Weleens in het publiek van TV show gezeten?

Discussie in 'De lounge' gestart door Minny, 12 jan 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Minny

    Minny Fanatiek lid

    26 sep 2007
    4.647
    2
    0
    Ik heb me laatst opgegeven om een opname bij te wonen voor een nieuw programma op TV. En tot mijn verbazing zijn we uitgenodigd om te komen.

    Nu vraag ik me af of het net zo leuk is als het lijkt... Wie van jullie heeft dit ook weleens gedaan? Het gaat om een Talentenjacht...
     
  2. Jel

    Jel Niet meer actief

    Ik heb eens bij Lotto Weekend Miljonairs in het publiek gezeten. Het ziet er op tv allemaal heet groots uit, maar het is in werkelijkheid maar een klein studiootje.

    Ook heb ik een keer achter de schermen bij Lingo gezeten. Daar zaten we met een stuk of 10 mensen in rijen stoeltjes "Groeeeeeeeeeeeeen" te roepen. En ook dat was allemaal superklein. Maar ik vond het wel een leuke ervaring om die dingen eens achter de schermen te zien als het ware.
     
  3. taatje85

    taatje85 Bekend lid

    12 dec 2008
    543
    0
    16
    haarlem
    Ik bij de eerste dancing with the stars.. Op commando klappen enzo.. Vond er geen bal aan
    Xxx taatje
     
  4. Keiblij

    Keiblij Actief lid

    5 nov 2011
    317
    269
    63
    Ik ben ooit bij een spelshow geweest. Persoonlijk vond ik het heel nep, veel wachten en niets aan. Misschien is een talentenjacht anders!
     
  5. jojo32

    jojo32 Fanatiek lid

    26 nov 2008
    1.871
    8
    38
    nu huisvrouw
    grunn
    ik bij de 5 uur show was idd erg klein en klappen op commando erg raar allemaal
     
  6. Niboma

    Niboma Fanatiek lid

    20 nov 2008
    1.439
    0
    36
    Vrouw
    Veluwe
    Ik een paar jaar geleden bij Life and Cooking. Ben vanaf toen ook gelijk afgeknapt op Carlo en Irene, wat een arrogantie zeg. Heel gevat doen als de camera draaide, maar owee als hij uit was, dan zaten ze met een sjachereinig gezicht aan die tafel naar beneden te kijken en negeerde iedereen. Rudolf was wel heel leuk en sociaal.

    En volgende maand gaan we voor het 2e opeenvolgende jaar naar de auditie opname van HGT.
     
  7. gebakje

    gebakje VIP lid

    15 dec 2010
    5.130
    0
    0
    Heerle (NB)
    Vroeger als kind zijnde bij de mini playback show. We kwamen in beeld op tv, en dat is zeker in 5 uitzendingen zo geweest. ( en zijn toch echt maar 1x geweest) Maar inderdaad verplicht klappen als dat aangegeven staat op bordjes.
     
  8. DarkAngel25

    DarkAngel25 VIP lid

    6 jul 2011
    7.732
    1
    38
    ja hoor.. bij meneer cactus hahaha
     
  9. jessy77

    jessy77 VIP lid

    9 aug 2007
    8.640
    5.947
    113
    Ja bij The Voice
     
  10. miffy

    miffy VIP lid

    15 jun 2011
    7.746
    418
    83
    Gastouder en Verzorgende IG
    friesland
    ik ben bij top of the pops geweest
    vond er niks aan!!

    ook een keer uitgenodigd voor dat programma dat mannen tegen de vrouwen strijden, maar dat leek me niks
    dus niet heen gegaan
     
  11. Minny

    Minny Fanatiek lid

    26 sep 2007
    4.647
    2
    0

    Hoe was het bij de Voice? Dit is ook een talentenjacht.
     
  12. IngiePingie

    IngiePingie Niet meer actief

    Toen der tijd bij de eerste de nieuwe uri geller show geweest..
    Was opzich wel grappig om mee te maken. Al vond ik er zelf gelijk niks meer aan omdat het er zo van dichtbij veel nepper uit zag..
     
  13. luuus

    luuus Niet meer actief

    ik ben een keer bij wiebenik geweest viel wel tegen, je kon er weinig van zien en hoorde ze amper praten...

    en meerdere keren bij live4you zeker aan te raden echt super leuk!! je word er echt bij betrokken, en wat ik eerder las dat carlo en irene arogant overkomen vond ik juist helemaal niet.. miss hadden ze hun dag niet heeft iedereen wel eens haha:D ook de optredens van life4you zijn super je zit er echt bovenop..
     
  14. annetske

    annetske VIP lid

    14 sep 2007
    5.112
    1
    0
    Friesland
    ooit eens bij Ome Willem geweest haha, kan me er niks van herinneren :s maar ben er geweest met mijn broer, mijn broer weet het nog wel ;) Laatst werd deze show herhaald, dus ik maar op het publiek letten maar ik kon mij en mijn broer niet vinden haha.
     
  15. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    Ik heb ooit bij een aflevering van Jong in het publiek gezeten. Dat was een combi van een dag meelopen achter de schermen, (ik was mee als begeleider voor de jongeren van m'n werk die dat mee mochten maken).
    Was erg leuk, kijkje gehad in de regiekamer en alles :)
     
  16. tassie

    tassie Fanatiek lid

    23 mrt 2006
    1.888
    0
    36
    Ben eens bij de opnames van Countdown geweest. Daar was je niet echt "klapvee", maar was het ook zo als je op TV kon zien, alleen veel kleiner. Wel moest 1 optreden over omdat het publiek niet enthousiast genoeg was. Was het eerste nederlandse optreden van Caught in the Act (van Bastiaan Ragas) en het is daarna ook niet meer gelukt met die boyband in Nederland :p.
    Verder vroeger eens bij All you need geweest. Dan zit je je toch de hele tijd af te vragen of je niet stiekem meegelokt bent. Was wel leuk.
     
  17. mamavanuk

    mamavanuk Lid

    2 okt 2009
    97
    0
    0
    NULL
    NULL
    #17 mamavanuk, 12 jan 2012
    Laatst bewerkt: 12 jan 2012
    Yep, ook bij de voice.
    Maar wat was de studio klein zeg, vergeleken met wat je op tv ziet.
    Daarnaast was je als publiek staan, zit, klap-en gilvee.

    Het was leuk om de alle kandidaten en jury leden in het wild te zien.
    Simon *zucht* :)

    Maar ik heb het na 1 keer wel gezien hoor, het was een lange zit.

    Met 1 keer een plaspauze tijdens de tv kantine.
    De rijen voor de wc's waren niet normaal meer, zolang.
    En bij het ophalen van de jassen, brak er nog net geen ruzie uit.
    De mensen die hun jas ophaalden moesten dezelfde rij door als de nog wachtenden.

    Ach, het was leuk om het een keer mee te mogen maken.
     
  18. luckey

    luckey VIP lid

    16 feb 2010
    5.129
    0
    0
    *dat trouwprogramma bij linda de mol....
    mens rende de hele tijd weg zodra de camera uit was....
    Bij het eindspel (op de taart) werd de vraag gesteld:
    - wat doen de meeste stellen tijdens de huwelijksnacht.
    Mijn vriendin en ik in koor: GELD TELLEN.
    Hele publiek plat van het lachen, net als Linda.

    *Weekendmiljonairs... 2 opnames met zelfde publiek.
    Robert zat zich de hele tijd aan zijn been te krabben, leek wel vlooien ofzo haha....
    Tussen de uitzendingen door moesten de onderste 3 rijen van kant verwisselen zodat het leek alsof er nieuw volk zat LOL
     
  19. Ellen291982

    Ellen291982 Niet meer actief

    Jep bij meerdere

    - jaren terug bij de Bus. Was wel grappig om mee te maken. ook een kleine studio was dat

    - Kopspijkers Was heel erg leuk. We mochten vooraan zitten en zijn ook in beeld geweest. Erg grappig was het.

    - Rat van fortuin (2x) vonden we ook erg leuk. was tussendoor ook gewoon grappig want Ruben Nicolai was leuk met het publiek bezig

    - De lama's. Erg vaak heengeweest. Was ook echt een lamafan. Geweldig was dit. Was echt een show en dat de camera's draaiden merkte je nauwelijks. Ook hierin zijn we in beeld geweest.

    Ik heb dan vooral bij leuke shows gezeten wat ook erg leuk was.

    Ik zou naar Jensen gaan maar dat ging niet door.
     
  20. Jane1983

    Jane1983 Fanatiek lid

    30 okt 2009
    3.410
    0
    0
    Nijmegen
    Ik ben twee keer bij ik hou van holland geweest, afgelopen jaarwisseling zelfs vaak in beeld geweest bij de oudjaarsspecial...helaas twee keer in het verliezende vak gezeten.

    Maar mijn uitzicht was niet verkeerd.....lekker kontje heeft Simon van Nick & Simon.....;)
     

Deel Deze Pagina