Delilah van harte gefeliciteerd met Sem! Heftig hoor, rust maar goed uit en hopelijk kan je lekker genieten Sterkte met herstellen verder! @babywens: fijn dat t goed gaat! Wat lief dat Max t lachen door begint te krijgen Wel naar dat de krampjes er nog steeds zijn, hoop idd dat dat snel ook weg gaat. Hier gaat het wel aardig. Wel alweer alle ongesteldheidsvoortekenen en natuurlijk alle spanning voor dinsdag, dus dat vreet wel even aan ons. Maar gelukkig zijn we bijna uit de onzekerheid als het goed is. We proberen positief te blijven
Delilah en man gefeliciteerd met jullie zoontje Sem Hoop dat alles verder goed met jullie gaat en snel weer lekker thuis zijn. Ben heel erg benieuwd en zie uit naar een foto eerst maar lekker bijkomen..
hoever zit je in je cyclus dan Lenny? ik ben eegisteren weer met de pil begonnen (een die met bv kan) maar jemig zeg wat ben ik daar misselijk van ik heb gelijk weer spijt dat ik ermee ben begonnen...bah! Hoe gaat het verder met iedereen?
Hey peet.. Wij houden t nog ff bij de condooms... Ik wil stoppen met borstvoeding als ik weer ga werken en ik denk dat ik dan weer aan de gewone pil ga.. Wel balen dat je er misselijk van word.. Hoop dat t snel zakt. Heb jij al echt ritme in t eten? Ik krijg t maar niet voor elkaar, afgelopen nacht kwam ze zelfs om 3 uur!? Ik snap er niks van. ze krijgt nu borst, borst, fles, borst, borst, fles. Ga haar zo denk ik wakker maken voor de laatste fles, al hoor ik haar volgens mij mopperen nu, ik dit typ.. Meestal is de eerst voeding rond 5 en de laatste rond 22 maar daartussen schommelt t van alle kanten, soms is de middag fles om 11, gister om 15:30 pas en vandaag weer om 12.. Zo wennen mijn borsten er niet echt aan om af te bouwen.. Vind t lastig, oh ze huilt nu menens, ga gauw een flesje maken! Truste meiden!
Mogguh!! Petra, vervelend dat je er zo misselijk van wordt Pff k lag er gister op tijd in.. Was ineens beroerd... Knetter moe.. En dan wil k dus wel ns last krijgen bij mn ribbetjes Maar das nu redelijk over.. Alleen nu weer last van mn schaambotje maargoed..Gaat ook wel weer over
Delilah gefeliciteerd met Sem. Geniet van jullie mannetje Zwendel. Oh ga jij nu beginnen. Jij bent de volgende toch? Petra wat balen dat je er misselijk van wordt. Hopelijk is dat snel voorbij. Dreamer. Voel je je nu weer beter? Cass. Oh dat is lastig dat je er geen ritme in krijgt. Zeker als ze om de 3 uur komt. Je hebt toch ook flesvoeding die extra goed vult. Misschien dat dat helpt voor de nacht. Ik heb er geen verstand van maar probeer mee te denken.
Mwa het gaat Jesse! Voel me niet helemaal fit maar wel goed genoeg om zo ff lekker naar buiten te gaan
@ Dreamer: pijn in je schaambeen kan duiden op beginnende BI... een kleine kint dat je iets kalmer aan moet gaan doen meis. @ Cass: vervelend dat je er geen ritme in krijgt, zeker met de BV erbij. @ Petra: de pil laten wij hier echt achterwege. Sowieso doen we nog niks zolang ik nog vloei, maar nadien eerst maar even aan de condooms (of niet, ligt eraan hoe ik verder herstel).
@ jesse, ja in theorie ben ik de volgende @ delilah, lekker aan het genieten van jullie kleine Sem?? wij hadden die naam ook op ons lijstje staan maar is het toch niet geworden hahaha @ Dreamer, leuk he shoppen bij de prenatal....als ik de kans krijg ga ik van de week ook nog ff... @ Petra, Balen dat je misselijk van de pil wordt, hoop dat dat snel over is.. @ hier, nog steeds last van krampjes. heb de hele nacht liggen draaien en met opgetrokken knieen geslapen, als ik mijn benen languit lag had ik een soort irritant trekkend gevoel in mijn onderbuik. ook om de haverklap last van harde buiken. Ben lekker nog ff op bed gaan liggen is toch comfortabeler dan op de bank zitten /hangen. Net van manlief wel lekker een grote beker warme choco op bed gehad dus daar ga ik nu ff van genieten mmmmmm
Haaj Cass, Wij hebben er overdag een redelijk ritme in maar 's nachts ook nog niet echt. Voordeel bij mij is dat ik het afkolf en dus precies weet hoeveel Finn drinkt en dat zo kan afstemmen zodat er steeds 3/4uur tussen de voedingen zit overdag. Bij Finn gaat het nu ongeveer zo: rond 09.00u: borstvoeding rond 12.30/13.00u: bv en kv gemengd rond 16.30u: bv rond 20.00u: bv rond 23.00/23.30u: bv en kv gemengd Rond 05.00u: bv maar dit is ook pas van de laatste week want hiervoor kwam hij vaak rond 02.30uur al en dan 's morgens vroeg weer. Dat lijkt me ook lastig als je wilt afbouwen maar je hebt er geen schema in zitten. Je zou het kunnen afkolven en het flesje op "vaste" tijden kunnen geven aan Anne. Dan went zij aan een ritme wat jullie maken en kan jij je bv afbouwen. Kan het ook niet zijn dat ze een regeldag heeft waardoor ze wat vaker aan de borst wil om de productie te verhogen? Ze krijgt als laatste als flesvoeding toch? Dus dan zou je zeggen dat ze daar wat voller van zou zitten en niet na 3uur al komt. Zit je al aan de hoeveelheid die Anne mag hebben volgens het pak flesvoeding? want als dat niet zo is dan zou je 30ml+1 schepje extra kunnen toevoegen aan de fles. Je hebt hier ook ergens een topic borstvoeding bij : na de geboorte. en daar zag ik ook een onderwerp staan over iemand die niet weet hoe ze moet afbouwen omdat het kindje op andere tijden komt. Misschien staan daar nog tips Finn huilt nu steeds na zijn flesje dus ik heb het idee dat hij misschien nog niet voldaan is...geen idee alleen hoeveel je omhoog mag de de borstvoeding want ik wil hem ook niet teveel geven omdat hij vaak al wat terug spuugt.
@Jesse, hoe gaat het met de verhoging van je a.d.? Heb je er last van of is het goed te doen? @zwendel, oeeee klinkt spannend allemaal!! Zo te horen is het bij jou ook lekker aan het rommelen! Maybebaby zit je op de hielen toch met de uitgerekende datum? Ik kan dat lijstje zo gauw niet vinden @babyliz, spannend hoor, de afspraak is al bijna!! @Dreamer, wat heb je allemaal gekocht bij Prenatal? Ik ga 'm morgen maar weer eens proberen te plunderen, hihi. Vorige keer was er niet veel wat ik nog niet had maar ik zag nu dat de nieuwe collectie binnen is gekomen....aanvallen!!! wat naar trouwens van die pijntjes! @Delilah, hoe gaat het met jullie?
@ petra, ik kon dat lijstje ook niet zo snel vinden. ik ben in ieder geval 28 januari uitgerekend maar mag van mij wel eerder komen hoor heb nu toch de 37 weken bereikt dus het mag thuis (wat ik ook het liefste heb hihi)
@ Dreamer: mijn BI gaat veel beter nu, alleen mijn schaambeen is door de rek wel erg gevoelig nu. Gelukkig geen last van urineverlies o.d....
@dames die een fles gebruiken: hoe maken jullie die schoon? Ik gebruik de magnetronsterilisator en voor ze daarin gaan spoel ik ze om met heet water zodat ze 'schoon' zijn maar nu las ik op dit forum ergens dat je ze moet afwassen, omspoelen en dan de sterilisator in.