderdagmiddag mag ik langs komen dus hopelij gata het nu lekker snel.
@lynn mijn broertje heeft in Enschede net voor de kerstdagen een compleet interieur gekocht bij een outletzaak. Alles in massief hout. Eettafel + 6 stoelen met leren bekleding salontafel bijzettafel smalle buffetkast tvmeubel Voor nog geen 1400 euro en gratis levering binnen 3 dagen. Ik vond dat erg netjes voor dat geld. Het is natuurlijk wel zo dat ze net je smaak moeten hebben omdat het allemaal restpartijen zijn. Bijbestellen willen ze wel maar dan word het de prijs uit de catalogus en dat was niet grappig. In Enschede zit hij aan de getfertsingel (liddl en gamma zitten daar ook) Tevens weet ik dat er zoiets zit in almelo bij Preston Palace in de buurt.
@blaine hahaha ja hoor, vind mezelf ook wel leuk gezelschap, maar ben de rest van de 2 weken al met mezelf. Met anderen is dan ook wel leuk Fijn dat t infuus goed ging en je de volgende keer sneller naar huis mag. Ook lekker dat je donderdag naar ergo kan.
Dat klinkt interessant.. In Almelo ben ik al geweest, maar dat wat ik mooi vind/vond was over de 4000 euro, voor minder dan wat jij nu noemt. Zal daar eens gaan kijken in Enschede.
En ben je wezen stappen..? Ik heb nieuwjaarsreceptie/feest gehad in de Grolsch Veste. Was erg gezellig. Jurgen Raymann kwam optreden.. Nu snel slapen, want morgen nog een dagje werken.. @hier Vermoed dat t n heel rustig weekend wordt. R. is dus echt flink onder de pannen met zn keelontsteking. Zie em vandaag in ieder geval niet en vermoed morgen ook niet. maja, als de antibitotica gaat werken, misschien wel. Zie ik morgen wel. Hoop vanavond wel nog ff te gaan stappen, maar dan moet ik eerst nog ff mensen zien te charteren die meegaan. Alleen wordt dat natuurlijk niets hahahaha.[/QUOTE]
Hoi meiden, Hebben jullie een goed weekend gehad..? Ik heb gisteren overdag gewerkt, daarna naar Enschede geweest naar die outlet die liftrasa noemde, maar helaas hadden ze alleen banken en stoelen en die heb ik al wel.. Gisteravond met vrienden wezen laserquesten en stappen, hadden een arrangement met onbeperkt alcohol en cocktails drinken, oeff hihi.. ik drink namelijk maar 3 a 4 keer per jaar en nu ineens van alles door elkaar.. Vandaag lekker duf.. mijn geboortekaartjes uitgezocht, gescand en nog meubels online bekeken.. en jullie..?
Dat klinkt als een leuk weekend Lynn, jammer dat je niet voor meubels bent geslaagd. Hier een rustig weekend gehad, tot gisterenochtend. Toen gingen we wandelen met Lucas op zijn driewieler met duwstang. Toen we bij het winkelcentrum waren wilde mijn man Lucas een stukje vooruitduwen, maar Lucas gooide ineens zijn stuur om en viel plat met zijn gezicht op de grond. Het leek niet zo hard te gaan, maar hij zat meteen helemaal onder het bloed en we hadden natuurlijk niks mee om het schoon te kunnen maken. Dus manlief naar huis gerend en ik met Lucas op de arm er achteraan. Zijn lip leek met de minuut meer op te zwellen, maar verder zag ik niet echt iets, dus ik ga ervanuit dat hij een tand door de lip heeft gehad. We hadden gelukkig nog 1 waterijsje in de vriezer en dat ging het zwellen wel een beetje tegen. Maar wat zijn wij geschrokken zeg, vooral ook omdat we nog zo'n stuk moesten lopen voor we thuis waren. En manlief voelde zich enorm schuldig, maar hij kon er natuurlijk ook niet echt iets aan doen. Lucas was alles wel snel weer vergeten en heeft vannacht heel goed geslapen, we moesten hem om 8 uur wakker gemaakt. Sorry het is een beetje een lang verhaal geworden.
@Lynn, Jammer dat je niet geslaagd bent voor nieuwe meubels Hier ook een rustig weekend gehad. Gisteren zijn mijn schoonouders geweest en zaterdag hebben we eigenlijk weinig gedaan omdat het zo'n slecht weer was. Nog een paar dagen vrij en dan begint het werken weer. Mijn vriend is de afgelopen 2 weken vrij geweest en die moest vandaag voor het eerst werken. Die kids vonden dit wel raar toen papa er vanmorgen niet meer was toen ze wakker werden. Ze hebben toen ook nog een paar keer naar hem gezocht. Is wel ontzettend schattig.
Hier ook een rustig weekend gehad nieuwe foon gehaald bij de gsm fan in enschede... mijn oude was kapot L had hem op de grond gegooid dus een hele barst in het scherm.. maar kreeg er mooi nog geld voor terug als inruil en ik kreeg mijn foon vergoed van de verzekering..dus .... ik ben happy!!
owww ik moet toch echt weer beter mee gaan lezen!! @guusje schrikken dan he, maar je man kan er niets aan doen natuurlijk, gaat het weer helemaal goed?? enne je hebt echt een prachtig buikje hoor!! @lynn, nog even doorzoeken dus.. @hanneke, hoe gaat het bij jullie, spannende tijden nu he, duim hier volop hoor!! verder alles goed hier, nog 1 nachtje werken en dan weer weekend!!
Vandaag fm gehad heb er 15 intotaal! als goed is maandag de punctie. willen jullie foto's zien van de follikels die staan hier: http://www.zwangerschapspagina.nl/vruchtbaarheidsbehandelingen/322718-wie-jan-febr-iui-ivf-icsi-cryo-13.html#post11799418
@ Hanneke, ooh spannend, de duimen draaien voor jullie!! @ Lynn, balen dat je nog niet wat hebt gevonden. @ Guusje, arme man maar gelukkig was Lucas de schrik snel vergeten
@lynn Hmm jammer dat de outlet niks voor je had. Dat er zo veel verschil in zit binnen die paar weken. Je loopt vanzelf tegen iets moois aan hoor. Vaak als je iets zoekt kun je het toch niet vinden en dan wanneer je er niet mee bezig bent is het er gewoon @guusje ooh dat is zeker schrikken zeg. Wel fijn dat Lucas het allemaal snel vergeten is. @eh1978 Heel herkenbaar. Nigel vond het maandag ook maar vreemd dat papa er niet meer was om een baan met hem te bouwen. Nu een paar dagen verder zit hij weer gewoon in zijn ritme gelukkig. @silvia Wat voor een foon heb je gekocht ? En zo'n meevaller van verzekering en inruil is natuurlijk altijd prettig @peetjuhh Jij hebt deze weel lekker vroeg weekend!! @hanneke ooh dat is goed nieuws en die foto's zien er goed uit. Ga heel hard voor je duimen dat de punctie mee mag vallen maandag en dat jullie gauw een posi test vast mogen houden!! @all Morgen moet ik alweer naar het ziekenhuis voor een controle. Heb het idee dat ik vorige week nog ben geweest...... zo snel gaan de weken. Helaas mag ik morgen ook weer 3 keer suiker prikken. Vind dat zo vervelend om zo vaak naar het ziekenhuis te moeten fietsen. Ik hoop maar op een beetje mooi weer. Iemand trouwens al eens naar Babypark geweest in Enter, is dat nog wat of kan ik beter van het weekend naar babydump gaan in Hellendoorn ? Heb namelijk gewoon zin om eens lekker te neuzen in de babyspullen. @high tea Iedereen al een beetje zin in volgende week zondag ? Ik wel namelijk !! lijkt mij erg gezellig zo'n middag. Zouden de mensen die nog niet betaald hebben dat willen doen op het volgende rekeningnummer: 87.32.88.475 Sns Bank T.a.v Marloes de Wals te Enschede Alvast bedankt !!