Ik weet nog wel dat ik toen ergens rechtdoor ben gegaan terwijl ik moest afslaan maar uiteindelijk kwam ik wel op de goede plek aan. Moet nog wel nieuwe batterijen in het fototoestel gooien anders kan ik er nog niks mee
Nou was dinsdag, en de rest van de week, te lui om de luiertas uit te pakken en de wagen uit de auto te halen maar dat scheelt weer voor morgen!!
hahahahaha dat weet ik nog wel van die parkeerplaats, een hele rij auto's achterelkaar erop en er weer af
ja dat wil ik echt niet met 2 kinderen achter in de auto hahaha dus als apppiee thuis is ga ik even tanken en alles klaarzetten voor morgen denk nog steeds dat ik me andere wagen mee neem of me duowagen als N het zat is en even wil liggen
Nou, T.omas zat dus inderdaad met een puzzel in bed én een fijne poepluier...Dus hem en bed maar even verschoont en nu ligt hij er weer in..Is nog steeds aan het brullen, dus die zal vandaag niet gaan slapen denk ik...Niet echt handig aangezien hij morgen ook al geen middagslaap heeft...Nu in ieder geval G.uusje even op bed leggen
ow haha die T.omas! dat vind ik wel lastig hoor toen ze nog kleiner waren was het hup luier verschonen en ze gingen verder slapen en nu zijn ze dan meteen uitgeslapen vanavond lekker op tijd naar bed doen!!
Haaii! Whaaaa!!! Mirjam positest! Leuk! En het komt echt wel helemaal goed hoor! De kids zullen er echter niet slechter van worden om een tijdje bij elkaar te slapen en wat minder ruimte te hebben. Hopelijk wordt jullie huis snel verkocht en kunnen jullie op zoek naar een nieuw stekkie! @ Meeting, haha, iedereen al druk aan het voorbereiden! Ik neem mee..... N.oa en L.ukas en de DS voor Lukas en verder niet veel.....oh ja, Scrabble voor de Wordfeudverslaafden! Hahaha! @ LM, grappig dat je dat nog weet, maar heb inmiddels al aardig wat van die doekjes verzameld, dus hoeft niet. Maar lief dat je het vraagt!
@ Kris, jeetje wat een drama voor S.anne! Arm meisje! Hopelijk lukt het alsnog met de (poepvrije) gaasjes en hoeft ze niet te worden gecateteriseerd! Dat lijkt me vreselijk!
jaa het schoot me ineens te binnen en ik ben de laatste tijd steeds boven bezig met opruimen toen ik hem tegen kwam hahah lees: alles gewoon steeds verplaatsten in de hoop dat A de ene kamer weer te vol vind staan en dan dus maar gaat klussen
Zo heb de duowagen hier op de site te koop gezet. Gebruik het echt veel te weinig en neemt dan voor hier best wel wat ruimte in beslag. Dus die verkopen en een enkele kopen. Is ook wel handig als ik alleen met Noah weg ga wat ook nog wel eens gebeurt en daarnaast kan Milan eventueel ook wel op een meerijdplankje als ik met alle drie weg ga en ik ben helemaal alleen.