ja het is moeilijk uit te leggen .. iedereen kan vingers plooien :-D, maar ik kan m'n vingertopjes plooien(plat leggen) zonder de rest van de vinger te buigen niemand die ik ken kan het en de mensen die het zien bij mij vinden het vies omdat het er heel erg raar uitziet ik heb een idee, ik trek een foto Bekijk bijlage 214880
ik kan mijn voorhoofd bewegen, kan mijn tenen heel raar sprijden zodat mn voet er echt heel lelijk uit ziet mag ik van mn vriend niet meer doen hahaha oh en kan mn tong zo omhoog krullen, wat heel veel mensen ook kunnen, maar heb altijd gehoord dat er ook mensen zijn die hem naar beneden kunnen krullen en nog nooit gezien dus als iemand dat kan, foto graag
Ik kan bestek aan mijn hoofd en borst laten plakken Lepelvrouwtje uri geller en mijn kids ook!) en mijn armen doen ook raar,ben hypermobiel.
Grappig, dat kon een vriendin van mij ook, met shoppen ging ze altijd dingen zo met die vinger zo gek gebogen aanwijzen en dan keken we hoe mensen reageerden. Haha. Ik ben hyperflexibel, al zie ik er totaal niet uit als een soort slangenmens, ik ben behoorlijk lenig. Ik kan mijn been in mijn nek leggen en mijn duim tegen mijn pols leggen en nog wat van die soort gekke yogadingen zonder moeite er voor te doen. Verder kan ik een heel raar geluid maken door mijn tong en onderlip naar binnen te zuigen en dan te laten klapperen. Klinkt heel vaag, is het ook, nog nooit iemand tegen gekomen die dat kan.
Ik kan veel met mijn handen, maar wat de meesten dus niet kennen en ik dus wel zijn mijn bovenste vingerkootjes ombuigen en de rest rechthouden. Hetzelfde dus als auraly. Ik kan mijn duim plat tegen mijn pols aanleggen en vingers tegen elkaar afzonderlijk bewegen. Mijn duim helemaal omvouwen zodat ie op de bovenkant ligt.
@auraly; dat ziet er scarry uit zeg! Ieuww Ik kan heel scheel kijken, maar m'n ogen dan ook apart van elkaar bewegen zeg maar. Maar misschien is dat helemaal niet zo bijzonder, wel vind ik het bijzonder dat mijn dochter van 3 dat ook kan.
Haha ja dat bedoel ik, had een beetje haast Maar als het zo lees, ben ik nog redelijk normaal haha. Oja, ik kan ook mijn vingertopjes apart bewegen, zodat het net lijkt of die los zitten. En ik kan mijn borsten apart van elkaar bewegen. Maar dat mag ik nooit doen van mijn man, vindt ie te mannelijk
Ik kan met mijn rechterarm mijn rechteroor aanraken... (hmmm, hoe ga ik dit uitleggen...) Ga met heel mijn arm om mijn hoofd en kom weer uit bij mijn oorlel.
Uhm teveel geks kan letterlijk alles laten kraken. Me enkel, alle vingers, me heup me schouder enz enz Kan me ooglid ook binnestebuiten draaien. Lekker frauky gezicht Ook me vingers toppen knakken en dan net als de foto wat hier staat. Soort van me vingers op slot zetten zal maar zeggen. Oh me kaak kan ook knakken dat is ook raar geluid. Wat ook grappig is, is je benen in de knoop leggen en dan zo op je knieeen gaan lopen. Me benen lukt me ook in me nek te leggen dat was het denk ik wel zo beetje
kan niet iedereen zijn bovenlip tegen zijn neus leggen dan? Dat kan ik nl ook maar dacht dat iedereen dat kan...
Ik kan; Boedha zit ( soort kleermakerszit) en dan op knieën lopen Alle tenen afzonderlijk besten ( nooit geweten dat dat bijzonder was trouwens Mijn ellebogen te ver door draaien Mij voeten ongeveer 220 graden draaien met gestrekte benen (nog niet tegen gekomen)
Hihi wat kunnnen sommige van jullie aparte dingen. Ik kan met mijn tenen spullen oppakken heel handig hoef vaak niet te bukken.