Denk zwanger te zijn. Maar alleen negatieve testen

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door leonaaa21, 10 jan 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. leonaaa21

    leonaaa21 Lid

    10 jan 2012
    6
    0
    0
    Studente @ ROC van Twente
    Hallo,

    Ik moest vorige week maandag ongesteld worden. En ik werd woensdag avond pas, maar het was heel weinig met afvegen en het was alleen maar bruin, de dagen die volgende was het alleen maar een hele donker bruine streep in het maandverband en ik kon er wel een hele dag mee, natuurlijk verwissel je ze, maar er kwam bijna niks. Normaal als ik ongesteld ben en ik heb de pil nog niet weer geslikt dan duurt het wel 6 a 7 dagen dat ik ongesteld ben. en nu duurde het maar 5 dagen. Ik heb sinsdien de pil nog niet weer geslikt. Ik heb de afgelopen 3 weken ook veel last van beroerd zijn en soms ook diaree, de ene keer is het normaal en de andere keer is het diaree.. Ik heb ook al 3 testen gedaan. ik heb vorige week dinsdag een test gedaan, en afgelopen vrijdag onder de ongesteldheid gedaan. Maar elke test die ik doe blijkt negatief.

    Alvast bedankt
     
  2. ladyw

    ladyw Fanatiek lid

    4 nov 2011
    1.233
    2
    0
    Bergen op zoom
    je slikt de pil begrijp ik??
     
  3. leonaaa21

    leonaaa21 Lid

    10 jan 2012
    6
    0
    0
    Studente @ ROC van Twente
    Nu niet meer. Ik wil afwachten of ik volgende maand gewoon normaal ongesteld werd.. maar ik snap niks meer van me lichaam..
     
  4. ladyw

    ladyw Fanatiek lid

    4 nov 2011
    1.233
    2
    0
    Bergen op zoom
    de pil kan erge invloed hebben op je menstruatie als je er eenmaal mee gestopt bent
     
  5. leonaaa21

    leonaaa21 Lid

    10 jan 2012
    6
    0
    0
    Studente @ ROC van Twente
    Ik 30 dec gestopt met de pil. dus daar kan het niet door komen. ik moest 2 Jan ongesteld worden en ben pas de 4de van jan 'savonds ongesteld nja ongesteld wil ik het niet noemen maar het was wel iets bruinig
     
  6. ladyw

    ladyw Fanatiek lid

    4 nov 2011
    1.233
    2
    0
    Bergen op zoom
    het is wel mogelijk,maar de tijd zal het leren;)
     
  7. leonaaa21

    leonaaa21 Lid

    10 jan 2012
    6
    0
    0
    Studente @ ROC van Twente
    Daarom wachten gewoon volgende maand af. en dan zien wel verder
     
  8. Be Happy

    Be Happy Niet meer actief

    Daar kan het dus prima van komen.

    Als je stopt met de pil, wil dat niet zeggen dat je direct weer een keurige cyclus van 28 dagen hebt! Je lichaam moet het allemaal weer zelf gaan doen. Dit kan er voor zorgen dat je later ongesteld wordt en dat je ongesteldheid ook anders is dan dat je gewend was met de pil.
     
  9. BabyAngel

    BabyAngel VIP lid

    21 dec 2011
    17.861
    14
    38
    ik ben ook 7dec ongi geworden en ben nu al 1week aan"t wachten op mijn menstruatie!
    De testen zijn ook allemaal negatief!!\

    succes
     
  10. wuppie86

    wuppie86 Actief lid

    29 aug 2011
    214
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi. Ik denk toch echt dat je aan het ontpillen bent.... Ik ben al 1,5 jaar aan het ontpillen dus vergis je daar niet in. Dat je in december gestopt bent betekend niet dat ie lichaam nu alweer op regel is. Trek hier sowieso 6 maanden voor uit.
    Succes
     

Deel Deze Pagina