Voormalig okt/nov topic

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Kaaat, 7 nov 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Josefien

    Josefien Actief lid

    1 dec 2010
    152
    0
    0
    Gouda
    Gefeliciteerd Lyanna!!!! lijkt de de goede kant op te gaan, in ons clubje!
     
  2. Lyanna

    Lyanna Fanatiek lid

    23 jun 2011
    3.453
    0
    36
    NULL
    NULL
    Dank je josefien, zal even KV test van vanochtend plaatsen.
     
  3. Lyanna

    Lyanna Fanatiek lid

    23 jun 2011
    3.453
    0
    36
    NULL
    NULL
  4. Justb

    Justb Actief lid

    26 mrt 2011
    403
    0
    0
    NULL
    NULL
    Heerlijk om te zien dat er van ons clubje inmiddels een aantal zwanger zijn, volgens mij zijn ze bijna in de meerderheid?!

    Hopelijk mogen wij ons binnenkort ook toevoegen aan de lijst.

    Vooralsnog zit ik bijna een week op het wachtbankje.
    Is best snel voorbij gegaan deze eerste week.
    Vrees dat de 2e wachtweek erg lang zal duren, m'n mannetje is dan een week van huis voor zijn werk... dus lange dagen en koude nachten :(
    Maarja... als hij terugkomt mag ik testen, dus ik kijk er naar uit :)
     
  5. Lyanna

    Lyanna Fanatiek lid

    23 jun 2011
    3.453
    0
    36
    NULL
    NULL
    Wie, wat, waar:
    Benji: 2007 pilstop, sinds 2009 in MMM, feb 2010 zwanger van 1ste iui dochter geboren 18-11-2010 overleden 22-12-2010, sinds maart weer iui gestart maar tot heden iui 1t/m5 mislukt.
    Elize84: mei 2010 pilstop, april 2011 mm; slecht zaad. Start 1e ICSI september 2011, Isala Zwolle
    Joekie: 2006 pilstop, 6xIUI 2007, 1x ICSI zonder TP. Na pauze nieuwe start in AMC!
    Josefien: aug 2010 pilstop, oktober Icsi I: mislukt. Dec. cryo tp
    Justb: April 2010 pilstop, oktober 2011 1e iui, MMC Veldhoven
    Kaaat: Kinderwens vanaf 2008, begin mmm 01-2010, eerste ICSI nov 2010, nu 2e ICSI, OLVG/AMC, Amsterdam
    Loontje85: 2008 pilstoep, sinds maart 2009 in de MMM, nu cryo tp uit de 3e ICSI poging, Amsterdam/VUmc
    Lyanna: Mrt 2010 Mirena verwijderd, sinds september 2011 in de MMM, nu 4e IUI dec/jan 2011/2012, zkh. Tjongerschans Heerenveen.
    Sammy88: 2009 pilstop, sinds september 2010 mmm. april eerste ICSI poging afgebroken groeide niks. eind juni opnieuw, 1 eitje bevrucht, Niet zwanger!.. Eind aug ICSI 2 begonnen. 1 teruggeplaats 7 in de vriezer.
    Sesa: jan 2011 gestart met donor, niet gelukt, Deal-IVF niet gelukt 40 follikels en OHSS, nu voor de 6de IUI in dec/jan bij Geertgen kliniek


    Startdatum:

    Echo/FM afspraken:
    Sesa: 2 februari
    Lyanna: 7 februari gyn & 1e echo

    Punctie:


    Terugplaatsing:
    Josefien: bij goede ontdooiing 18 december

    IUI:



    Testen
    Sesa: 14-01-2012


    Zwanger:D:
    Loesie1982
    Joekie
    Kaaat
    Kiki82
    Fieke17
    Sesa
    Lyanna


    Niet zwanger:(:



    Zwanger, maar helaas vmk,mk of ma:
     
  6. Lyanna

    Lyanna Fanatiek lid

    23 jun 2011
    3.453
    0
    36
    NULL
    NULL
    Just en alle andere niet zwangeren, ik strooi hier maar even extra met HCG en probeer maar zoveel mogelijk op te vangen. Hoop dat het geluk brengt. ;)
     
  7. sesa

    sesa Niet meer actief

  8. sesa

    sesa Niet meer actief

    Jahoor, heb ervan genoten! Antilliaanse feestjes zijn altijd leuk he?
     
  9. Kaaat

    Kaaat Fanatiek lid

    5 nov 2010
    4.053
    941
    113
    Vrouw
    Hai Lieverds,

    Benji wat leuk dat je nagel curus gaat volgen, je woont zkr niet toevallig bij mij in de buurt he..:)

    Lyanna wat een prachtige test, maar wat een verhaal heb jij zeg.. Hoop dat deze zwangerschap een heel stuk beter en soepeler gaat, gelukkig houden ze je goed in de gaten.!!

    Kiki, hoe is het bij jou, groei je al.? Ik lijk wel weer wat minder, de darmen nemen af, dus nu alleen nog baby en dat is nog niet zoveel..:)

    JustB hopen dat deze week ook voorbij vliegt tog..:) Vervelend dat je mannetje er de hele week niet is, wat doet hij voor werk.? Lijkt me vreselijk hele week alleen, nou ja niet helemaal alleen met een iets in de maak in je buik hopen we natuurlijk..:D

    Josefien, zit jij nog lkkr daar.?

    Sesa nog meer getest of niet.? Oow spannend he tot de eerste echo..!:D
    En ja Antilliaanse feestjes zijn altijd heel leuk..:D Ben getrouwd met een curacaoenaar, dus genoeg Antilliaanse feestjes hier..:D Gaan 10 februari ook weer voor 3 weken daarheen, zo ontzettend veel zin in..:D
     
  10. benji

    benji Bekend lid

    20 jan 2008
    680
    0
    0
    hai kaat

    nee toevallig woon ik in het midden van het land in utrecht dus helaas hopelijk van de week beginnen en volgens mij dit weekend/vandaag me eisprong dus hopen dat we binnen 2 weken meer weten en dan evt verder kunnen
     
  11. Kaaat

    Kaaat Fanatiek lid

    5 nov 2010
    4.053
    941
    113
    Vrouw
    Jammer dat je zo ver woont, maar super fijn dat je weer door kan. Dat er iig weer iets gaat gebeuren..
     
  12. Justb

    Justb Actief lid

    26 mrt 2011
    403
    0
    0
    NULL
    NULL
    @Kaaat, het is gelukkig maar 1 week per jaar dat ik alleen ben, hij zit in Friesland op de caravan/kampeer beurs deze week.

    Mijn zoon van 12 is er ook nog dus we komen de week wel door, al zal ik blij zijn als m'n mannetje weer terug is.

    Hier gaat alles zijn gangetje, vandaag een week na IUI, geen bijzonderheden die noemenswaardig zijn, dus nog een weekje op het wachtbankje *pompompom* ;)
    Wordt overigens aardig stil op het bankje zo, hopelijk kan ik binnenkort bij jullie op de roze bank plaatsnemen, lijkt me wel zo gezellig :)
     
  13. Josefien

    Josefien Actief lid

    1 dec 2010
    152
    0
    0
    Gouda
    Hier ook nog steeds alles oke hoor! Ik zit vandaag ook een week op de wachtbank..en wat hoop ik toch dat ik aan het eind van deze week positief nieuws mag melden...maar ik vrees alweer het ergste..:(
     
  14. Justb

    Justb Actief lid

    26 mrt 2011
    403
    0
    0
    NULL
    NULL
    Waarom vrees je het ergste josefien?

    Over een weekje ook duidelijkheid dan, wanneer is je nod/ testdag?
     
  15. Kaaat

    Kaaat Fanatiek lid

    5 nov 2010
    4.053
    941
    113
    Vrouw
    JustB gelukkig is het niet vaak dat hij zo lang van huis is..
    Nog een weekje, komt goed.. Wanneer komt ie thuis, in het weekend?

    Josefien jullie gaan lkkr gelijk op, fijn.! hoop dat jullie straks lkkr bij ons zitten, ook al zijn jullie nu ook van harte welkom hoor..:) Waarom heb je er geen goed gevoel over.?
     
  16. Justb

    Justb Actief lid

    26 mrt 2011
    403
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hij komt dinsdag laat pas weer thuis :(

    Goh ik heb de hele dag al prikjes/steekjes op eierstok hoogte, niet pijnlijk maar ik merk het wel op ;)
    Vanmorgen ook dip van 0,4 graad in m'n temp, hopelijk morgen weer omhoog want zit pas op 7 of 6 dpo
    Ik hoop op een innesteling haha, duimen!!
     
  17. sesa

    sesa Niet meer actief

    @ JustB: ik duim mee oor je!
     
  18. sesa

    sesa Niet meer actief

    Ik heb gister nog op een kv-test geplast...ik kan het niet laten. Het wachten op de echo duurt zo lang. Ik heb al zenuwen vanaf donderdag...de hele dag een adrenaline gevoel. Nu is dat gelukkig weg. Ik voel me goed en heb geen klachtjes. Alleen gevoelige tepels. Laat me maar lekker de zwangerschapsklachtjes krijgen hoor. Dat weet ik dat het goed zit.
    Jij krijgt een lichtbruin kindje...leuk hoor. Zijn altijd mooie kindjes :)
     
  19. Kaaat

    Kaaat Fanatiek lid

    5 nov 2010
    4.053
    941
    113
    Vrouw
    JustB oow klinkt spannend, hou je ons op de hoogte van je temp..:) Oow zo lang moet je nog op je mannetje w88..:(:(

    Sesa haha je wilt niet weten hoeveel testen ik heb gedaan, ik denk zo tegen de 20 aan..:) Whaa ik wilde ze perse donkerder zien worden.. Spannend he tot die eerste echo en dan daarna weer tot de 12 weken en dan daarna weer tot het volgende, zwanger zijn is en blijft spannend..
    En klachtjes zijn fijn, maja die zijn er meestal ook niet elke dag en dan wordt je daar weer onzeker van.. Wij gillen en schreeuwen met je mee tot je eerste echo..!!!:D
     
  20. sesa

    sesa Niet meer actief

    @ kaat: nog ff en jij heb je geslachts bepalings echo. spannend hoor. Het testje waar ik eergister op heb geplast heeft nu geen kruisje meer zo raar haha. Hij was er eerst wel maar nu is hij verdwenen. Ik wil nog zo'n digitale CB-test halen. Ik wil weten of hij van het weekend 3-4 wk aangeeft.
     

Deel Deze Pagina