Juni 2012 mama's deel 2!

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Bloempje83, Nov 19, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. helma85

    helma85 Niet meer actief

    Steken:bijna dagelijks, heeft denk k te maken met bandenpijn en de groei van de baby.

    Vandaag: een soort schildpaddag. Voel me traag, eten gaat niet makkelijk, denk traag, doe traag. Terwijl ik gisteren de haas was!!!
    Ach ja, misschien gisteren iets te veel gedaan.
    Vanavond gaan we kijken voor behang en naar een babyzaak voor een paar dingetjes. DE winkels zijn open tot 2100 vanavond.
     
  2. Danielle1982

    Danielle1982 Fanatiek lid

    Apr 3, 2008
    3,515
    1
    0
    Ja hé dat denk ik dus ook... En bij de winkel moet het ook handgemaakt worden, het zijn nooit kant en klare meubelen. Heb ik meer vertrouwen in iemand die hier vlakbij in de buurt woont, en waar je persoonlijk contact mee hebt?... Pffff... Moeilijk toch hé!
     
  3. Roozjuh

    Roozjuh VIP lid

    Oct 1, 2007
    18,389
    1,292
    113
    Flevoland
    nee beeb voelt niet als een steek ;) Het voelt als een *plopje* kan het niet anders uitlekken.

    hmzz kwilde nog wat schrijven maar weenie meer wat...
     
  4. Danielle1982

    Danielle1982 Fanatiek lid

    Apr 3, 2008
    3,515
    1
    0
    En gekriebel vind ik het ook.. Vind het heel herkenbaar. Een steek is vaak de banden!
     
  5. Cecilia82

    Cecilia82 Bekend lid

    Oct 13, 2011
    760
    0
    0
    leerkracht groep 1/2 (en inval in alle andere groe
    provincie Utrecht
    @ Danielle: Vakman klinkt mij goed in de oren! Idd het persoonlijke contact, snellere levertijd en ook nog eens goedkoper! Allemaal plussen lijkt mij ; )
     
  6. Cecilia82

    Cecilia82 Bekend lid

    Oct 13, 2011
    760
    0
    0
    leerkracht groep 1/2 (en inval in alle andere groe
    provincie Utrecht
    Whaaa volgens mij voelde ik net de kleine!!!!! Heb al een paar keer gedacht wat te voelen, maar was zo vaag. Maar volgens mij was dit het toch echt!
    Kom op kleintje nog een keer haha ;)
     
  7. Roozjuh

    Roozjuh VIP lid

    Oct 1, 2007
    18,389
    1,292
    113
    Flevoland
    hahahaha leuk cicilia! :D heerlijk gevoel he
     
  8. Cecilia82

    Cecilia82 Bekend lid

    Oct 13, 2011
    760
    0
    0
    leerkracht groep 1/2 (en inval in alle andere groe
    provincie Utrecht
    Ja, nu weer!
    Haha wat ben ik toch een heppiedepeppie trotse mama ;)
     
  9. Einneh

    Einneh Fanatiek lid

    Mar 2, 2009
    4,581
    0
    0
    Friesland
    @ Cecilia: fijn gevoel he! lekker van genieten!!
     
  10. Juffie27

    Juffie27 Fanatiek lid

    Sep 24, 2011
    1,070
    0
    0
    juf basisonderwijs
    Hallo dames!!

    Sorry ben een tijdje afwezig geweest, maar heb wel elke dag bijgelezen hoor! :D Moet wel op de hoogte blijven natuurlijk...vergeet alleen de helft...pfff

    @ Roozjuh fijn dat je kleine grote man het weer goed heeft gedaan bij de PSZ..is nooit leuk om weg te gaan terwijl je kind aan het huilen is... Fijn dat hij snel is gaan spelen. Leuk ook dat je spulletjes binnen zijn, je had leuke dingen besteld zag ik toen!!

    @ Danielle ik zou voor de vakman gaan, ik let altijd wel op de kosten en als je het beiden even mooi vindt dan zou ik niet weten waarom je voor de duurdere versie moet gaan...

    @ Bellamano fijn is dat he als je de kleine zo goed kunt voelen ook leuk als je het kunt delen!! Als ik in bad lig zie ik het vaak zelfs aan de buitenkant.. vriendlief heeft helaas niet zoveel geduld, maar zal ook vast goedkomen.. Meid geniet er lekker van!!

    @ aankomen ik bleef een hele tijd hangen op 69 kilo dus was 2 kilo denk ik aangekomen en nu ineens weeg ik 71...ben ik in korte tijd 2 kilo aangekomen!! Ben wel ziek geweest..buikgriep tussendoor dus wellicht dacht mijn lijf daarna...jaaaaa eten opslaan!!!! :D

    @ borstvoeding.. Il wilde graag BV geven bij Thijs, maar het kwam maar niet op gang en bleef ontzettend pijnlijk..ook kolven schoot niet echt op.. Hij heeft 2 wkn BV gehad in combi met FV... Ik ben ook niet zo'n oermoeder.. vind het ook erg fijn als mijn vent het een keer s'nachts kan doen en ben best preuts..haal niet overal mijn borst er zomaar uit..heb grote borsten en na de bevalling leken het wel meloenen!! :D Ik zit nu in dubio..ga ik het weer proberen of maak ik het mezelf makkelijk en kies ik FV al bij voorbaat.. Maar dan krijg ik al gelijk zo'n schuldgevoel...stom he?!

    Verder hier veel last van bekken..ben bij huisarts geweest en heb verwijzing voor fysio waarschijnlijk bekkeninstabiliteit..kan nog niet eens douchen en me daarna aankleden of ik ben al kapot..niet leuk dus!! Mijn werk deze week ook aantal keren eerder naar huis gegaan..hopen dat fysio gaat helpen!!

    Ok weer veel te lang verhaal, maar goed ik moest het nog inhalen :D
     
  11. Juffie27

    Juffie27 Fanatiek lid

    Sep 24, 2011
    1,070
    0
    0
    juf basisonderwijs
    @ Cecillia geniet ervan meid!! Heerlijk he?! :D
     
  12. Cecilia82

    Cecilia82 Bekend lid

    Oct 13, 2011
    760
    0
    0
    leerkracht groep 1/2 (en inval in alle andere groe
    provincie Utrecht
    Ja echt super, heel bijzonder!
    Balen van je bekken meid, doe rustig aan en ik hoop dat fysio je zal helpen!
     
  13. Juffie27

    Juffie27 Fanatiek lid

    Sep 24, 2011
    1,070
    0
    0
    juf basisonderwijs
    Ja en elke keer dat je het voelt blijft bijzonder! Maar vooral de eerste keren duidelijk voelen is heel speciaal! Helpt ook goed als je je niet zo lekker of fit voelt dat je dan even je beeb voelt en dan weet je waar het voor is..
    Dankje ja ik doe rustig aan, maar het is gewoon erg vermoeiend..en niks kunnen doen daar word ik ook een beetje down van. Maar goed inderdaad hopen dat de fysio gaat helpen!
     
  14. Kylie1986

    Kylie1986 Niet meer actief

    Dag dames, ik meld me weer..
    @Steigerhoutenkamertje: ik zou voor de laatste optie gaan, alleen maar plussen, maar ik bedenk me net een minpunt: voldoet het wel aan de eisen? Weet niet of er voor een ledikantje ook een keurmerk is?
    @Baby-voelen: Hier is hij heel druk, vanaf gisteren al. Zat vandaag weer in een cursus toen hij weer bezig was,..moeilijk opletten dan :)

    @Hier: 5 dagen heen en weer rijden en cursussen hebben zijn tol geeist, mijn onderkant heeft het opgegeven. Dus ik ga het weekend niet werken..
     
  15. Roozjuh

    Roozjuh VIP lid

    Oct 1, 2007
    18,389
    1,292
    113
    Flevoland
    kylie: lekker relaxen dus en laat je maar goed verwennen door je kerel ;)
     
  16. Danielle1982

    Danielle1982 Fanatiek lid

    Apr 3, 2008
    3,515
    1
    0
    Kylie goed dat je het aangeeft, maar het is voor Tim. Het is dus echt al een stoere tienerkamer. Met een 90-200 bed.
     
  17. Kylie1986

    Kylie1986 Niet meer actief

    Wow dat is snel, werd net gebeld door de kraamzorg..heb 17-2 de intake al?
     
  18. Danielle1982

    Danielle1982 Fanatiek lid

    Apr 3, 2008
    3,515
    1
    0
    Heerlijk hé! Dan kan er van alles gebeuren om je heen, maar je bent echt ff alleen met je kleintje dan hé.. Geniet er lekker van!
     
  19. Kylie1986

    Kylie1986 Niet meer actief

    @Daniëlle: Ow haha, dat is waar :)
     

Share This Page