wie nog meer 35+ deel 3

Discussion in 'Zwanger worden clubs' started by Xon, Dec 18, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Lyanna

    Lyanna Fanatiek lid

    Jun 23, 2011
    3,453
    0
    36
    NULL
    NULL
    Meiden, ben weer bezig om foto te plaatsen hier. Maar pc werkt niet mee, dus foto komt zo als het goed is.
    Streepje is iets duidelijker dan gisteren.
     
  2. Hoop42

    Hoop42 Niet meer actief

    YEEEAAAAHHH!!! Lyanna is ZWANGER!!!:D:D
    Gefeliciteerd meis!!
     
  3. Lyanna

    Lyanna Fanatiek lid

    Jun 23, 2011
    3,453
    0
    36
    NULL
    NULL
  4. Lyanna

    Lyanna Fanatiek lid

    Jun 23, 2011
    3,453
    0
    36
    NULL
    NULL
    Thnx meis, ik ben helemaal hyper en heb gewoon kippenvel.
     
  5. jes4

    jes4 Fanatiek lid

    Apr 30, 2010
    1,536
    0
    0
    Yes, yes yes: Lyanna: van harte meid, het is je zo gegund. Dat is waar ik voor inlogde!!!! Wat een supernieuws; op naar een gezonde zwangerschap. Geniet ze!!!!!!
     
  6. Hoop42

    Hoop42 Niet meer actief

    Dat geloof ik! Toen je mij een smsje stuurde en ik las het kreeg ik ook zelfs kippenvel!!...ben echt heel blij voor jullie! Geniet er maar lekker van!:)
     
  7. justme66

    justme66 Fanatiek lid

    Aug 22, 2010
    4,224
    0
    0
    @lyanna, ik zie inderdaad ook een licht lijntje meid!!! hij wordt dus duidelijker!!! voorzichtig gefeliciteerd meid!
     
  8. Maureen

    Maureen Niet meer actief

    @Lyanna: Gisteren zag ik het dus niet maar nu zie ik ook 'n lichte streep. Op je NOD zal het duidelijker zijn. Maar dus mag ik je feliciteren: Gefeliciteerd meis!!!!:D

    Ja ik kan me je helemaal voorstellen, helemaal hyper en kippenvel. Eindelijk zeg; het is jullie van harte gegund. Wat een goed begin van het jaar!
     
  9. Lyanna

    Lyanna Fanatiek lid

    Jun 23, 2011
    3,453
    0
    36
    NULL
    NULL
    Thnx meiden!!! Jullie zijn schatten!!!
     
  10. Waxientje

    Waxientje Fanatiek lid

    Jun 19, 2008
    1,839
    0
    0
    Kunstenaar
    Ik zie het nu ook duidelijk hoor, Lyanna! Gefeliciteerd meid, het is je van harte gegund! Wat zul jij in de wolken zijn, jieeehooeoeoe!!!

    Hier gaan gaan we vanavond voor de zekerheid nog aan de klus, gisteravond niet gelukt. Maar mijn ha zei ook al dat je ei soms pas springt 4 dagen na een positieve ovulatietest...dus we gaan er gewoon nog weer even voor! Daarna ga ik niet meer testen hoor, lijkt me weinig zin meer hebben. Ik heb ze ook niet meer in huis.

    Ik denk dat ik ze volgende maand idd maar ga bestellen bij zwanger en kids...hopen dat die niet zo onduidelijk doen! Ik heb daar al vaker positieve verhalen over gehoord.
     
  11. Sneeuwmees

    Sneeuwmees VIP lid

    Feb 11, 2010
    11,066
    166
    63
    @Lyanna: ook ik zie nu een vager streepje opkomen. Dus dat ziet er toch wel erg uit als een positieve test. Van harte gefeliciteerd, meid. En nu de pattex van Ricmar even lenen voor een plakbaby! Geniet ervan!
     
  12. Lyanna

    Lyanna Fanatiek lid

    Jun 23, 2011
    3,453
    0
    36
    NULL
    NULL
    Waxientje en Mees, thnx meiden!!! Die pattex wil ik zeker graag gebruiken, moet nu blijven plakken.
     
  13. Sneeuwmees

    Sneeuwmees VIP lid

    Feb 11, 2010
    11,066
    166
    63
    @Hoop: ik zou ook die afspraak nog even laten staan. Je kan altijd nog kiezen waar je je het prettigst bij voelt. Het scheelt dat je dan die echo al hier heb laten doen (dus dat scheelt weer op en neer rijden naar Gent). En als je dan die uitslag van die echo hebt (en evt. bloeduitslagen), dan heeft die arts in Gent ook weer wat extra info om een oordeel te vellen.
    Ik moet zeggen dat die gyn in Utrecht mij ook al erg serieus leek en alles goed na wil laten kijken. Dus ook al besluit je voor Utrecht te gaan, dan denk ik dat je ook daar in zeer goede handen bent.

    Wat een heerlijk weer is het! Tenminste hier dan. Heb net lekker de vitrages in de wasmachine gegooid en ga straks even de ramen zemen boven. Gisteren al het nodige gedaan, dus dat scheelt nu weer.
    Ga eerst zo even werken, maar dat kon natuurlijk niet voordat ik eerst even hier bij Lyanna gespiekt had.
     
  14. Sneeuwmees

    Sneeuwmees VIP lid

    Feb 11, 2010
    11,066
    166
    63
    @Lyanna: laat je nog wel wat in de pattex-tube zitten voor ons? We hopen het allemaal nog nodig te hebben.
    @Waxientje: denk dat je wat klussen betreft nog steeds goed zit. Ik heb vandaag een ovu-test gedaan, maar die was nog spierwit. Is ook nog wel erg vroeg op dag 10, maar goed, vorige maand kon ik er ook geen peil op trekken en ik wil hem zeker niet missen.
    @Xon: hoe is het met jou en de pijn? Al weer wat minder? Moet je nu morgen al weer bellen voor een afspraak? Nou, ik zou maar pen en papier klaarleggen zodat je in ieder geval alle vragen die je had niet vergeet.
     
  15. Lyanna

    Lyanna Fanatiek lid

    Jun 23, 2011
    3,453
    0
    36
    NULL
    NULL
    Mees, ja hoor. Is een grote tube en ik zal hier dan even wat met HCG strooien. Vangen dus allemaal!!!
     
  16. JeetjeB

    JeetjeB Fanatiek lid

    Mar 26, 2011
    3,214
    1
    38
    Freelance vertaler
    Buitenland
    @Lyanna: ik kwam ook even speciaal kijken en jaaa hij is al duidelijker!! Gefeliciteerd meid!!!
     
  17. Xon

    Xon Fanatiek lid

    Dec 28, 2010
    1,537
    0
    0
    Leerkracht
    Noord Holland
    Lyanna gefeliciteerd! Ik kan het lijntje nu ook een beetje zien.
    Wat een goed begin van het jaar voor jou!
    Geniet ervan.

    Waxientje, als ik naar jou testen kijk, dan denk ik, de eerste is positief. Dan duurt het nog 24 a 36 uur voordat je ei springt. De tweede is dus ook nog positief, dat is de dag dat je ei daadwerkelijk springt.
    En de 3e is minder duidelijk dus lijkt het dat je ei gesprongen is.
    Zo zou ik het interpreteren.
    Ik weet niet of je wel een je temperatuur hebt gemeten, op die manier weet je heel zeker wanneer je ei is gesprongen (want dan gaat je temp omhoog).

    Mees, ik mag fijn morgen alweer naar AMC.
    Dan is het cyclusdag 3 en de eerste echo.
    Waarschijnlijk start ik dan morgenavond weer met de puregoninjecties.
     
  18. Xon

    Xon Fanatiek lid

    Dec 28, 2010
    1,537
    0
    0
    Leerkracht
    Noord Holland
    Jeetje en Hoop even speciaal een vraag aan jullie.
    Jullie gebruiken allebei ff.
    Ik heb de afgelopen tijd hier telkens voor betaald omdat ik geen gegevens kwijt wilde.
    Maar nu loopt het weer af over 5 dagen en als het veel extra's oplevert vind ik het niet erg om ervoor te betalen, maar als dat niet hoeft is het ook zonde.
    Nu is mijn vraag betalen jullie er voor of doen jullie de gratis versie?
    Kun je dan alleen je temp invullen?
    Of kun je ook je symptomen invullen en medicatie e.d.?
    Er staat nu ook zoveel bij waar ik echt helemaal niets mee doe.
    En als jullie de gratis versie hebben dan zijn jullie ook viplid geweest als proefperiode, zijn jullie toen je gegevens kwijt geraakt?
    Zit er echt sterk overna te denken om niet meer te gaan betalen.
     
  19. justme66

    justme66 Fanatiek lid

    Aug 22, 2010
    4,224
    0
    0
    dames ik heb even wat buikfoto's in mijn album gezet, van het hele begin tot nu. grappig om het verschil te zien! helaas groeit mijn achterwerk ook aardig mee....:)
     
  20. Sneeuwmees

    Sneeuwmees VIP lid

    Feb 11, 2010
    11,066
    166
    63
    @Justme: zo! Volgens mij heb jij inderdaad een groeispurt gemaakt. Vooral grappig om die twee laatste buikjes te zien, hoe kort daar tussen zit en wat een verschil. En ach, dat vlees op de achterkant loop je er snel genoeg weer af als de kleine geboren is.
    @Xon: zo morgen mag je al weer. En gaat het feest weer beginnen. Hopelijk zie je nu bij Lyanna dat met een lucky shot het toch raak kan zijn (en geeft dat je weer moed voor de volgende ronde).

    Zo hier de k-klus eindelijk klaar! Nu het emmertje water vullen om de ramen te zemen en te dweilen.
    Straks even mijn man bellen. Als het meezit, kunnen mijn zoontje en ik weer het laatste stukje mee met de vrachtwagen. M'n zoontje vindt dat fantastisch, dus als zijn route mee zit en mijn zoontje is op tijd wakker, dan rijden we weer even mee.
     

Share This Page