Het plenst hier!! @flora, STerkte meid!! @bella, Woww wat een mooie foto's!! en wat een leuk idee...........ik ga m van je jatten haha...........haal vanmiddag meteen mn trouwjurk tevoorschijn!! @goofy, Bij infacol is het juist de bedoeling dat de kinderen meer gaan boeren en scheten het zorgt er namelijk voor dat overtollig lucht uit het lichaampje verdwijnt zodat er geen krampen zijn.................snappie! Hier gebruiken we ABC Dolphilus van Solgar en ik moet zeggen...........ben behoorlijk tevreden!! sinds zaterdag gebruik ik het en sinds zondagavond gaat het beter! Stuk minder krampen!! HEt is een natuurljk middel wat zorgt voor een betere darmflora............wel erg prijzig maa rgoed als het helpt!
Flora, sterkte met je vader! Eerst je collega overleden en dan nu slecht nieuws over je vader... Germini, ik gebruik ook Dophilus Abc van Solgar. Ik doe elke dag 1 schepje in een flesje, verder niet. En jij? Vanmorgen alweer buikspieroefeningen gedaan. Ben trots op mezelf!!
Even snel ego berichtje Ben zo trots op mijn mannetje. Om 21.30 heeft hij zijn laatste voeding gehad..om 22.45 sliep hij en om 4.00 uur liet hij pas weer horen. Toen wel even moeite met opnieuw gaan slapen maar vanmorgen om 9.00 uur kwam hij weer. Gewoon een voeding minder dan normaal
Wat heerlijk dat er al kids zijn die het beter doen in de nacht. Dat hoop ik ook snel mee te mogen maken. Mick was gisteravond heel huilerig. Meldde zich om half twaalf en daarna om half 4 weer. Das netjes dus. Alleen na de voeding van half4 duurde het tot half 6 voordat ie weer sliep, om zich om 7 uur alweer te melden.... en toen was de andere zoon dus ook al weer wakker... nu slaapt mick gelukkig nog. Overdag redden we het redelijk om er 3 1/2 tot 4 uur tussen de voedingen te laten. Gisteren begonnen met een flesje friso, maar daar heeft ie heel veel krampjes van gehad. Vandaag en morgen nog proberen, als het niet beter wordt dan ga ik comfort halen voor hem. Zo was wel duidelijk dat hij van bv veel minder krampjes heeft, dat is een kleine geruststelling voor mezelf. Hij moet ook de kans krijgen om te wennen aan de kunstvoeding...
Hier ook een goeie nacht gehad. Laatste voeding om 22.45 uur en toen vannacht weer om 4.45 uur En toen vanmorgen weer om 8.45 uur. Nu wil hij dan niet meer slapen, maar ja ach, na zo'n goeie nacht Hoop dat dit het begin is van het doorslapen en hij dus dit aan blijft houden. Dan doe ik de laatste voeding wat later en maft hij zo de hele nacht door tot een uur of 6 's morgens. Zou super zijn.
Ja ben erg blij. Had nooit gedacht dat hij dat zou doen, aangezien het een heel hongerig en onrustig kind is. Blijkbaar snapt hij de nachten beter dan ik had gedacht. Geef de avond voeding ook altijd op onze slaapkamer, rustig en helemaal stil met bijna geen licht. En de nachtvoeding in het donker. Blijkbaar komt dat besef van de nacht dan wel Hoop dat dit betekent dat er meer zulke nachten komen. Ben iig blij te zien dat hij het wel kan. Hadden ze bij het cb soms twijfels over. Stelletje amateurs daar of niet
nijn, fijn dat het nu beter gaat en nu hopen dat het zo blijft Gister zat ik er flink doorheen, vraag me niet wat ik had, hmm geen idee.. zat echt niet lekker in mijn vel. gelukkig gaat het met mijn mannetje stukken beter! hij is nu echt weer zichzelf en lacht veel, super leuk
@ Nijn, die op het CB zijn een stel sukkels bij elkaar :x Ben blij dat ik pas over een paar weken moet want op dit moment krijg ik echt ruzie daar. Hoe kunnen ze nou in godsnaam van een kind van 5/6 weken zeggen of hij dat wel kan Geef zo'n kleintje ook even de kans zou je dan denken. Avondvoeding doe ik hier ook op zijn kamertje. Eerst in badje en dan voeden en bedje in. Nachtvoeding hier ook alleen met een klein lampje aan en dan zeg ik ook niet heel erg veel tegen hem en leg hem na het voeden meteen terug in bed. @ Tamm, *knuf*... Hopelijk gaat het vandaag beter!
Ik ook. Praat zelfs bijna niet tegen hem als ik hem uit bed haal dan. Denk dat ze dat op den duur echt wel snappen. Hij zit alleen soms te lachen naar me als ik bij hem kom. Echt alsof hij blji is mij te zien. Dat is wel heel schattig en moet je je inhouden om hem niet plat te knuffelen haha. Ja dat cb, ben ik al zo klaar mee, en dat te bedenken dat je daar nog heel wat jaartjes bijna elke maand komt. Ja ze begonnen hier al vrij snel te zeuren over het doorslapen. Omdat hij flesvoeding krijgt willen ze dat een kind heel snel doorslaapt. Dus ik dacht dat mijn kind niet normaal was. Hebben ze mijn behoorlijk onzeker door gemaakt. Maar ja er zal heus wel verschil zitten in bv en fv, maar dat betekent niet dat en kan met fv geen honger heeft of bepaalde aandacht en warmte niet nodig heeft. Achterlijke lui.
Hier ook een goede nacht. Na de voeding van half 10 kwam ze pas om kwart over 5. Heerlijk! Ik praat niet tijdens het voeden want heb gemerkt dat ze dan meer afgeleid is en minder drinkt. Vandaag ga ik de bovenverdieping en zolder maar eens doen.
Gelukkig, dan zal ik proberen zo min mogelijk oorlog te voeren Alhoewel, we hopen ( al moet ik daar nu nog niet aan denken), binnen 2 jaar een tweede te mogen krijgen. Maar ja da zien we dan wel weer hoe het dan is
Even een vraagje aan de meiden die kolven, wat voor kolf gebruiken jullie? Heb besloten toch bv te blijven geven maar wil wel een goede dubbele kolf omdatnik 4 dagen ga werken, wat kunnen jullie aanraden?? Ik dacht vooraf te stoppen als ik ging werken, nu nog 6 weken verlof, maar ik geniet zo van het voeden en wil mijn meisje dit graag blijven geven. mijn gevoel zegt doorgaan dus ga het gewoon doen.
Ik had bij Stijn voor 3 dagen in de week de handkolf van Avent en dat ging op zich prima. Nu heb ik van een vriendin het elektrische gedeelte van deze kolf geleend (past op mn eigen kolf) en dat is toch ook wel fijn. Alleen het begin vind ik makkelijk met een handkolf dan met een elektrische en als het eenmaal goed loopt zet ik het elektrische gedeelte erop. En ik herken je gevoel wel. Ik heb Stijn 15 maanden bv gegeven. Van tevoren nooit gedacht, maar het voelde gewoon goed voor ons allebei, dus vandaar zolang volgehouden.
Meiden, ik wil even zeggen, zolang het kan en wil gewoon lekker bv geven. Of dat nou meteen aan de borst is of afgekolft, maakt niet uit. Bij mij is de bv niet gelukt en dat vind ik tot op de dag van vandaag best nog wel jammer
Ik heb de BtoB kolf van Difrax. Die leek me wel fijn omdat hij onder de kleding te dragen is. Bij ons op het werk is geen plek om te kolven dus dan zit ik liever zo bedekt mogelijk haha. Ben alleen nog niet zo actief aan het kolven. Eerst lukte het niet met deze kolf en nu heb ik het al 2 weken niet meer geprobeerd. Vanmiddag ga ik nog eens een poging wagen en dan Sem voor het eerst uit zijn flesje laten drinken.
@Goofie zie dat je al antwoord hebt op de vraag waar je het kan halen Hoe is het verder gegaan met de infacol dan ? Heerlijke nacht zeg!! @Robin Nou idd zo is het wel,maar sommige mensen snappen dat niet Dat is het belangrijkste dat je goed naar je eigen kindje kijkt en dan weet je zelf wel hoe of wat Hier idd ook minder gespannen borsten,is best gek denk dan gelijk dat het niet goed gaat Maar mijn vk zei al dat het 6 tot 8 weken kon duren voor je borsten weer een beetje normaal worden en ze niet meer zo gespannen zijn Mooie foto van een prachtig ventje Lekker nacht zo he ?! @Susan Nou die heeft idd lekker geslapen van 23.00 tot 05.00 Ja lekker he als je zo n makkelijk kindje hebt zo kan je toch even je gang gaan en de ander vermaken @Flora Jeetje meis dat is heftig zeg Hele dikke knuffel en doe vooral rustig aan !! @Luna Hier ook een relaxte baby verder,maar o die krampjes dat is echt erg en de osteopaat heeft toch iets gevonden waar die krampjes (erger) door zijn en merk het hier idd wel Ik hoop dat de slaapbank binnenkort niet meer nodig zal zijn Gisteravond is het dus wel goed gegaan zo te lezen ?? @Bella Mooie foto s dat hebben jullie zeker leuk gedaan ! @Blackbird en hoe is de nacht gegaan? Hier nog niet gehad dat de kleine man de hele dag wakker is met hazelsaapjes ,maar wel een hele avond van 17.00 tot 23.00 @babystew O ik hoop dat ze vannacht nog wel geslapen heeft en jullie dus ook?? @Nelta Lekker hoor dat je dan gelijk een goed dagje te pakken hebt en d ekindjes lekker aan het slapen waren helemaal fijn dat Noor nu ook in de wieg lag te slapen,komt helemaal goed Ben benieuwd hoe Noor gegroeid is @Hellepelle Komt helemaal goed met M.ick,want zoals jij het beschrijft ging het bij D.jaydian ook in de nacht en nu na de voeding ligt hij steeds in zijn eigen wiegje O bah niks aan he als ze krampjes krijgen van de kv @Nijn Ook lekker dat je even hebt kunnen bijtanken,is wel zo prettig en ach als ze dan s morgens iets langer wakker zijn dan is dat idd maar zo Ik hoop ook voor je dat hij nu lekker door gaat slapen O ja balen zeg dat het niet gelukt is,zeker als je het wel graag zou willen Ik heb het bij de 1e bewust niet gedaan (later wel spijt van) dus nu wilde ik het heel graag,lukte het niet Baalde enorm,maar gelukkig gaat het hier met het kolven wel heel goed dus ben heel blij dat het zo wel kan Misschien lukt het bij een 2e wel bij jou,ik hoop het voor je ! @Tamm Dikke knuff Gelukkig is je mannetje weer vrolijk! @Blondje Ik gebruik de medela pump in style advanced en ik kolf fulltime Dit is een 2 fasen pomp echt een ideaal ding !