Ik ga morgen voor het eerst dit jaar (lange vakantie gehad ) naar mijn werk. Had bewust zo lang vakantie om dat nieuwjaarswensen gedoe eens over te slaan. Maar twijfel nu toch of ik iedereen nog een goed nieuw jaar moet wensen. Wat denken jullie?
Ik zou in jouw geval niet iedereen persoonlijk langs gaan, maar als je ze tegenkomt zou ik zeggen: "Nog een gelukkig nieuw jaar he?"
Normaal gesproken zorg ik dat ik vroeg ben, zodat iedereen naar mij toe moet komen. Maar morgen begin ik een uurtje later, dus iedereen zit er al . Ik werk op een kantoor en kom op een afdeling binnen waar al 20 man aan het werk is......
nee zou ik ook niet doen hoor, zeker niet met een handje en 3 zoenen, als ik al wat zou zeggen dan zou ik het houden op "goedemorgen, iedereen nog de beste wensen he?" en bij die ene keer zou ik het houden.
Ik zou het niet meer doen. Zoals hierboven al is genoemd is het zo dat je "officieel" tot 6 januari iemand een gelukkig nieuwjaar wenst en daarna niet meer. (je kunt anders ook wel bezig blijven, want sommige mensen zien je maar een paar keer per jaar en dan ben je in augustus nog bezig.) Dus maak het jezelf makkelijk en mocht iemand vragen waarom je ze geen gelukkig nieuwjaar wenst dan heb je de driekoningen als excuus.
Wat een flauwekul zeg, officieel ´mag´ het niet. Je moet gewoon doen wat je zelf wilt. Ik zou het bijvoorbeeld wel doen. Wat maakt dat nou uit? Je wenst iedereen toch een goed nieuwjaar? Dat is toch attent? Of het nou 6 januari is geweest of niet.... Ik zou het idd gewoon in de groep gooien bij binnenkomst, is toch gewoon leuk en lief bedoeld?
Booey, dat ben ik wel met je eens. Dat komt inderdaad vriendelijk over... of het nu officieel 'mag' of niet.
Ik doe het nooit Persoonlijk vind ik het onzin omdat het 'moet', het komt op mij niet spontaan of gemeend over. Ik wens iedereen altijd alle goed toe en niet alleen in januari. Maar dat is dus persoonlijk. Ik vind dat je moet doen waar je je goed bij voelt. En ik vind het al helemaal onzin als het na een bepaalde datum niet meer mag.
ik zou het voor het gemak maar gewoon vergeten! Net zo als waarschijnlijk iedereen het nu vergeten is. En als het wel ter sprake komt: Even een handje in de lucht naar iedereen die je op dat moment ziet 'en jullie ook allemaal de beste wensen he?'
Ik ben het met Booey eens. Gewoon doen wat jij denkt dat het beste is. Ik werk niet, maar heb iedereen in het leerlingorkest (zie ander topic) wel gelukkig nieuwjaar gewenst en dat was afgelopen vrijdag (dus óp de zesde). Mijn leraar de beste wensen gegeven, enz. Ik hou me niet eens zo bezig met dat drie-koningen-gedoe. Het is nieuwjaar, dus wens ik ze het beste toe. Anderen deden dat weer niet, mij best .