september mama's 2010 deel 5 !!!!!

Discussie in 'De mama's' gestart door Alita, 21 nov 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Alita

    Alita Niet meer actief

    ja echt wat een prie! (prie is trouwens dialect voor...uhm ja wat eigenlijk....en stouterd oneugend enz.)

    Maar komt omdat we hier altijd al in de weer zijn met cremes enz...dus ja ....

    @Anne ik ga lezen!
     
  2. blinky

    blinky VIP lid

    11 feb 2010
    8.249
    2
    38
    huisvrouw
    ossendrecht
    nou ja dat vreemde heeft ie dan weer van zijn mama:D;)
     
  3. blinky

    blinky VIP lid

    11 feb 2010
    8.249
    2
    38
    huisvrouw
    ossendrecht
    oh dat is makkelijk zeg. denny praat ook best veel, maar die zegt allemaal nutteloze woorden zoals kerst:p. balen dat het met jou nog steeds niet lekker gaat meid
     
  4. blinky

    blinky VIP lid

    11 feb 2010
    8.249
    2
    38
    huisvrouw
    ossendrecht
    oei haha:). eigenlijk erg, maar ook wel grappig. denny doet dat met sudocreme, hup zo met zijn volle hand in dat potje
     
  5. blinky

    blinky VIP lid

    11 feb 2010
    8.249
    2
    38
    huisvrouw
    ossendrecht
    denny zijn beentje, wat al open is sinds hij een paar maanden oud was, is nu al 4 dagen dicht. en nu al lijkt het litteken minder dik te zijn. en op zijn knie hetzelfde. als het nou toch eens eindelijk dicht mocht blijven he?
     
  6. one of kind

    one of kind VIP lid

    14 feb 2006
    22.149
    278
    83
    Hihihi Blinky moet wel lachen om denny zijn uitspraken hihi.
    Zo lief en grappig wat ze soms kunnen zeggen.
    Hier komt nog niks anders ( hij is natuurlijk wel 4 mnd jonger) eruit als dadada, woef ( naar de honden;)).
     
  7. Alita

    Alita Niet meer actief

    haha sudocreme is ook al gebeurd!
     
  8. teddybeer86

    teddybeer86 Bekend lid

    30 mrt 2009
    841
    0
    0
    Hoi ladies,heb wel alles gelezen maar geheugen is als een zeef.pffff. maar doe me best.

    @blinky,ja hopen dat het dicht bljjft.
    @cindy, Haha kleine dondersteen.
    @mejojo, raar he hoe verschillend kids erop reageren op koorts. Beterschap!
    @sann, leuk zoveel kletsen. Balen dat jij nog steeds niet goed in je vel zit.dikke knuffel voor jou. Volgens mij vroeg jij of twin verschilt van eenling. Denk dat per persoon verschilt. Maar ik merk het wel. Is geen vlekkeloze zw nu.met lizzie was ik eerste 12 wk alleen s ochtends beroerd.nu is gelukkig al afgezwakt bij deze zwschap. Maar was hele dag door en nu soms nog overgeven. Voor de rest nu al wat steken in me lies,vooral met lopen. En ben futloos en voel me zwak. Was bij lizzie dus niet zo. Manlief sprak vandaag een vrouw met twin.en die zei (ondanks dat ik er niet bij was). Goed op mezelf moet letten, en vooral veel rusten.manlief had gezegd hoe ik me voelde enzo. Maar ook met deze zwangerschap voel je 2 kids bewegen. Dat is erg druk gevoel, maar Ow zo lekker en fijn. Ondanks dat ik me zo voel.... zou het niet willen missen.is zo bijzonder allemaal.

    Voor de rest??? Sorry!
    Zijn nu bij me schoonouders in het westen. Broertje past op onze andere beestjes (op honden na die zijn mee) en huis. Vanmiddag effe wezen liggen.voelde me ineens beroerd worden. Daarna even naar dorp geweest en 2leggings voor lizzie gekocht en sokjes,mutsje en jasje voor de boys. Konden het niet laten.das voordeel van ander geslacht krijgen.maar kost genoeg een twin Haha. Maar goed als je verspreid koopt valt het minder op en merk je er minder van. Gelijk voor mezelf floraddix gekocht.hopelijk gaat dat helpen.zou wel fijn zijn. Elke keer zo futloos etc is niet fijn.

    Zo ga weer stoppen. Fijne avond meiden.

    Liefs
     
  9. Alita

    Alita Niet meer actief

    floradix zal vast helpen teddy....en goed luisteren naar je lichaam meid
     
  10. blinky

    blinky VIP lid

    11 feb 2010
    8.249
    2
    38
    huisvrouw
    ossendrecht
    hihi das logisch, maar voor je het weet kletst ie de oren van je hoofd:D
     
  11. blinky

    blinky VIP lid

    11 feb 2010
    8.249
    2
    38
    huisvrouw
    ossendrecht
    lijkt me ook een heel bijzonder gevoel een tweeling. wel heel goed op jezelf passen hoor en op tijd je rust nemen
     
  12. blinky

    blinky VIP lid

    11 feb 2010
    8.249
    2
    38
    huisvrouw
    ossendrecht
    gisteren is mijn zusje 29 geworden, gaan we vandaag vieren. denny was al om 6.30 wakker, dus die ligt er net weer lekker in.
     
  13. Alita

    Alita Niet meer actief

    pff hier was de jonsgte ook zo vroeg wakker.....

    Maar volgende week begint alles weer normaal dus nu nog even genieten!!
     
  14. teddybeer86

    teddybeer86 Bekend lid

    30 mrt 2009
    841
    0
    0
    @blinky, gefeliciteerd met je zus. Fijne verjaardag. Ja ik let ook wel op mezelf hoor hihi.
    @cindy, hoezo volgende week weer alles normaal?!?

    @ all, gisteren waren we even bij zwager,schoonzus langs.hun hebben zoontje van 10. Die is zo gek op lizzie. Lizzie heeft zich goed vermaakt.en daar kreeg ze ineens smaak te pakken met lopen. Ze bleef het proberen.record stond op 4 passen, nu het dubbele. Zo lief! Helaas om kwart vóór 11 begon het gedonder. Huilen.... dus ik naar boven,speen gegeven en weer toegedekt. Was ik beneden, ineens krijssen.toen manlief naar boven gestuurd, ik was bek af van effe snel naar boven Haha. Hij dacht nachtmerrie. Was hij beneden begon ze weer. Ben toen naar boven gegaan en gebleven. Lekker bij mij op bed. Ze had flink last van der kiesjes die door moeten komen.dus tandendtuppels gegeven. Helaas mocht dit ook niet baten.normaal helpt het haar binnen paar minuten. Na uur nog steeds gillen van pijn. Vond wel lullig vóór schoonouders.maar die maakt het gelukkig niets uit. Tja hoort erbij nu eenmaal..... uiteindelijk besloten om pcm te geven. Uiteindelijk na half uur lag ze in me armen te slapen na heel veel manieren liggen van lizzie. Dan op buik, dan kroop ze op mijn buik, dan weer in me armen op der rug, dan op me ARM op der buik met ARM over mijn buik, maar uiteindelijk op der rug is ze in slaap gevallen. En heeft papa der weg gelegd om half 1. Was me avond wel.pffff en had al 2 slechte nachten achter de rug.

    Maar goed, fijne dag/avond ladies.

    Liefs
     
  15. Sann

    Sann VIP lid

    27 jan 2007
    16.307
    2
    38
    Brabant
    @Blinky: wat fijn dat Denny zn beetje dicht is. Hoop dat het zo blijft meid.
    @Cindy: haha lekker spul om er weer af te moeten halen sudocréme. Hier laatst een gezicht en handen vol mascara
    @Teddy: geloof ik direct dat het een gezellige drukte in je buik is. Leuk weer he al die kleine kleertjes kopen.

    Het lijkt er op dat we eindelijk een nieuwe gastouder gevonden hebben. Ik heb haar via mp gevonden en vanmorgen zijn we wezen kennismaken en dat beviel goed. Het is hier amper 5 minuten vandaan midden in de landerijen. Grote boerderij met 17 paarden en nog een boel dieren. Ze heeft zelf 2 kinderen van bijna 2 en 9 maanden. Kinderen hebben een eigen speelkamer die aansluit op de woonkamer en daar staat me een berg leuk speelgoed. Meiden hebben al heerlijk zitten spelen. De tuin was ook al zo mooi met een hele klimtoren en 2 glijbanen.
    Volgende week gaan ze een keertje wennen. Ben helemaal blij.
     
  16. teddybeer86

    teddybeer86 Bekend lid

    30 mrt 2009
    841
    0
    0
    @sann, Ow fijn zeg een nieuwe gastouder. Klinkt allemaal heerlijk.


    Weer trots op ons meisje hihi.blijf bezig.hihi. ze heeft stappen nu uitgevonden.record staat nu op 15 stappen.heb gelukkig wat vast kunnen leggen op tel. Wel donker maar je ziet het wel.helemaal blij.

    Liefs
     
  17. Alita

    Alita Niet meer actief

    Klinkt superleuk Sanne!
    Krijg je weer wat meer rust he...

    @Teddy dan is de vakantie om!

    Nou broer en schoonzus zijn hier geweest en we hebben alles uitgepraat! He he.....
     
  18. Jinne1982

    Jinne1982 Fanatiek lid

    7 sep 2009
    1.254
    0
    0
    Eindhoven
    hey meiden,

    hoe is het hier?? Nog een fantastisch 2012 gewenst trouwens!!

    Ben al lang niet meer geweest:) sorry....heb ook het gevoel sinds ik aan het werk ben en mijn vader zijn hersenbloeding dat ik mezelf voorbij loop.
    Heb te horen gekregen dat mijn contract niet verlengd gaat worden dus dan heb ik misschien even tijd voor mezelf, en voor jullie;)

    Met Jelle gaat het goed. Het is echt een boefje aan het worden! Overal op klauteren en het liefs erg gevaarlijk van de bank springen en vallen.

    @teddybeertje wat super tweelingen! Proficiat zeg......hhmm ben al veel te lang hier niet meer geweest:(

    @cindy is het nog gelukt met je banner???
     
  19. Alita

    Alita Niet meer actief

    hey jinne!!!

    toch leuk dat je even komt!!
    Nou nee.....maar kan er ook niks aan veranderen ligt dus echt aan deze site...stom he!

    Oh hier ook zo`n boefje! Opzich wel leuk hoor maar je moet overal ogen hebben op deze manier hahahaha

    Hoe is het dan nu met je vader? Hier heeft sm ook een bloeding gehad maar is er gelukkig goed vanaf gekomen
     
  20. Alita

    Alita Niet meer actief

    nou meiden wij gaan Hansje |Teeuwen kijken!! Ben benieuwd of hij nog altijd zo goed is!!! Fijne avond....
     

Deel Deze Pagina