Het gaat niks harder dan andere maanden...Alleen nu valt het op omdat je er zelf tussen zit te kletsen.
nou ik heb natuurlijk ook in juni mee geklest en in het oude okt en naar mijn idee ging het daar minder hard , maar mischien ben ik er zelf nu meer op gefocust
Hmm ja dat is natuurlijk ook zo...Maar ik denk echt niet dat het de ene maand harder zal gaan dan de andere. Net als dat als je bezig bent met zwanger raken het ineens lijkt alsof de hele wereld al zwanger is. Overal dikke buiken, ooievaars in de tuinen, mama's met kinderwagens.. En als je er niet mee bezig bent, valt het niet zo op.
Bedankt voor t meedenken, ik ga gewoon weer alles winkels langs en passen. Voor nu heb ik iig nog 2 broeken liggen die ik in mn laarzen kan doen.
inderdaad verdrietig om te lezen dat er alweer 6 engeltjes zijn update hier: nog steeds ziek hier, hoewel nu op dag4 de koorts bijna weg is. dinsdag nog geprobeerd te werken, maar na 2 uur toch afgemeld en naar huis gereden. gelukkig is het overgeven snel over gegaan. MvM heeft ook eindelijk gebeld, volgende week komt ze langs. hopelijk kan ik ook meewerken voor het geluk van anderen. Gelukkig pas ik mijn eigen broeken nog, hoewel mijn buikje toch langzaam groeit. ben benieuwd over hoelang mijn broeken niet meer passen.
Mams, om je banner goed te krijgen moet je even naar het volgende kijken. Dan moet je even 14 dagen voor je eisprong als datum invoeren of 28 dagen voor NOD. Die berekeningen gaan altijd van regelmatige cyclus uit van 28 dagen en die heb jij dan als het goed is ook niet. Ik heb op dag 10 IUI gehad en heb deze keer cyclus van 24 dagen, maar heb dus ipv 24 december 19 december ingevuld. Want maandag was ik precies 4 weken zwanger.
dan houden we hier toch een over-all september topic Kunnen we de site ook laten staan zoals ie is (als iemand trouwens een aanpassing voor de site heeft, gewoon pb naar mij, MamavanGwenn of Kwebbel!) MissyMaaike: probeer toch positief te blijven!!!! Ik weet dat het heel moeilijk is, maar ik blijf voor je duimen en gun het je zo graag... *positive thoughts* (ook natuurlijk voor jou Whoppie!!!) En het is natuurlijk ook zo dat niet in iedere maand gelijk iedereen zo vroeg meekletst! (er zullen ook maanden zijn dat dames wat huiverig zijn om zo vroeg al mee te kletsen voor het geval dat een mk op de loer ligt he) hier net een mega-blunder begaan... Er werd gebeld. Bleek dat de juf van Thessa te zijn om te vragen of we Thessa vandaag niet ophaalden voor de lunch, want ze had alleen snackje en geen lunch-eten bij zich. Hadden we helemaal niet in de gaten dat het al 12 uur was geweest.... Dus Roger heeft haar net naar opgehaald en ik ga haar zo weer naar school brengen...
Ik weet dat het zo waarschijnlijk niet klopt. Maar bij mijn zwangerschap van Mylan had ik een cyclus van 27dagen en mijn ei pas op dag 17 en daar klopte de berekening ook gewoon zonder dat ik data moest aanpassen. dus ik hou nu in mn hoofd dat ik morgen 4 weken ben maar laat mn banner lopen op mn 1e dag van menstruatie.
Hoi meiden ik lig hier weer goed misselijk op de bank. bah met vriend gebeld en die zegt blijf maar op de bank ik doe wel koken enzo. Zo lief kleine man heeft wat geproduceerd kijken of ik het zonder kokken kan verschonen splitsen hoeft van mij ook niet wie het leuk vind blijft
ik vind alle september mama,s bij elkaar ook erg leuk , en zou het jammer vinden als er een aantal mensen na een andere topic gaan omdat het dna overzichtelijker is . en tuurlijk kan je niet ten alle tijden alles bij lezen dus mischien is het een idee dat als je een vraag hebt of een update bv goede echo dat we dat in het rood zetten zodat dat opvalt en als je geen tijd heb om alles bij te lezen je toch bepaalde dingetjes wel ziet omdat het in een andere kleur is . tevens is het dan ook voor laetitia duidelijker wat ze op de site bij moet werken
waarom vraag jij niet iets tegen de misselijkheid bij de dokter , zodat je zwangerschap iets makkelijker word ?
Lijkt me een heel goed idee... Belangrijke mededelingen gewoon in dik rood zodat het goed opvalt en er niet overheen gelezen word.
inderdaad en zo blijf je toch goed op de hoogte .... want ik snap echt wel dat je niet alles terug gaat lezen . nou hou ik het redelijk bij maar dat komt ook omdat ik voor de volle 100% ben afgekeurd en dus veel thuis zit maar snap heel goed als je een baan hebt je het echt niet bij kan houden
Ik werk als gastouder dus ook veel online om bij te lezen maar ook ik mis vast wel eens wat. MAar je zal idd maar fulltime werken, dan hou je het echt niet bij.
neej inderdaad en je bent gewoon gastouder bij je thuis of bij mensen zelf thuis ?en hoeveel kindjes heb je dan ?