Jeetje meid egt naar hoor van je werk en je collega's Probeer er niks van aan te trekken luister naar je ha en laat de arbo maar lkkr bellen naar je ha hij staat achter je! Zij kunnen niet voor jou bepalen hoe jij je voelt hoor Ga lkkr ff uurtje liggen als het lukt Sterke wijffie Knuffel
@ Carpe, wat een klote situatie maar jij moet nu aan jezelf en je kindje denken en idd dan bellen ze je huisarts maar ik zou gewoon 10 dagen thuis blijven, je weet nu wel meteen wat je aan je collega's hebt. Sterkte meid
@ carpe idd thuis blijven jij en je kindje zijn belangrijker dan werk. jou werkgever krijg jou loon vergoed. dus thuis blijven meid!!! @ chivay bedankt voor de felicitatie. @ alicia heeeel veel plezier!!! @ jane dank je voor de felicitatie. lekker met zn 4en naar portugal heerlijk.
Hey meiden, Sorry maar ik hou het even niet meer bij hier. Alles gaat zo snel hier met kletsen dat ik het niet redt om bij te typen. Hier gaat het allemaal niet zo goed. We zijn er gister achter gekomen op verjaardag, dat als je je kind naar een gastouder brengt en je zelf thuis zit ( waardoor ik dus niks kan doen omdat er nergens werk is ook niet via een uitzendburo) dan moet je de opvang zelf betalen. Hoe kunnen we dat in godsnaam??? Dat is onmogelijk, finacielle zit het effe niet mee. Raar om nu opeens elk dubbelte om te draaien, voel me ook schuldig tegen over me vriend. Weet ook wel dat ik er niks aan kan doen maar toch dat is me gevoel. Ik weet effe niet hoe ik dit ga oplossen, heb ook vreselijke hoofdpijn door dit allemaal. Want het ergste is nog dat we morgen ochtend een gesprek hebben met een gastouder. Hoe moeten we het gaan vertellen dat we het helemaal niet kunnen betalen?? Nou ja ik zie het allemaal wel. Als ik alles weer een beetje op de rit heb kom ik weer vaker. liefs van pluisje
Fijn om te horen dat jullie het zo naar je zin hebben gehad! Ach, die kerstboom staat er over een weekje nog wel hoor Naar welk park gaan jullie van Landal?
leuk weer eens wat van je te horen....ja ik ken het wel een beetje..ben ook altijd druk!! Soms gewoon te moe om überhaupt mijn pc nog aan te raken na een lange dag werken spannend hoor naar portugal op vakantie met de 2 meiden... Wij vonden het afgelopen jaar ook een hele expeditie met de 2 meiden...Wij vonden het in het vliegtuig prima te doen,ze waren erg lief! Alleen het in en uit sjorren met en je kinderen en je handbagage was wel even lastig.Gelukkig zaten er bij ons een heleboel behulpzame mensen die allemaal even een handje meehielpen..erg fijn!Wij geven meestal zo`n 2500/3000 euro uit. Ligt er een beetje aan waar we heen gaan en hoe lang we blijven.
Iedere zwangerschap is anders meid! en ja zwaarder is het zeker want je hebt ook kim nog rondlopen.. Hoop dat je je inmiddels weer wat beter voelt.... Je baas moet niet zeuren hoor...als jij ziek word krijgt hij gewoon geld om iemand anders in te kunnen zetten..als jij het niet meer trekt gewoon ziek melden en thuis blijven!
als arboarts moeilijk doet gewoon even een briefje van de verloskundige vragen waarin ze zet dat je moet minderen met je uren..kan hij niks tegen in brengen dan..
Jeetje zeg,wat een haaibaaien daar bij jullie op het werk! Gewoon naar je huisarts luisteren...en even schijt aan alles en iedereen hebben!
Dat is al een hele tijd zo hoor..een vriendin van mij had het ook! Ze moest wel solliciteren maar kreeg geen kinderopvang vergoed..ze zei toen ook waar moet ik mijn kinderen laten dan als ik op gesprek moet komen?? Niet echt slim in dat soort gevallen..Ben wel van mening dat als je thuis zit en niet werkt dat het recht op vergoeding van de kinderopvang komt te vervallen want in principe kan je dan zelf voor je kind zorgen.Of ben ik nu weer veelste hard??!!
@all, gezellig verjaardagen weekend gehad!! Zaterdag eerst mijn eigen verjaardag gevierd en op zondag die van het dochtertje van een vriendin van ons....waren drukke,lange maar heel gezellige dagen.. Morgen ben ik jarig en dan dan zijn we lekker allemaal vrij..willen iets leuks gaan doen met z`n allen...denk dat het zwemmen gaat worden oid!
Nbroen een hele fijne dag morgen, leuk zwemmen Alicia fijne vakantie mocht je het nog lezen Mijn leidinggevende heeft niet meer gebeld vanmiddag, raar he. Ze zou bellen en afspreken hoe verder
Carpe de huisarts staat boven de arbo arts dus luister nar de huisarts enne hij kan colgens mij een second opinion aanvragen vij een andere arboarys.. En het lijkt mij verstandug om alles wat jou leidinggevende zegt dat ze dat via mail moet sturen zodat je alles zwart op wit hebt. Succes. Alicia fijne vakantie . Zo ik weet het niet meer . Hier erg last van de rug zucht zucht. Hooelijk word het niet erger maar ben er bang voor. Groetjes
hey meiden @carpe zeker raar dat ze niet meer gebeld heeft! heb je het een beetje van je af kunnen zetten vanmiddag??? denk aan jezelf en je baby hoor!! @san ppff dat is minder dat je pijn in je rug hebt, hoop ook voor je dat het niet erger wordt anders zou ik meteen ff een fysio bellen?? sterkte @mereli fijn dat jullie ondanks het mindere weer toch een leuke vakantie gehad hebben! ben je inmiddels al bij met alle was? dat is dan weer jammer he haha @banne hoe gaat het met jou meis?? @chivay he balen dat oona weer ziekjes is hoe gaat het nu met haar?? beterschap!! toen wist ik het even niet meer sorry voel met niet zo lekker bah hoop morgen beter fijne avond meiden liefs
Alicia fijne vakantie! Geniet ervan Carpe...jeetje wat een fijne collega's heb jij zeg, luister naar je lichaam zou ik zeggen. Nbroen ik wil niet naar de prijzen kijken als ze moeten gaan betalen straks....niet meer normaal joh daarom gaan we nu dan zijn ze nog gratis. In de hoop dat er ergens nog een of twee stoelen vrij blijven in onze rij...maar dat zal wel niet. Jeanetjuh ben ook echt heel benieuwd hoe het zal gaan, je kan niet ff zeggen hier neem jij er een op schoot omdat we er gewoon twee hebben.
@ Jane, ik maakte mezelf best druk van te voren en Luuk heeft geen kick gegeven hij deed het super. En hoelang is Portugal vliegen? Wij hadden de heenreis 3 stoelen heerlijk was dat. Wij hadden wel het voordeel dat mijn ouders ook mee waren dan kun je een beetje afwisselen. Liefs
He meiden, het is hier rustig. Ik kwam even een foto spammen van mijn lieve mannetje Bekijk bijlage 213646