Emma en Daan populairste kindernamen in 2011

Discussie in 'Films, televisie en nieuws' gestart door Eylem, 11 jan 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Lutje

    Lutje Fanatiek lid

    1 sep 2010
    3.169
    0
    0
    Levensgenieter
    Drenthe
    En ik wilde juist een naam hebben die veel voor kwam. :D Ik moest (en moet) constant mijn echte naam spellen. Hij komt wel meer voor, maar niemand weet de schrijfwijze. Werd er gek van. En als ze het op school al wisten, werd ie steeds verkeerd uitgesproken. Geloof me, ook dat is vervelend. Zo zie je maar weer, er zit een keerzijde aan alles ;)

    Maar denk idd dat het erg regio afhankelijk is. Ik zie hier in de regio veel rare namen die soms echt gewoon bizar zijn. Gewone 'saaie' namen zie je weer wat minder.

    Ik zou zelf alleen nooit een naam kiezen alleen omdat ie niet populair is. Ik kies vanuit mij hart en uniek is die naam voor mij altijd.
     
  2. Wondertje4

    Wondertje4 Niet meer actief

    Broadcast?
    Bethlehem?
    Brussel?
    Bunny?
    Candy?
    Cosmo?
    Danish?
    Diesel?

    Seriously?!?!?!?!
     
  3. Wijffie75

    Wijffie75 VIP lid

    26 jun 2009
    5.330
    0
    36
    Midden v/h land
    Ook grappig om te zien hoe een naam tig keer voorkomt, maar steeds even anders.

    Bijvoorbeeld:
    Jalaisa
    Jalaysa
    Jaleesa
    Jaleesha
    Jaleeza
    Jaleisa
    Jalicia
    Jaliesa
    Jalisa
    Jalissa
    Jallesa
    Jallisha
    Jalysha
    Jalyssa

    14 verschillende namen die eigenlijk toch wel heel erg t zelfde lijken :)
     
  4. Ik kan me zo NIET voorstellen dat iemand haar kind Saar noemt. Da's toch geen echte naam?? Maar goed in vergelijking met sommige namen valt het weer reuze mee. En ieder zijn eigen smaak.
     
  5. MamaVanSimone

    MamaVanSimone Fanatiek lid

    19 okt 2010
    3.250
    2
    36
    provincie Utrecht
    Ik vind heel veel namen uit de top10 heel leuk. Maar puur omdat ze in die top10 staan zou ik die toch niet geven aan mijn kind.
     
  6. Eliesje

    Eliesje Niet meer actief

    Snap ik ook niet maar kan nog erger. Zie dat de namen "Aaltje" en "Gerrit" ook nog steeds gegeven worden. Mijn hemel!! Dan nog liever Saar. Hahaha!
     
  7. paparo

    paparo Lid

    8 jan 2012
    61
    0
    0
    haha..... maar er hebben maar weinig meisjes zo´n mooie naam als jouw dochter.... die van mij is ook een van die ´weinige´!!!!
     
  8. Eliesje

    Eliesje Niet meer actief

    Hahaha natuurlijk vinden we allemaal onze namen voor de kids het mooist. ;) jullie dochter heet zeker ook Robyn? Robin? Of iets in die geest?

    Ja die naam is echt the bomb! :p

    Zie trouwens dat je 2 dagen over tijd bent! Heb je al getest? *nee, ben niet nieuwsgierig :D*
     
  9. paparo

    paparo Lid

    8 jan 2012
    61
    0
    0
    Precies ..... Robyn.... vooral de Y.... geweldig!!!
     
  10. Eliesje

    Eliesje Niet meer actief

    Haaaaa top! Ja wij deden juist die "Y" om te onderscheiden. Jullie ook gok ik? :D
     
  11. paparo

    paparo Lid

    8 jan 2012
    61
    0
    0
    oh ja.... heb al getest.... helaas negatief.... misschien is de eisprong toch later geweest en dan kan ik pas later testen.... of word ik natuurlijk alsnog gewoon ongesteld!!! En jij van nummer 4.... wauw..... gezellige boel bij jouw thuis!!!!
     
  12. Eliesje

    Eliesje Niet meer actief

    Laten we hopen op een late ei! Spannend altijd die tijd naar het testen toe. Was m'n dagelijkse bezigheid tegen de nod aan. Hihi!

    Ja maar dit is wel de laatste hoor. 4 is meer dan zat. Dan zijn de kamertjes gevuld. Maar zooooo gezellig een groot gezin. :)
     
  13. paparo

    paparo Lid

    8 jan 2012
    61
    0
    0
    Inderdaad.... wij ook.... en ook omdat ik twijfelde, omdat het een ´unisex´ naam is en op deze manier niet! Op zich trok ik me niks aan van het feit dat het voor beiden kan, maar een oude studiegenoot kreeg twee maanden ervoor een zoontje Robin.....
     
  14. Eliesje

    Eliesje Niet meer actief

    Grappig hoor dat we dat beiden zo hebben. Ik hoor hem nooit op die manier. Vind je unisex namen sowieso leuk of was dit gewoon toeval?

    Ik vond Robin voor een jongen te standaard net zoals ik Sasha voor een meisje niet zo leuk vind. Ik ben een zeiksnor wat betreft namen, hahaha!
     
  15. paparo

    paparo Lid

    8 jan 2012
    61
    0
    0
    Ik ook...... vond het heel moeilijk om een leuke naam te bedenken.... Ik vind een naam heel snel te suf, te kakkerig of te ordinair..... en met name die laatste variant vind ik verschrikkelijk!!!
     
  16. Nessy

    Nessy Fanatiek lid

    27 feb 2008
    2.309
    0
    36
    Verzorgende-C maar nu huismama
    Duitsland
    Ik vond Dean toch leuker dan Daan.;)
    En voor ons de 5e en laatste.....
     
  17. Nikki88

    Nikki88 VIP lid

    29 jul 2008
    11.656
    230
    63
    Ik heb ook een gruwelijke hekel aan massanamen. Weet het uit eigen ervaring, vind het nog steeds niet leuk dat ik niet een wat origineler naam heb. :( Dus ook al vind ik een top-50 naam misschien op zich dan nog wel mooi, alleen om die reden al zou ik dit mijn kind nooit aan willen doen. Toch sneu als je in de klas zit met nóg twee Emma's of Daan's. Dus wij hebben voor originele namen gekozen die echter wel internationaal goed uit te spreken zijn en niet bijzonder moeilijk om te spellen. De kids krijgen ook altijd te horen wat een leuke/mooie naam ze hebben, nou prima, we zijn er zelf óók erg blij mee! :D
     
  18. EdN

    EdN VIP lid

    27 mei 2011
    8.830
    3.625
    113
    Ja, ik zou ook niet voor een top 10 naam gaan, maar Emma is wel al zo'n 15 jaar mijn favoriete naam voor een meisje, dus ik baal er zo van dat die zo populair is. Gelukkig heb ik een jongetje ;)
     
  19. Manuela79

    Manuela79 VIP lid

    7 aug 2006
    10.145
    0
    0
    Hilversum
    OMG er zijn 2 jongetjes die de naam Rimmer hebben gekregen..

    Bij veel namen denk ik hmm, die is van buitenlandse origine maar bij andere namen denk ik echt... WTF? Hebben die mensen geen google/Wiki of hebben ze het niet gebruikt om even op te zoeken wat het betekent?
     
  20. Eliesje

    Eliesje Niet meer actief

    Ja dat heb ik met de naam Noah (voor een meisje). Erg mooi maar zo populair dat ik hem echt nooit m'n kind zou geven.
     

Deel Deze Pagina