In 2011 voor de eerste keer zwanger willen worden! -2

Discussion in 'Zwanger worden clubs' started by Dubbeltje82, Jun 25, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Babyliz

    Babyliz Fanatiek lid

    Feb 4, 2011
    1,038
    0
    36
    NULL
    #4721 Babyliz, Jan 16, 2012
    Last edited: Jan 16, 2012
    Ff snel wat reacties, anders loop ik weer zo achter. Niet veel te melden verder eigenlijk!

    @babywens: Fijn dat de dienst zo goed ging en dat Max zich voorbeeldig heeft gedragen. Mooie foto ook, met de trotse ouders :)

    @babytjuhh: Fijn dat t afvallen zo goed gaat! Snap dat de ovutesten wel een soort druk op je leggen, maar moet goedkomen op deze manier. Goed dat je dr wat minder mee bezig bent. Hopelijk ben je snel zwanger en hoef je niet die mmm in! Ik heb deze week nog n onderzoek en 31 jan het gesprek over iui!

    @maybebaby: Ah lekker zo koopjes jagen!

    @casss: Ach wat sneu voor Anne zeg! Hopelijk heeft ze er snel geen last meer van.

    @babyzwemmen: weet nog niet of ik dat tzt ga doen. Manlief heeft licht astma en het schijnt dat door de chloordampen in een zwembad bij babys meer kans is op luchtwegproblemen ed en het niet zo goed is voor de longetjes. Maar dat zien we tegen die tijd wel, aan de andere kant lijkt het me wel heerlijk ;) Maar een zwembad vinden met weinig chloor.
     
  2. Babyliz

    Babyliz Fanatiek lid

    Feb 4, 2011
    1,038
    0
    36
    NULL
    @Petra: Ach nee... Ik zie je reactie nu pas.
    Wat afschuwelijk..weet gewoon niet wat ik moet zeggen. Hoop voor jullie dat er toch snel mogelijkheden komen qua werk ed. Heel veel sterkte en een hele dikke knuffel!
     
  3. xxPetra

    xxPetra Niet meer actief

    Dank je wel Babyliz!
    Hoe gaat het met jou?

    Willen jullie er niks over vragen op facebook of hyves? het is niet iets wat we graag willen dat anderen weten en helemaal niet op de social media :( (ik weet trouwens bijna zeker dat niemand dat zou doen hoor maar voor mijn eigen geruststelling wilde ik het nog even posten)
     
  4. Delilah86

    Delilah86 Fanatiek lid

    Mar 18, 2011
    2,159
    0
    0
    maybebaby heb je toegevoegd hoor :D

    Petra wat balen zeg dat je man zijn baan kwijt is, kan me voorstellen dat je er ff helemaal doorheen zit *knuffel*
    en dit is inderdaad niet hoe je je verlof en de eerste tijd met finn had voorgesteld:( meis vind het echt zwaar kl*ten voor je!

    achter de kinderwagen was heel speciaal, daar heb ik echt weken naar uitgekeken en nu ligt daar toch echt onze zoon in! zo bijzonder!
     
  5. zwendel

    zwendel Niet meer actief

    @ Petra, *dikke knuffel* wat klote zeg, weet niet wat ik moet zeggen....( Mij hoor je in ieder geval niet op facebook of hyves hierover) hoop dat er wel snel duidelijkheid komt voor jullie wat betreft werk en inkomen...

    @ de rest, wel gelezen maar ben het weer f helemaal kwijt.

    In het ziekenhuis hebben ze nu helemaal een vertekend beeld. Hartfilmpje waren ze erg over te spreken, veel actieve momenten. Regelmatig boven de 180 terwijl mij altijd is verteld tussen de 120 en 160 is juist goed dus ik schrok van de iedere keer 180 en hoger. eerst moest ik op mijn rug liggen, toen op mijn zij en uiteindelijk nog zittend. Op de echo juist weer geen beweging te zien en het vruchtwater was ook minder geworden. Zat nu op 2,5 en onder de 2 is zorgwekkend, vorige week was het nog ruim ( geen idee wt het toen was maar in ieder geval meer dan vandaag na een weekend dus). toen heeft ze hem ng even gepest en kreeg ze wel een schop dus dat vond ze wel weer positief maar ze begreep ook dat dit een moment opname was en dat het thuis weer helemaal anders kon zijn. Na overleg met een andere gyn heeft ze besloten dat ik morgen nog een keer terug moet komen en nog een keer hetzelfde riedeltje (omdat het daar zo gezellig is pffff) ze vinden het een lastig iets bij mij zei ze al omdat ik ook gewoon heel nuchter overkom hebben ze ook het idee dat ze niet met een paniekzaaier te maken hebben maar de uitslag vandaag was wel weer beter dan vorige week. Maar ook willen ze me niet te lang aan het lijntje houden. wel willen ze me goed in de gaten houden en als er twijfel blijft waarschijnlijk toch inleiden. nou eerst maar weer even kijken wat morgen weer brengt. voorlopig voel ik weer niks...

    sorry voor de late reactie maar schoonzus besloot na het ziekenhuis bezoek nog ff de stad in te gaan en ff lekker ergens te gaan eten om even afleiding te hebben. (heerlijk gegeten overigens hihi) morgen komt ze me helpen om het huis ff helemaal te soppen (lukt mij echt ff niet meer) en gaat ze weer met me mee naar het zh
     
  6. Casss

    Casss Fanatiek lid

    Feb 1, 2011
    1,173
    0
    0
    Brabant
    Nou dat ze die kleine maar halen zwendel! Dan ben je van dit gedoe af.. Alhoewel dan kun je niet thuis bevallen..

    Oh petra wat vind ik dit erg voor jullie! Dit is inderdaad niet leuk! Wel fijn dat familie wil helpen.. :s sterkte samen, goed over praten samen! T is niet niks zoiets!
     
  7. Pip1986

    Pip1986 Niet meer actief

    @Zwendel,
    phoe meid, wat spannend en wat knap/goed dat je er rustig onder blijft!
    hoelaat mag je morgen komen?
     
  8. Babyliz

    Babyliz Fanatiek lid

    Feb 4, 2011
    1,038
    0
    36
    NULL
    Ja gaat wel goed met mij. Wel redelijk gespannen voor het onderzoek van donderdag, maar gelukkig kan ik het nog aardig nuchter bekijken allemaal. Er zit niets anders op dan af te wachten elke keer.

    @zwendel: Vervelend dat het nu nog niet duidelijk is allemaal. Spannend wat er nu verder gaat gebeuren!
     
  9. zwendel

    zwendel Niet meer actief

    Morgen om half 2 ctg en om 2 uur bij de gyn. maarja vandaag ook weer ruim 2 uur zoet geweest dus ben benieuwd...

    @ Pip, ja ben van mezelf al aardig rustig zeker als andere mensen gestresst raken word ik op 1 of andere manier juist rustig om anderen te kunnen helpen/steunen. heb dat nu ook denk ik, hele schoonfamili zit in spanning, man zit in spanning ( ikzelf natuurlijk ook wel) maar heb het idee dat ik nu sterk moet zijn voor de rest en dat terwijl ik het moet doen hahahaha beetje omgekeerde wereld. maar voel me verder ook gewoon relaxed das het rare. ach ik zit gewoon gek in elkaar denk ik.
     
  10. xxPetra

    xxPetra Niet meer actief

    @babyliz, komt vast goed donderdag meis! maar kan me voorstellen dat je zenuwachtig bent!

    @ zwendel, jeetje wat een onderzoeken steeds! fijn dat ze je goed in de gaten houden maar ik hoop dat ze de kleine snel halen want die stress is ook niks voor jullie! succes weer morgen!

    @cass, hoe gaat t nu met Anne?

    thanx voor de lieve reacties! *dikke kus*
     
  11. Dreamer

    Dreamer VIP lid

    Mar 17, 2011
    6,158
    33
    48
    Goeiemorgen!!
    Petra, wat naar zeg!! Hopelijk kan uwv de eerste tijd iets betekenen en kan je man snel ergens anders aant werk!

    Cass, hoe is het nu met Anne? Nog koorts gekregen?

    Zwendel, wat vervelend.. Erg veel wijzer ben je dus nog niet?! Ben benieuwd wat ze na vandaag zeggen..

    Mayke, hoe gaat het met jou en Renée?

    Delilah kan me voorstellen dat dat een speciaal moment is.. Zeker de eerste keer met je kleintje in de wagen naar buiten! Was er gister in elk geval heerlijk weer voor :D

    Hier vandaag een rustig dagje.. Heb besloten mn werk voor vandaag af te bellen.. Loop daar toch niet rustig rond nu.. Dus vandaag maar beetje forummen en boekje lezen ofzo :) Plus heb bij mn linkervoet enorm veel pijn met lopen.. Dus dat kijken we maar even aan en anders morgenochtend maar ritje huisarts ;)

    Vanochtend lag de kleine trouwens enorm hoog! Voelde echt continu draaibewegingen en schoppen/stoten net onder mn ribben.. Was alleen iets meer naarde zijkant.. Die plek is alleen iets gevoeliger dan wat lager in je buik.. Dus schrok me steeds lam :p :D Viel me gister trouwens op dat mn buik best groot wordt ineens.. Zo op t vooraanzicht zie je niet zoveel maar als ik op mn zij lig.. Shocking :p
     
  12. Maybebaby82

    Maybebaby82 Niet meer actief

    Petra wat verschrikkelijk voor jullie! Je baan verliezen is altijd heel erg, maar nu je net een kleintje hebt maakt het geheel misschien nog wel erger. Ik kan me voorstellen dat je even helemaal van de kaart bent. Wel heel lief dat je vader zijn hulp aanbiedt. Heb je een beetje kunnen slapen vannacht?

    Zwendel wat een onzekerheid zeg. Wel knap dat je je niet gek laat maken, daar kom je het verste mee. Veel succes vandaag weer, hopelijk kunnen ze eindelijk wat meer duidelijkheid geven. Hoe sta je nu zelf tegenover inleiden?

    Delilah leuk je op fb te hebben!
    Lijkt me idd heerlijk om achter de kinderwagen te lopen. Lekker naar het bos, of wat boodschapjes doen en pronken met je kleine man :)

    Dreamer Fijn dat je even een rustdag kan inlassen. Doet meestal wonderen. Gek he dat je haar ineens op een andere plek voelt dan je tot nu toe gewend was. Show eens een nieuwe buikfoto?!

    De afgelopen nachten wat last van steekjes en krampjes gehad, maar vannacht was toch wel erg heftig hoor! Linksonderin mijn buik zulke krampen dat ik gewoon even niet meer wist waar ik t zoeken moest. Als dat alleen nog maar voorweeen zijn kan ik mijn borst nog natmaken voor het echte werk haha.
    Om 10:00 weer standaard controle bij de vk.
     
  13. Dubbeltje82

    Dubbeltje82 VIP lid

    Jan 7, 2011
    11,704
    3,816
    113
    Female
    Ah dat meen je niet! Wat een shitzooi.

    Dikke knuffel voor jullie beiden.
     
  14. Dreamer

    Dreamer VIP lid

    Mar 17, 2011
    6,158
    33
    48
    Maybebaby, een nieuwe nog wel.. Heb er nog nooit een geplaatst, best erg hihi :D
    Moet mn vriend nog steeds ff aankijken om te helpen :p
     
  15. Dubbeltje82

    Dubbeltje82 VIP lid

    Jan 7, 2011
    11,704
    3,816
    113
    Female
    @ Maybebaby: leuk he? Voowerk hahaha

    @ Dreamer: kan inderdaad erg pijn doen, dat geschop. Na de bevalling voelde ik pas echt goed waar Reneé het meest geschopt had...

    Vannacht ging het lekker. Reneé om 23 uur de laatste fles, om 4 uur kwam ze weer en vervolgens om 7 uur... IIg weer 6 uur slaap gehad.
     
  16. Dreamer

    Dreamer VIP lid

    Mar 17, 2011
    6,158
    33
    48
    Heerlijk toch...
    Wat een makkelijke kindjes heir allemaal...
    Ik teken er voor :D
     
  17. Delilah86

    Delilah86 Fanatiek lid

    Mar 18, 2011
    2,159
    0
    0
    zwendel wat een gedoe zeg! en het blijft dus spannend! ik zeg laten ze maar inleiden hoor! succes straks meis!

    dreamer lekker hoor zo'n rustig dagje! gewoon aan toegeven!

    maybebaby succes bij de vk straks!

    hier ook weer een goede nacht gehad, Sem kwam netjes om de 3 á 3,5 uur en dan kun je tussendoor even lekker slapen!
    zometeen gaan manlief en ik Sem showen op ons werk, heb er wel zin in :D
     
  18. Dreamer

    Dreamer VIP lid

    Mar 17, 2011
    6,158
    33
    48
    Leuk Delilah :D Veel plezier met showen , maar dat komt vast helemaal goed :D

    Mijn werk wil dat ook... Maar ik zei al.. Jullie komen tegen die tijd maar een keer langs :D Heb geen zin in verplichtingen wbt mn werk in die periode :p Hihi
     
  19. Dubbeltje82

    Dubbeltje82 VIP lid

    Jan 7, 2011
    11,704
    3,816
    113
    Female
    Ik moet ook nog steeds op het werk langs.... Maar de drempel is na het versturen van mijn ontslagbrief wel erg hoog nu....
    Ach, maandag verstand op nul en gewoon gaan. Ze zullen me vast de kop niet afrukken.
     
  20. Delilah86

    Delilah86 Fanatiek lid

    Mar 18, 2011
    2,159
    0
    0
    Mayke dat kan ik me voorstellen dat de drempel dan enorm hoog is, maar hoe langer je wacht hoe hoger hij word natuurlijk ;)

    hier hebben ze op het werk enorm meegeleefd met de zwangerschap, in mijn verlof en nu ook na de bevalling, komt misschien ook doordat manlief en ik bij het zelfde bedrijf werken, dus heb echt wel zin om even heen te gaan :)
     

Share This Page