ik ben er ook meteen weer vandoor heb behoorlijke hoofdpijn dus ik duik mn bedje in. morgen reageer ik eventjes op iedereen slaap lekker
Allemachtig, mn mond viel open zeg. Wat ongelofelijk gaaf zeg. Vooral die golvende bewegingen, echt knap. Heel terecht kampioen!!! Jemig als ik had geweten dat dit zo gaaf was om te zien was ik ook komen kijken.
Whow.....goed zeg!!!! En dat allemaal nu Zen weer weg is, petje af meid!!! Hopelijk komen er steeds meer van deze dagen! Oei, arme Ivy! Hopelijk een eenmalige diarreeluier en geen virusje onder de leden
Ik ga er ook vandoor meiden! Had me voorgenomen om vanavond flink voor school te werken, maar dat is er niet van gekomen. Nou ja, komt morgen wel! Manlief is weer weg deze week, dus zit morgenavond ook alleen! Maar ga nu maar naar bed, want morgen gaat de wekker weer om 5.45 uur!!!
@susanne: hoofdpijn nog gezakt? goeiemorgen. voel me sinds gisterenavond laat niet erg lekker. misselijk en aan de diarree. meiden voelen zich prima gelukkig. hopen dat het straks zakt zodat we ff naar buiten kunnen.
ja gelukkig wel. heb wel onrustig geslapen maar waardoor is een groot ? straks naar de HA om mn bloeddruk te laten meten, de laatste in de serie van 3 metingen zal wel weer te hoog zijn dus ben benieuwd wat er nu gaat gebeuren en wat balen zeg van die diaree. je blijft naar de wc hollen in de hoop dat je op tijd aankomt. hopelijk is t maar voor 1 dagje.
sann. t is ook echt een gave sport om te kunnen beoefenen. hij is gisteren openbaar gezet omdat we er nog meiden bij willen hebben. zitten op 24 en willen graag naar de 30 meiden of meer en wat goed dat er wat verbeteringen zijn! hopelijk blijft dat zich voortzetten en heb je snel meer goede dagen linnielin. je bent dus nu een week alleen thuis? senn. is Niels nog met je moeder naar Marco geweest? verder ben ik t alweer kwijt joh hier redelijke nacht gehad. kids hebben goed doorgeslapen maar zelf wel er onrustig geweest vannacht. heb op 1 of andere manier ook een hele zere schouderblas gelukkig hoef ik morgen niet te trainen. hebben een feestje ter ere van t afgelopen weekend en gaan alle filmpjes terug kijken verder niet veel te melden eigenlijk. dus ik ga ff snel t strijkwerk weg werken voordat ik naar de ha moet en dan ga ik maar aan t hh beginnen als we terug zijn incl broodje eten met zn 3tjes tot later weer
@linnie, fijn dat jullie een rustige verjaardag voor Joucke hebben gehad. De taart en de negerzoenen zagen er erg leuk uit. Misschien wel leuk voor Karsten als afscheid op het KDV. Je taart is ook erg leuk geworden. @Sann, fijn dat je gisteren weer zo'n goede dag had. Moet je morgen nou naar de gyn? @Suus, ga Niels morgen dat filmpje laten zien van het Pomteam. Staat die van Heavy METAL ook online of je weet? @Ramoontje, ik zou ook idd eerst even de testen afwachten en daarna i.c.m. de testen en de waarnemingen gaan kijken OF hij hulp nodig heeft en op welk gebied. Karsten heeft bijvoorbeeld nu ook sinds een paar weken dat hij zelf zijn schoenen aan kan doen. Dat doet hij bij mij, op het KDV maar bij Niels kan hij het toch echt niet.
Hier ook een een boutnacht gehad. Ik weet niet wat het is de laatste dagen. Ik word tussen 3.30 en 4.30 uur wakker en dan heb ik het heel koud en kan niet meer in slaap komen. Zo rond 5.30 uur begin ik weer een beetje op te warmen mja om 6 uur gaat de wekker als ik moet werken. Erg vermoeiend en waar het nou door komt.Ik slaap al in ondergoed met pyjama met lange mouwen en pijpen en dan een herfst dekbed en nog een zomer dekbed erop.
senn. die staat inderdaad wel op onze hyves maar niet openbaar ze willen de show graag geheim houden voor de concurentie op t WK dus die wordt pas ergens eind april op youtube geplaatst als de uitslag bekend wordt gemaakt
Ik ben vandaag goed misselijk.. Weet niet wat het is, misschien van het slaapgebrek ofzo. Vandaag wel al naar de winkel geweest, 2 keukenlades uitgemest en uitgesopt, opgeruimd, raamversiering voor de carnaval in orde gemaakt . Finn in bedwang houden.. wilde net aan het eten beginnen maar het vlees was nog niet ontdooid. Ga nog maar even wat was vouwen, want er ligt nog een hele berg te wachten.
Ja, dat doe ik altijd als ik moet werken. Anders red ik het niet om met 2 kids om kwart over 7 de deur uit te gaan. Went wel hoor en het is maar 2 dagen!