Toch maar via internet besteld, warme gevoerde hoge winterschoentjes met veters want smalle pootjes met flexibele zool trouwens, van Bardossa, hoop dat die ook goed zijn? Was eerst op Shoesme uit, maar vond alleen maar model gympjes. Ben heel benieuwd!
Tja ook niet zo gek dat je alleen lage modellen vond. Hoge schoentje zijn helemaal niet goed voor de enkels, die spieren moeten zich nog ontwikkelen en met hoge schoenen houd je ze slap.
O echt? Hmm shit! Klinkt logisch, maar dat wist ik niet. Balen, de doos en retourstickers liggen al bij het vuil volgens mij, vond ze erg leuk en lekker warm nl. Nou ja, toch maar andere zoeken dan, houden we deze voor heel nat/koud weer en op de fiets. Thx voor de waarschuwing.
hihi ik had ook dit probleem maar heb toen gewonen schoenen gekocht maar buiten loopt hij toch nog niet zo veel en binnen heeft hij altijd blote voeten. en ik wil mijn kind echt geen kou laten lijden omdat hij geen baby schoentjes meer aan kan ( veel te grote voeten haha)