Augustus 2011 mama's ~Deel 1~

Discussion in 'De mama's' started by bumpie, Dec 31, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. maienditje

    maienditje Fanatiek lid

    Nov 26, 2010
    1,872
    0
    0
    NULL
    Zeeland(Provincie)
    Beterschap voor alle zieke kindjes.

    Hier ligt hijer weer lekker in na zijn laatste fles, kan ik rustig tv kijken.

    Bumpie gezellig dagje ikea.

    Wilde morgen eigenlijk naar prenatal maar geen koopzondag.
    Wil kijken voor in bad zo zitje echt nu heeft hij die waar hij in ligt maar vind hem er langzaam uitgroeien.

    Al vind hij liggen wel lekker dan zitten in bad kan hij meer spetteren
     
  2. guppekop

    guppekop VIP lid

    Aug 28, 2009
    13,271
    1
    0
    varend op schip
    maienditje, waarom nog geen brood? het zijn richtlijnen he (of had hij nou een allergie?)
    ik heb voor lydia een soort kussen voro in bad, kunnen ze in liggen en in zitten dus kan je ook nog afwisselen. Past alleen niet in het babybadje;)

    @terug van de hap, daniel heeft een oorontsteking rechts dus kuurtje meegekregen
     
  3. Lori

    Lori Bekend lid

    Dec 1, 2010
    544
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ben het wel beetje met Pandora eens. Wat slapen jullie kindjes lang! Hier slaapt hij zo tegen 21/22 uur en is tegen half zeven weer wakker. Dan bv en weer naar bed tot ongeveer 10 uur. Dan rond twaalf uur nog een of twee uurtjes slapen en dan soms niet meer voor de avond, wil hij niet. Wij geven buiten de bv half potje fruit of groenten er 's avonds bij.
     
  4. maienditje

    maienditje Fanatiek lid

    Nov 26, 2010
    1,872
    0
    0
    NULL
    Zeeland(Provincie)
    Gup geen allergie hier tenminste eczeem is niet terug gekomem sinds hij hapjes krijgt.
    Maar dacht gluten echt vermijden tot zeven maanden.

    Sterkte met daniel hopelijk slaat abkuur snel aan goed dat je naar de ha geweest ben.

    En hoe bevalt het meisje aan boord.

    Tooske: nog een lange weg te gaan je nichtje en 600 gram is idd veel vind ik voor zo'n kleintje.

    Ik ga weg zwijmelen bij all you need is love
     
  5. Ros84

    Ros84 Fanatiek lid

    Nov 25, 2010
    3,479
    2
    36
    @Pandora ach elk kindje is weer anders, ik ken ook weer mensen met een iets ouder kindje dat nog steeds elke 3 uur wil drinken...
    maar hoop natuurlijk voor jullie dat hij binnenkort langer gaat slapen

    @sloppy Suzannah = gorgeous, wat een poepie, en hele mooie oogjes!

    @Linn hoop ook dat de katten happier zijn op hun nieuwe onderkomen!

    @bumpie kan Mirthe al goed zitten? en hoe is dat bij andere kindjes? als ik beebje ondersteun kan ze wel eventjes zitten maar ze wil toch weer snel gaan liggen dan, is er nog niet helemaal aan toe I guess (ze wil soms wel overeind komen maar als ze dan 'zit' is ze er ook snel klaar mee)

    @babybadje ga ik niet meer (zoveel) gebruiken, beebje vindt het grote bad samen met papa of mama veel leuker, en ikzelf ook :)

    beebje ligt er sinds 19u weer in, net met manlief een filmpje gekijken en wijntje gedaan, zo lekker bijtijds mn bedje in duiken, ben moe!
    fijne avond & goede nacht iedereen!
     
  6. LiLaa

    LiLaa VIP lid

    Feb 9, 2011
    6,120
    0
    36
    Genieten van mijn mooie gezinnetje
    Op de roze wolk :-)
    @sloppyslayer: Prachtig foto! mooie ogen !

    Hier foto van Kaan, vandaag gemaakt:D
    Alleen we hadden geen nette schoentjes:p
     
  7. Leeuwtje8108

    Leeuwtje8108 Fanatiek lid

    Nov 8, 2007
    1,251
    0
    36
    Sow :$ wat is er veel geschreven vandaag :$

    Hey Marieke welcom back !! alles goed met de mannen ?
    Heb afentoe nog een sgespiekt bij je ;)

    Zieke kindjes beterschap !!

    ik heb een paar mensen uitgenodigd op fb ik ben degene met 2 kindjes in mijn armen hihi. en de rest jullie kunnen me ook toevoegen amders even pb voor naam. natas wist die van jou niet ???

    gup alweer gewijzigd , haha wim wilt dat je haren langer worden ;)

    slapen hier ook gewoon tussen 7.00 / 8.00 wakker , hoe laat ik de fles ook geef.vroegste geef ik om 21.00

    bijbenen met lezen idd even wennen maar wel gezellig.

    Suzanne ook alweer effe niet gezien ?

    bevalling bij Jens 7 uur vanaf begin met weeenopwekkers constant. dus ook snel vond ik wel pijnbestrijding.

    Femm zou ingeleid worden die dag , maar werd om 2.00 uur s 'nachts wakker. naar de wc geweest , maar om 2.30 had ik zoiets hmm die buikpijn zijn geen voorweeen meer. naar beneden gegaan kijken of iemand op zp was :) oma gesmst :D weer naar boven en toen kwam de slijmprop eruit. bleh bleh . vk maar gebeld wat te doen. die kwam (ik had al 1 week 2 cm ).
    3 cm gaat nog even duren zei ze toen was het ongeveer 3.30 /4.00. maar gaan strijken want ze zou om 7.00 uur terug komen inleiding in zh afgebeld. maar toen was ze nog niet goed en wel weg kwamen ze om de 2/3 minuten. maar goed pas 3 cm dacht ik. ze zei wel gelijk bellen als ze om de 2 minuten komen. toen zwakte ze af onder strijken. ben toen maar in bad gaan zitten was het 5. 00 uur. 5.10 was ik er weer uit want ze kwamen om de 2 minueten. vk gebeld gelijk naar zh. door de snelle bevalling van Jens wilde niet meer eerst naar ons komen kwamen rond 5.40 in zh aan. 6.10 vliezen geboken maar ik had 4 cm vk maakte er 5 van whaha. geen idee hoe ze dat zo snel doen.;) na een tijdje ging ze even wat papierwerk doen. maar het werd echt heftig ik zei tegen Roel waar blijft ze nou ? (ze wist dat ik pijnstilling wou ) al met al is ze volgens mij toch wel een uurtje weggebleven kletskous. toen ze terug kwam keek ze en ik wilde ps. maar niks ik had 8 cm. vandaar dat het echt pijn deed nu. toen was het 7.40 . 8.00 uur mocht ik gaan persen. maar moest lang persen ze werd om 8.32 geboren. op 6 uur tijd dus zonder ps. was ook wel fijn hoor . zou weer zo'n bevalling doen zeker na de hel van jens. in alle opzichten is bij hem alles fout gegaan wat maar kon fout gaan. vacuum knip sleutelbeen gebroken vent laten zitten. huilbaby kma na 12 weken nog vliezen verloren . nee ik ben reuze blij met mijn laatste bevalling . was het perfecte plaatje :D

    Noppies en kleertjes.com ook nog leeggeshopt van de week. heerlijk die dozen wat dan binnenkomen. voor jens en femm goed geslaagd. femm in Noppies maat 80 gepakt valt klein. en had Jens ook toen dat si wel handig dat ik daardoor de maat enigzins goed kan bepalen. Jens is van 24 juli femm 5 aug. dus alle seizoenen goed. alleen dan jammer dat geslacht niet hetzelfde is . ivm de kleding.

    vanmiddag alvast haar verjaardagskado geshopt. de houten speelgoedwinkel gaat stoppen hier . ze hadden 20 % korting op alles . hebbben haar een poppenwagen gekocht :D was nog duur. maar vind het zon degelijk spul. jens heeft een bakfiets gekregen toen hij geboren is en hij heeft ermee gescheurd :$ en je ziet er niks aan. nu was ik ook nog aan het twijfelen om zo'nkeukentje met was machine en alles in. maar dat duurt toch nog echt lang voor ze daarmee kan spelen. maar op de zolder is plaats;) alleen heb ik net op internet ook nog leukere gezien daar wachten we nog effe mee. Jens heeft nog een thomas de trein treintje gescoord en stukken rails. het past nu beter zijn baan. en blij dat hij was. oh wat was hij lief vandaag. de puberteit was even te zoeken nu hopen morgen ook.

    Morgen familiefeestje van vl. gezellig. allemaal tantes die dan helemaal on die kids hangen oh wat lief oh wat een schatje oh wat is hij gegroeid. maar wel leuk :D

    Tooske leuke foto van je meissie . lekkere wangetjes

    maienditje jij ook leuke foto toch lijkt Jeremy groeter op foto vind ik :)

    nou als ik iets vergeten ben sorry .
     
  8. Leeuwtje8108

    Leeuwtje8108 Fanatiek lid

    Nov 8, 2007
    1,251
    0
    36
    sloppy jouw moppie is trouwens ook adorable en Lilla wow wat een kerel is Kaan . met zijn sjieke pak aan ladykiller !
     
  9. Leeuwtje8108

    Leeuwtje8108 Fanatiek lid

    Nov 8, 2007
    1,251
    0
    36
    natas ik heb je gevonden !
    pandora ook en nog een paar maar weet de echte namen niet meer. ik heb nog steeds last van dementie wie nog ???
     
  10. Pandora

    Pandora VIP lid

    Oct 18, 2010
    6,530
    363
    83
    Noord-Brabant
    ros....mij hoor je niet klagen hoor....hij slaapt gewoon super goed...alleen niet aan een stuk door zoals ik hier bij sommige lees

    tussen 19.00-20.00 gaat hij naar bed...dan maken we hem om 23.00 wakker en dan slaapt hij tot ongeveer 6.30-7.30 ( sporadisch 8.30-9.00 )
    en als hij dan een flesje heeft gehad slaapt hij nog tot 9.30.....ben hier al heel blij mee hoor....van mij hoeft hij ook nog niet non stop het klokje rond te slapen
    ik vind van 23.00-6.30 al meer dan prima :)

    en dat hij daarna nog even gaat slapen is alleen maar lekker omdat ik doordeweek altijd een late of nachtdienst heb

    we hebben geprobeerd de tijden wat te schuiven en de laatste voeding om 21.00 te geven...maar dan kwam hij weer om 5.00


    op dit moment red hij het weer niet met 4 voedingen...dus weer terug op 5 flessen
     
  11. Pandora

    Pandora VIP lid

    Oct 18, 2010
    6,530
    363
    83
    Noord-Brabant
    ik :D het is dramatisch met die grijze massa van mij :D
     
  12. Pandora

    Pandora VIP lid

    Oct 18, 2010
    6,530
    363
    83
    Noord-Brabant
    hahaha dit topic is 2weken jong en al 90 :$ paginas vol gezeverd :D
    dat zijn er gemiddeld 6 per dag :$:D
     
  13. Kabouter Klus

    Kabouter Klus Fanatiek lid

    Nov 6, 2006
    2,657
    0
    0
    Noord-Brabant
    Lilaa; Ooooooooooooh, die ogen van Kaan!!!! Superguitig manneke, hihi :D.
    Het gaat inderdaad hard met het geklets hier, lees het soms niet allemaal terug hoor :):):)...

    Wij zaten op 4 flessen, nu weer op 5, want Hidde was maar heel erg weinig aangekomen, eerder afgevallen. Schema nu is +/- 08:30, 12:00, 15:30/16:00, 19:00/19:30 en de papfles om een uur of 11 's avonds.
    Wij kunnen hier goed merken dat Hidde aan het einde van de middag begint in te kakken, is dat bij jullie ook zo? Zo tegen half 5 wordt ie wat "mopperig" en tegen vijven is het echt feest. Ben dan blij dat nu met 5 flessen dit erg mooi uitkomt, kan hij met een gevuld buikje naar bed toe, al slaapt hij de ene keer beter dan de andere keer. Na de avondflessen is slapengaan gelukkig totaal geen probleem.

    Zal ook nog gauw efkles een fotoke spammen van mien skatje, vanmiddag weer lekker saampjes gespeeld op de vloer :D
     
  14. maienditje

    maienditje Fanatiek lid

    Nov 26, 2010
    1,872
    0
    0
    NULL
    Zeeland(Provincie)
    Moet maar weer eens de laptop er bij pakken zie de foto's niet op mijn telefoon
    Alleen kruisjes maar de beebs zijn vast leuker.

    Ga nuslapen.

    En kletsenkunnen we welhe pandora
     
  15. Sammie88

    Sammie88 VIP lid

    Jun 12, 2008
    11,287
    0
    36
    Emmen
    Hier precies hetzelfde slaap patroon.
     
  16. Sammie88

    Sammie88 VIP lid

    Jun 12, 2008
    11,287
    0
    36
    Emmen
    Wauw wat een prachtige kindjes allemaal!

    Linn en leeuwtje, kunnen jullie niet slapen?
     
  17. Linn84

    Linn84 Fanatiek lid

    Nov 2, 2010
    3,489
    1
    38
    Haha, kan vast en zeker slapen! Wacht tot m'n elektrische dekentje een beetje warm is, heb het steenkoud! Zijn er net weer van het verjaardagsfeestje van m'n ouders...

    Nu dus gauw naar boven, morgen wel reageren :D

    Slaap lekker allemaal!
     
  18. Sila24

    Sila24 Niet meer actief

    goeiemorgen dames,

    vinden jullie het oke als ik af en toe meelees en meeschrijf?

    Ik vind dit erg leuke topic alleen heb niet altijd tijd /zin om uitgebreid te schrijven heb het druk met kleine deugniet :p

    Ik kan helaas niet alles terug lezen is veel paginas haha
    En hoe is het met jullie
    Hey Linn wij hebben vorig week vrijdag ook onze kat weggeven aan nieuw baasje hij was hier niet op zijn plek + ik had allergische reactie over mijn hele lichaam.

    @Hier we gaan zometeen naar fotoshoot van mijn zoontje hebben er zin in!!
     
  19. wondertje1985

    wondertje1985 Fanatiek lid

    Jan 28, 2011
    1,123
    0
    0
    Noord-Brabant
    Goedemorgen dames

    We zijn weer terug in Nederland en net even alles bij gelezen.

    @zieke beebjes beterschap

    @slapen Mirre slaapt ong. van 22.00 tot 09.00

    @marieke welkom hier

    @fb ik zal eens kijken of ik jullie kan vinden

    Nou ben de helft vergeten maar kom strak nog wel even lezen

    fijne dag allemaal
     
  20. Leeuwtje8108

    Leeuwtje8108 Fanatiek lid

    Nov 8, 2007
    1,251
    0
    36
    sammie ja was erg laat gisteren hihi, ik ben een beetje verslaafd aan het worden aan webfeud.

    sila welkom gezellig meekletsen/lezen .

    wondertje welkom thuis in nederland. heb je het fijn gehad ? wij gaan over 5 weken hoop dat dan ook nog sneeuw ligt.
     

Share This Page