wie nog meer 35+ deel 3

Discussion in 'Zwanger worden clubs' started by Xon, Dec 18, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. jes4

    jes4 Fanatiek lid

    Apr 30, 2010
    1,536
    0
    0
    Ben het met sneeuwmees eens Kruimel. It's up to you! Maar wees welkom.
     
  2. Boudicca

    Boudicca Fanatiek lid

    Jun 2, 2011
    1,643
    0
    0
    NULL
    NULL
    #542 Boudicca, Jan 6, 2012
    Last edited: Jan 6, 2012
    @Mees ik heb (als ik ze niet van het ziekenhuis krijg) ovu testen van zwangerenkids. De ene dag bestelt en de volgende al in huis. Ze zijn niet duur en werken prima. Je krijgt er ook vaak zw. testen bij.

    @Just bedankt voor het aanbod over afval tips. Ik ben een jaar geleden al meer dan 10 kilo afgevallen door alleen maar meer te bewegen. Ik weet dus in principe wel hoe het moet. Probleem bij mij is vooral dat ik na het afvallen een balans moet zien te vinden tussen mijn hoeveelheid bewegen en het luieren. Mijn eetpatroon is op zich wel goed maar ik moet vooral voldoende bewegen. Ik ben dan ook beslist niet aan het lijnen maar absurd veel aan het bewegen. Als ik dan vind dat ik genoeg afgevallen ben moet ik een patroon zien vast te houden waarbij ik toch een of twee keer per week wat aan beweging doe en eigenlijk zit daar bij mij het grote probleem want daar ben ik gewoon te lui voor. Dus doe ik dan weer niets en geleidelijk kom ik dan weer aan, want ik heb nu eenmaal aanleg om al dik te worden als ik naar mijn eten kijk! Maar goed als het me nu een grotere kans geeft om zwanger te worden dan doe ik gewoon weer even een paar weken aan zelfkastijding. Ik heb wel zoveel zelfdiscipline dat ik dat kan volhouden, zolang het maar om een afzienbare tijd gaat. Dus ik doe het nu deze maand en na de volgende IUI gaat het zoiezo een paar tandjes lager want ik ben als de dood dat ik door dat drukke gedoe een innesteling in gevaar zou kunnen brengen.


    @Kruimel, persoonlijk zeg ik: “Excuses geaccepteerd!” Net als Sneeuwmees ga ik er vanuit dat je ter goeder trouw hebt gereageerd. Het had mij misschien ook kunnen gebeuren. Voor ik hier echt ging mee kletsen had ik echter al een hele tijd mee gelezen en zodoende “kende” ik iedereen hier al een beetje. Zodra jij de meiden hier ook een beetje kent zul je, denk ik, wel begrijpen hoe je berichtje over is gekomen. Een valse start is geen leuke binnenkomer, maar het is nu eenmaal gebeurd. Met een beetje meer inlevingsvermogen kun je misschien alsnog wel met ons mee kletsen als je dat zou willen.
    Ik wens je in ieder geval een fijne zwangerschap toe en dat velen van ons je hierin maar snel mogen volgen.
     
  3. Sneeuwmees

    Sneeuwmees VIP lid

    Feb 11, 2010
    11,066
    166
    63
    @Boudicca: ik zou ook zeker meer moeten bewegen, alhoewel ik moet zeggen dat continue achter een peuter aanrennen voor mij al veel meer beweging is dan vroeger. Ik ben na mijn mk bijna 10 kg aangekomen, die er hoognodig af moeten.
    Volgens mijn accupunctuur kwam dat ook omdat mijn lichaam langere tijd op een soort van reservestand gefunctioneerd heeft. Dan gaat ook je spijsvertering ook op een spaarstand werken en komen de kilo's er makkelijk aan (maar moeilijk weer af).
    Was van plan volgende week weer met Sonja Bakker te beginnen om een start te maken. Maar ik vind het wel lastig nu ik een relatie en een kind heb. Vaak flans ik zelf al iets anders in elkaar voor mijn zoontje met wat wijzelf eten. Dus de reden dat ik nooit eerder iets ondernomen heb is ook dat ik het teveel gedoe vind om 2 of 3 soorten eten 's avonds klaar te moeten maken.
    Dus nu probeer ik dan vooral te minderen van alles wat ik eet, maar dat is ook lastig. Moet dus nog een modus zoeken, maar die kilo's wil ik er wel vanaf hebben.

    Hier behoorlijk ziek uit het werk gekomen. Was eind van de middag al misselijk. Dacht dat het kwam omdat ik hoofdpijn had en nog steeds geen paracetamol had ingenomen.
    Maar het blijft met vlagen terugkomen en mijn buik borrelt aan alle kanten. Heb dus het idee dat ik de buikgriep van mijn man ga erven die hij vorige week heeft gehad.
    Hij is nu aan het werk en ik ben alleen met mijn zoontje. Over het algemeen heb ik geen last van hem, maar zoals net zat hij me eten te voeren, waar ik nu natuurlijk niet aan moest denken. Of even lekker over je heen kruipen en dan vooral op je maag drukken.
    Verder heb ik een prullebak binnen handbereik staan voor het geval dat.... Maar mijn zoontje gaat iedere keer die prullenbak naar de keuken brengen.
    Schattig dat hij zo opruimerig is (is overigens ook het enige wat hij op ruimt), maar ik moet dus steeds met mijn zere buik en misselijkheid overeind om die prullenbak maar weer binnen handbereik te pakken.
    Ik denk dus maar dat ik hem vanavond maar een beetje op tijd naar bed breng (sorry, zoon).
    Mijn weekend zal dus voornamelijk weer op de bank hangen worden met een kruikje.
     
  4. JeetjeB

    JeetjeB Fanatiek lid

    Mar 26, 2011
    3,214
    1
    38
    Freelance vertaler
    Buitenland
    @Sneeuwmees: beterschap meid!!

    @Kruimel: ik ben het helemaal met Sneeuwmees eens en ik begrijp het ook wel. Voel je welkom om toch mee te kletsen hier! Je hoeft je niet te schamen hoor. In ieder geval wens ik je een heel goede zwangerschap toe ook!

    Meiden, ik ben gevloerd. Ben al dagen heel moe en nu de ongi echt doorzet nog meer, dus ik ga mijn bedje opzoeken. Fijn weekend allemaal!
     
  5. Hoop42

    Hoop42 Niet meer actief

    @Mees:beterschap meis! Valt niet mee als je een kleintje rond hebt lopen,maar die zal nu inmiddels wel op bed liggen.Ik hoop dat je snel op mag knappen.

    @Kruimel: ik heb hier helaas ook een verkeerde start gemaakt.Ik was vrij nieuw hier op zp en was wat aan het rondneuzen en af en toe reageerde ik op een topic.Ik had ook niet echt door dat het hier een erg hecht clubje was,dus wist ook niet dat er zoveel verdriet was hier omdat zwanger worden of blijven,niet lukte.Ik voelde me achteraf ook erg schuldig en naar.Maar net als jou plaatste ik een berichtje in mijn volle onschuld.Gelukkig zijn de meiden hier superlief en ben ik heel blij dat ik nu bij hun clubje mag horen!:)
    Voel je dus vrij om mee te kletsen.

    @Jeetje: welterusten meid!

    @Just: fijne vakantie!
     
  6. Lyanna

    Lyanna Fanatiek lid

    Jun 23, 2011
    3,453
    0
    36
    NULL
    NULL
    Meiden, ik ben nog niet aan reageren toe gekomen. :) En nu ben ik erg moe, via de tablet gaat het allemaal ook niet zo vlot.

    Voor iedereen nu maar even een knuff!!!

    Kruimel, je bent van harte welkom hier hoor. Ben het met de anderen eens, was niet zo'n tactische start maar net wat hoop zegt: zij ook na een "foute start" hier niet meer uit het hechte clubje weg te denken. Dus wees vrij om mee te kletsen.

    Ga nu nog even wordfeud en rummifight spelen en dan lekker slapen. Tot morgen meisjes. XXX
     
  7. Maureen

    Maureen Niet meer actief

    #547 Maureen, Jan 6, 2012
    Last edited by a moderator: Jan 6, 2012
    Hallo dames,

    Morgen zal ik wat uitgebreider (en helderder ;):() reageren. Maar ik wil jullie allemaal bedanken voor de lieve felicitaties. Een zusje, broertje, nichtje en m'n vader zijn nog langs geweest. Vriend zou nog langskomen maar durfde volgens mij niet :D (ex). En verder werd ik veel gebeld en gewhatsappt. Heb wel tequilla op... Voelde er bijna niets van. Heel vreemd (want ik drink zelden en merk het daardoor meestal al bij 't 2e glaasje. En dan heb ik het nog over wijn. Dit was gewoon sterke drank). Nu ik dit type bedenk ik me 'stel dat het toch wel raak is en ik gewoon te vroeg getest heb'. En dat terwijl ik het toch een paar keer over de vmk gehad heb vanavond. Dus heb er aan gedacht. Maar het toasten (hoe schrijf je dat) ging zo makkelijk. Nouja....die krampen die ik had afgelopen dagen en vandaag wijzen toch wel op 'n naderende ongi. Blij dat het niet vandaag doorgebroken is.

    @Kruimel: Ondanks dat ik net zeg dat ik morgen uitgebreider reageer wil ik toch nog tegen jou zeggen dat ik je echt begrijp hoor. In mijn berichtje zei ik ook dat ik het me kan voorstellen en misschien net zo zou kunnen zijn. En ik vind het toch ook wel van zeer goede wil getuigen dat je er nog op reageert. Had je ook niet kunnen doen. Dus dat vind ik al tof. En echt je zal nog eens terug denken aan de tijd dat je hier nog niet bekend was, als je straks net zo verslaafd/hecht wordt als wij nu zijn :p. En elk succesverhaal is er één zoals ik al zei en de anderen ook. Bovendien geloof ik dat we nog voor de lente allemaal zwanger zijn dus wel lekker dat je niet (alleen) op het NOD bankje zit maar al op het roze bankje :D Wees welkom bedoel ik dus te zeggen met zoveel woorden (heb tequilla op...)

    Liefs dames, tot morgen (zaterdag)
     
  8. Guapetona

    Guapetona Fanatiek lid

    Mar 13, 2008
    1,097
    0
    36
    therapeut
    zuidholland
    zo maureen, jij bent ook een nachtbraker! ik moet wel erg om je verhaal lachen hoor. met F. dacht ik ook dat ik opngi zou worden, en had op verjaardag van mijn zus meerdere wijntjes genomen, en voelde behoorlijk dronken, maar bleek toch zwanger te zijn! dus pas op: opngikrampjes kunnen ook iets anders zijn! Anyway ik voelde me toen ook zo schuldig, maar volgens de vk kon het geen kwaad, want het is nog niet verbonden met je bloedbaan.

    ik wens jou dezelfde "vergissing" toe, en dat als verjaardagscadeau!
     
  9. Lyanna

    Lyanna Fanatiek lid

    Jun 23, 2011
    3,453
    0
    36
    NULL
    NULL
    #549 Lyanna, Jan 7, 2012
    Last edited: Jan 7, 2012
    Goedemorgen meiden.

    Lekker rustig hier, iedereen nog lekker aan het bijkomen of nog op 1 oor?

    Maureen, verjaardag alweer voorbij. En net wat Guapetona zegt, mocht je wel zwanger zijn is het volgens mij ook nog niet erg om wel alcohol te hebben gehad. Ik weet ook nog bij de zwangrschap van onze zoon dat ik net voor NOD nog bier heb gedronken bij een schuurfeest en een week later testte ik positief. En onze zoon is gezond ter wereld gekomen. Ik ga in ieder grval nog even voor je doorduimen, geen bloed geeft moed.

    Guap, hoe gaat het met jou en de kleine?

    Hier nu lekker aan een bak koffie samen met man.Manlief heeft het op dit momnent niet superdruk, dus kan hij het ook rustig aan doen. Hij gaat zo wel naar de boerderij om even de boekhouding te doen, maar tussen de middag komt hij thuis om te eten en vanmiddag met de koffie is hij lekker vrij.

    Vanmiddag gaan we dan denk ik nog even hier 10 km van ons af bij het grootste nog werkende stoomgemaal ter wereld kijken, die hebben ze afgelopen week in werking gezet ivm het hoge water om ons heen.
    Ook wil ik morgen even naar mijn moeder, want 4 km van mijn geboortedorp waar mijn moeder nog woont hebben ze een polder onder laten lopen en ik wil wel eens zien hoe dat eruit ziet met al dat water. Het water kwam al bijna tot de onderkant van de brug waar ik heel wat overheen ben gefietst en gereden met de auto.

    Gaan jullie nog wat bijzonders doen dit weekend?
     
  10. Hoop42

    Hoop42 Niet meer actief

    @Maureen: nog last van je kater?:p

    @Lyanna: en ben je nog wezen kijken bij het stoomgemaal? Het was nog op de radio dat het daar zo druk was

    @Mees: ik denk dat jij ziek op bed ligt:(
     
  11. Maureen

    Maureen Niet meer actief

    Hallo ladies,

    Hier een berichtje van een veertiger :D

    @Jeetje: Toch op rood. Hè wat jammer toch. Ookal snap ik wel dat het op een manier een opluchting is na de onzekerheid. Nou dan maar weer vooruit kijken. Dikke knuff. En mooie datum inderdaad ;)

    @Jes: Naar de fysio gaan lijkt te helpen? Ik hoop het voor je. En zo op het laatst nog opruimwoede? :) Ook goed uitrusten hè.

    @Boudicca: Goed bezig met afvallen zo te lezen. Nou dan maar mooi deze maand op deze manier benutten.

    @Mees: Beterschap! Heb je ook nog niet gezien vandaag dus ben bang dat je je beroerd voelt. Hoop dat je er snel van af bent. Knuff.

    @Guap en Lyanna: Bedankt voor de geruststelling :D. Het zou toch wat zijn hè... Afgaande op die vreemde vroege eisprong zou vandaag mijn NOD zijn i.p.v 12 of 13 januari (zoals ik op de lijst sta). Ik wacht het af.

    @Just: Bijna van je midweek genieten. Voortaan zullen jullie niet meer met z'n tweetjes zijn :).

    @Hoop: Nee gek genoeg niet echt gehad. Was wel heel laat pas naar bed en laat opgestaan. Voelde me even brak. Maar dat was maar kort. Hoewel vandaag nou ook weer niet mijn meest productieve dag was :D


    Wat is het stil hier. Zijn jullie met een geldige reden afwezig? :x
    :D:D. Hoop dat jullie een fijn weekend hebben (Mees is ziek maar hoop dat je snel beter bent). Misschien nog tot straks.

    Liefs
     
  12. justme66

    justme66 Fanatiek lid

    Aug 22, 2010
    4,224
    0
    0
    ik had nieuwjaarsvisite met de familie, ik had dus inderdaad een geldige reden ;)
     
  13. jes4

    jes4 Fanatiek lid

    Apr 30, 2010
    1,536
    0
    0
    Ik zat bij de musical Droomvlucht, erg mooi en erg fantasierijk. Onze meiden op de terug weg slapend in de auto; van rode blosjes naar witte slaapgezichtjes. Maar we hebben genoten.
    Ja maureen; die opruimwoede; erg he, het liefst zou ik ook hebben dat er niemand meer kwam spelen, dan blijft het tenminste netjes:); maar ja, dat kan ik niet maken ten opzichte van de meiden...Maar de speelhoek is weer heerlijk overzichtelijk, nu spelen ze er weer, zodra het een zooi wordt gaan ze een ander stuk van ons huis inpikken. (het is een open speelkamer, maar toch ook apart).
    Oh ik hoop trouwens dat je ook een alcoholische vergissing bent begaan; kwaad zal het in dat geval vast niet kunnen.
    Nou ik kruip zo mijn bedje in. Manlief zit nog op een verjaardag, had bij het mountainbiken zijn stuur in zijn ribben gekregen; dus wie weet houdt die me vannacht wakker i.p.v. mijn rug....:$.
    Morgen met middelste meisje (waarvan ik het kinderfeest heb gemist) naar Alvin and the chipmunks, eerst nog zwemles...het is weer over met het relaxte vakantiebestaan.
    Fijn weekend allemaal.
     
  14. Sneeuwmees

    Sneeuwmees VIP lid

    Feb 11, 2010
    11,066
    166
    63
    Nou, meiden, jullie hadden goed gegokt, want ik was dus definitief geveld door een buikgriep.
    Gisteren dus een butdag gehad, buikpijn, misselijk. In de loop van de dag ging dat wel beter, maar had nog steeds koorts en voelde me lamlendig. Daarnaast was het ook nog eens de tweede dag van mijn menstruatie die ook nog eens erger was dan anders.

    Vandaag beter opgestaan, maar heb nog wel barstende koppijn en rugpijn. Volgens mijn man, de veroorzaker van mijn buikgriep, schijnt dit het 'eindstadium' van de griep te zijn.
    Al met al, vergeleken met mijn man, ben ik er dus redelijk doorheen gerold. Alleen is het wel de tweede keer griep in nog geen maand tijd. Vindt het nu wel welletjes dus.
    Mijn man probeerde al weken een afspraak te maken om bij zijn broer op visite te gaan, iedere keer belde hij op met een paar data waarop wij zouden kunnen. Maar zijn broer schijnt het interessant te vinden om vooral maar niet terug te bellen en te doen alsof hij heel druk was. Dus mijn man heeft zeker 2 of 3 keer zelf maar weer teruggebeld om te vragen hoe en wat en om maar weer nieuwe datums door te geven. Ik had al tegen mijn man gezegd dat ik er wel klaar mee was. Als wij zoveel moeite doen om 5 kwartier heen, 5 kwartier terug in de auto voor iemand te willen zitten, dan is het ook leuk dat de personen die je gaat opzoeken het ogenschijnlijk ook leuk lijken te vinden dat je op bezoek komt. Nu leek het net of wij met ons zelf liepen te leuren, alsof we niets beters te doen hebben dan bij hun op visite te gaan.
    Ik had mijn man dus ook min of meer 'verboden' zelf nog achter de kl... van zijn broer aan te bellen.
    Maar vrijdag belde zijn schoonzus ineens zelf op dat zondag akkoord was. :$ Dat was een van de data's die we ooit hadden doorgegeven (maar die we al min of meer vergeten waren). De bedoeling was dus dat we daar vandaag heen zouden gaan. Maar toen werd ik ziek. Heb toen maar gezegd dat mijn man best alleen mocht gaan, maar ik dus niet mee zou gaan.
    Dus mijn man is nu zelf maar gegaan met mijn zoontje, zodat ik een dagje voor mezelf heb. Gisteren was ik ook niet lekker en mijn man had al meerdere keren gezegd dat ik boven op bed moest gaan liggen. Maar dat werkt voor mij gewoon niet. Al die geluiden horen van mijn zoontje, dan lig ik toch niet rustig.
    Dus ik ben op de bank blijven hangen (maar natuurlijk rust je daar ook niet echt uit).
    Nu dus een dagje voor mezelf. Ben al lekker wezen douchen en heb zelfs al weer gegeten.
    Wel balen dat er nu weer een weekend naar de kl... is, want morgen moet ik weer werken.
    Had zo'n zin in het weekend, want mijn man en ik wilden zaterdag naar de film gaan en uit eten. Had al geregeld dat mijn zoontje bij mijn ouders kon komen, dus iedereen blij.
    Maar ja, dan moet je niet ziek worden natuurlijk.

    Nou, vandaag maar een rustig dagje ervan maken. Lekker schaatsen kijken.
    Straks even kijken wat mijn man met de was heeft uitgespookt. Gisteren had hij zelf een was aangezet. Allemaal maar even op 40 graden voor het gemak. Vanmorgen had mijn zoontje weer een behoorlijke poeplekkage (misschien ook een vlaag van een of andere buikgriep) en dus hadden we weer het nodige aan vuile was.
    In zijn enthousiasme had hij dus vanmorgen weer de wasmachine aangezet.
    Ik vroeg hem waar hij die andere was had gelaten, maar die had hij allemaal in de wasdroger gedaan. :$
    Ga zo eerst maar eens kijken wat hij er allemaal ingegooid heeft, want er zat ook was bij die ik zelf nooit in de droger doe.

    Kom straks vast nog wat uitgebreider reageren.
     
  15. Hoop42

    Hoop42 Niet meer actief

    @Mees:toch wel lekker een daagje onverwachts voor jezelf.Alleen jammer dat je niet lekker bent.Hopenlijk voel je je snel wat beter en blijft de griep nu buiten de deur.

    Tis wel erg stil hier,vind je niet?
     
  16. Maureen

    Maureen Niet meer actief

    Hallo dames,

    Aah jullie hadden inderdaad een geldige reden Just en Jes :p en Mees natuurlijk.

    @Mees: Poeh ik hoop dat je man gelijk heeft en je al tegen het eind van de buikgriep aan zit. Beterschap nog.

    @Jes: Was vast leuk even met je dochter en de extra aandacht die je haar kon geven. Hoop dat ze 't leuk gehad heeft maar dat zal vast wel.

    @Hoop: Nou stil hè? Alles goed? Bijna je eisprong toch?


    Iedereen verder van 't weekend genoten? Xon en Boudicca zeker al weer druk met voorbereidingen voor 't werk?

    Hier een relaxte zondag; heb weinig gedaan.

    Fijne avond nog,

    Liefs.
     
  17. Hoop42

    Hoop42 Niet meer actief

    @Maureen: ik denk dat ik mijn eisprong vandaag of morgen heb.Gisterenavond echt draderig slijmerige afscheiding.Dan weet ik genoeg,dus ben benieuwd.Ik heb goede hoop deze maand.Waarom weet ik niet.
     
  18. Maureen

    Maureen Niet meer actief

    @Hoop: Ik heb ook goede hoop voor je hoor deze maand. Ik zie trouwens dat je overmorgen je afsrpaak bij de gyn hebt. Zal je net zien... Maar het zal jullie denk ik toch wat rust bieden als je weet dat ze op je letten en jullie volgen.
     
  19. Sneeuwmees

    Sneeuwmees VIP lid

    Feb 11, 2010
    11,066
    166
    63
    @Hoop: succes deze eisprong weer! En inderdaad wie weet heeft het wel een goed resultaat om nu net naar de gyn te moeten. Zo had ik na weken wachten eindelijk mijn intake om ook als bammer te starten. Ik heb toen in diezelfde maand mijn man leren kennen. Dus ik denk nog steeds dat alles zo zijn reden heeft.
    @Maureen: hoe is het nu met je ongi-gevoel? Nog steeds aanwezig? Ben het even kwijt, maar volgens mij moet je toch aankomende week je NOD hebben, toch?
    @Justme: heel veel plezier met je midweek? Ik neem aan dat je morgen vertrekt tot vrijdag? Nou, lekker genieten, hoor.
    Ik benijd je nu al.
    @Jes: zo te horen ben je lekker druk. Ja, witte slaapsnoetjes met rode blosjes kunnen je een gelukzalig gevoel geven. En leuk dat je ook even iets leuks met je middelste dochter bent gaan doen.

    Mijn man is inmiddels weer thuis. Toch altijd weer blij als ik mijn kleine smurf weer zie. Helaas heeft hij een kort lontje. Hij is natuurlijk wat uit zijn ritme geweest en met andere kinderen natuurlijk erg druk geweest met spelen. Op de terugweg heeft hij maar een uurtje geslapen ipv 2-3 uur normaal.
    Dus hij is wat zeurderig en net met mijn koppijn (die ondanks de paracetamol nog niet wil zakken) niet echt prettig.
    Nou ja, we gaan eerst maar eens eten. Helpt ook vaak weer.
    Mijn man heeft van zijn broer zo'n trip/trap stoel gekregen. Ons zoontje wilde niet meer in zijn kinderstoel, maar de eethoekstoel was ook niet ideaal. Hij zit nu al vol trots alleen op zijn nieuwe stoel aan tafel. Wie weet wordt het nog wat met een gezin aan tafel gezellig tafelen.
     
  20. Hoop42

    Hoop42 Niet meer actief

    Ik had officieel nog de 12de een afspraak staan bij mijn eigen gyn.Die heb ik afgebeld omdat hunn toch verder nog niet onderzoeken.De afspraak in Utrecht laten we doorgaan,puur voor het feit dat ik eerder(als ik net zwanger ben)in utrecht ben voor een ego dan in Gent.Maar eerlijk gezegd heb ik het meeste vertrouwen in Gent.Als ik toch zwanger blijk voordat ik naar gent moet,ga ik toch even mailen of bellen met hun of dat ik eerder kan komen ivm prille zwangerschap.Ik vind het wel spannend allemaal.Ook omdat ik mei al 43 word,de tijd gaat dan echt wel dringen.

    Hoe is het met jou buikpijn? Nog steeds? of is het over gegaan?
     

Share This Page