Voor alle aanstaande moeders, dit vond ik wel een leuke uitzending om met jullie te delen. De firma Olvarit promoot hierin de nieuwe babymenu's. Ze worden daarnaast stevig bekritiseert door bekende chefkoks, zal Olvarit zelf ook enig idee hebben wat er in hun gerechten zit? Keuringsdienst van Waarde: Babyvoeding - Uitzending Gemist
Hij is leuk, ja... Ik heb er vorig jaar een stuk van gezien... Dat gezicht van dat vrouwtje van Olvarit als ze gaat proeven, is goud waard!!
Jaa, geweldig is die! Vooral die laatste minuut waarbij de smaakontwikkelaarster van de Olvarit a la Carte NIET proeft welke maaltijd ze voor zich heeft. "Iets met rund", maar de groente kon ze niet herkennen en wat is ook weer hun slogan?? Eet compleet? Ja, maar dan wel heel smakeloos en dus ondefinieerbaar kennelijk!