@Debby, dat is ook waardeloos dan. 2 weken garantie, ja, hallo, hoeveel draag je zoiets in 2 weken tijd? Ik heb zelf ook zo'n basic shirt van Kleertjes.com en die blijft juist heel mooi, veel beter dan die van de Hema, geen gelubber, geen gepil, maar die heb ik 1,5 jaar geleden al gekocht, wie weet dat ze ondertussen een andere leverancier of stof hebben gekozen. @Jingels, hoe vallen S&D jongensbroeken in de lengte en de breedte?
Debby, dat schiet idd niet op... Had eigenlijk wel verwacht dat ze een nieuwe zouden toesturen. Hier ook goede ervaringen met de basics van KKTK, alleen gaan ze volgens mij daar uit de collectie. Je hebt trouwens leuke dingen op het oog van Z8. Denk dat ik daar voor onze kleine man ook goed aan de shop kan. Jingles, leuk en veel geshopt! Zie van Mijn veel leuke dingetjes hier verschijnen Lynn, leuk dat B&L binnen komt, ben benieuwd hoe het je bevalt. Had mijn Hummbee retour idd naar het NL postadres gestuurd.
lynn thnx maar het vestje dat ik wil is in de maat die ik wil uitverkocht. Maar ik wacht wel tot z8 officieel sale heeft. Vorige keer hadden ze ook alles nog toen de 50% sale er was.
jingels die schoentjes van brakkies zijn leuk. Ik had ze ook op het oog. Maar het nadeel vind ik dat je ze niet overal bij aan kan door die blauwe rand... hoewel blauw nog wel meeviel maar je hebt ze ook met roze... waar heb je ze gekocht?
Ik vind 6 maanden garantie op een kledingstuk nog erg veel hoor...en vind het van kleertjes.com coulant dat ze je 20% korting aanbieden. Dit hoeven ze namelijk niet te doen als de garantie tijd verstreken is. Neemt niet weg dat het jammer is dat de shirts niet van de verwachte kwaliteit zijn
Ik heb va ecco mooie ballerina zomerschoentjes gezien, wit met donkerblauw. Binnenrand heeft een elastieken randje ipv leer dus hopelijk daardoor veel minder snel blaren. Die gaan er deze zomer hier zeker komen!
zo, het is echt niet bij te houden hier. vandaag dagje gewerkt. dagen aftellen en 23e afscheid wel verkocht en niks geshopt. en dat moet ik nog ff volhouden Maar ik heb leuke dingen voorbij zien komen! Jingles lekker ingeslagen zag ik! @schoonmaken: hier geen echt talent voor, haha, ik sla steil achterover bij de voorraden van Mirell, ik doe heel lang met schoonmaakmiddel . ik doe wel noodzakelijke dingen maar laat ook veel liggen. heb geen schoonmaakster maar misschien dat we die hier binnenkort wel invoeren. ik vind het geen vervelend werk maar ik ga weer meer werken en dan is het gewoon krap allemaal. Ben wel dol op wasmiddelgeurtjes ook, droger idd alleen lakens en ondergoed en handdoeken. En zodra het even kan gaat alles weer buiten aan de lijn, dat is helemaal heerlijk!
hoe valt z8 ook al weer normaal gesproken? Vorige keer was het een maat kleiner maar dat stond er toen ook bij als maat advies. Ik zie wat leuke dingen nog van afgelopen zomer. Als ik die jas kan kopen haal ik die dingetjes erbij.
@ Debby: Bij Z8 kan ik er geen peil op trekken. Ik heb diverse dingen gehad, variƫrend van erg klein (zoals de borgvesten) tot erg groot... Echt lastig vind ik dat... @ Bomba: Net een deel van de collectie bekeken op piraten & prinsessen en vind het er erg leuk een vrolijk uit zien! Nu maar wachten op de eerste sale-ronde, want ik vind merken als Bomba (en Bengh e.d.) voor de volle mep echt te duur!
@debby: heb alleen ervaring met z8 meisjes, de vesten en jassen vallen klein, de jurkjes ook, de shirtjes vallen normaal en de leggings vallen groot.
Hmmm, jurkjes vallen niet altijd klein. Ik had van de zomer die jurkjes met stippen (beetje flamenco-achtig) en die vielen echt heel groot! Dat bedoel ik dus, met dat het altijd anders valt... Heel irritant!
sjonge.... de shop-a-holics is TOPSPORT Niet alleen het feitelijke shoppen maar ook het plaatsen van foto's met beschrijving, lezen en reageren op elkaar !!! Heb drukke dagen nu en dan ben ik al snel buiten adem wanneer ik het probeer bij te houden. Flarden van gesprekken opgevangen: stijgend water, wasverzachter en schoonmaakmiddelen met lekkere geurtjes, snel-groeiende-kindjes en natuurlijk shopperij. Heb ook nog wat geshopt vandaag, waarvan hieronder akte. Allemaal leuke hebbedingetjes