Nou meiden ik ben vandaag ongi geworden dus helaas op naar ronde 3.......! Iedereen succes die nog moet testen!
Nog niet ongi, maar moet nog even wachten, heb wel een flinke temp.stijging gehad vandaag. Spannend!!
Ooh spannend hier mag ik ook gezellig mee kletsen we lopen ongeveer gelijk ik heb dinsdag me nod maar heb gister al een test gedaan natuurlijk wit mar kon niet meer wachten omdat ik sinds een paar dagen giga pijnlijke borsten heb en dat heb ik al die maanden totaal niet gehad
Nieuw/erger sinds bovenstaand lijstje: -dorst en veel plassen -nog moeier -borsten nog pijnlijker (en af en toe het gevoel alsof ze in brand staan), vandaag maar een sportbeha aangedaan omdat mijn beugelbeha's knellen en echt niet lekker meer zitten) Maar er zijn ook dingen "weg": -steekjes in onderbuik -obstipatie Ik word inmiddels gek van mijzelf want het ene moment denk ik "ik ben zwanger" en het volgende moment denk ik weer dat ik het mezelf allemaal aanpraat en dingen voel die er niet zijn... Ik weet ook echt niet wanneer ik nou moet gaan testen, cyclus 1 was 21 dagen en cyclus 2 was 56 dagen... Wat zouden jullie doen?
Mijn NOD is inderdaad woensdag heb nu al 2x een cyclus gehad van 22 dagen dus daar ga ik maar weer vanuit. Ik had vanmorgen 2x een steek richting mijn schaambeen jezus dat was best heftig Ik probeer er niet zoveel mee bezig te zijn, maar het gaat automatisch dat je er aan denkt. En kent iemand ook een brok in de keel? Daar heb ik nu ook al een paar dagen last van Ik kan vanmiddag helaas niet meepraten moet werken tot 21.00. Is wel lekker even afleiding heb nu 2 dagen vrij gehad. Gister de hele dag op de bank gelegen in mijn thuispak, af en toe hoofdpijn, misselijk en steken in mijn onderbuik. Liefs Leoniek
Hej Sanne, Vandaag neg getest met CB! Weet je dat ik zo verschrikkelijk angstig ben dat het niet op de natuurlijke manier zal lukken? Ik droom er zelfs van........
Dolfijntje, ik heb ook maandag of dinsdag mijn nod... Spannend he?! Vanmorgen een neg test. Denk dat ik mezelf voor de gek aan het houden ben!
Nou dames, hier ook nog niets, noppes, nada. Mijn banner klopt trouwens niet, heb mijn eerste 2 cyclussen aangehouden, maar ik had op 8 januari mijn ei (positieve ovulatietest). Die ovulatietest geloofde ik natuurlijk niet (eigenwijs), wel geklust die dag, alleen jammer genoeg niet de dagen erna nog een keer. Wel erVOOR goed gerklust. Weet niet wat belangrijker is, voor een eisprong, of erna? Erop lijkt me het belangrijkst In ieder geval, zondag zou dus mijn NOD moeten zijn, gok ik. Morgen ga ik testen. Ik ben zo ontzettend wisselend met mijn emoties. Ik zat gisteren gewoon mee te janken met "Het mooiste meisje van de klas". Dussssssss. Logisch! Hahahaha! Daarnaast enorme vreetbui gisterenavond en moe. Geen pijnlijke borsten ofzo. Wel gehad, na mijn ei. We wachten het rustig af... Succes allemaal!
Ik denk daar ook vaak aan ja maar dat moeten we proberen los te laten denk ik! Hoe lang zijn jullie "bezig"? Wat ik wel weet is dat CB vrij laat pas positief is. De 2 voor 5 euro testen van het Kruidvat schijnen een stuk gevoeliger te zijn en zullen ook eerder positief testen als je zwanger bent (positief bij lagere HCG waarde). Ook sensitest is erg gevoelig en test positief bij een lagere HCG waarde.
ERVOOR! Zaadcellen kunnen wel tot een week leven maar je eitje "leeft" maar 12 uur dus als je er voor goed geklust hebt en op de dag zelf dan kan het niet beter dan dat! Nu duimen! Laat je het weten als je hebt getest?
Vooraf klussen is het meest belangrijk! Sperma blijft erg lang in leven en wacht in je lichaam op je eisprong. Vlak erna klussen kan natuurlijk ook. Je banner klopt inderdaad niet. Ik had ook op 8 januari een positieve ovulatietest en heb ook een cyclus van 28 of 29 dagen. Wij hebben trouwens alleen maar de 9e smorgens geklust, want vooraf was manlief ziek....... Ik acht de kans op zwangerschap dus klein. Maar als ik jou zo hoor, dat je vooraf lekker fanatiek bent geweest, dan heb je een goede kans toch?
Ow, ik dacht dat CB juist goed was om voor NOD te doen. Nahja, ik denk dat ik nu gewoon ga wachten tot ik (niet) ongesteld wordt. Ben benieuwd of ik dat vol ga houden! Wij zijn nu in ronde 2..... en jullie??
Ik heb na mijn vraag ook maar even gegoogled, hoewel ik het antwoord eigenlijk ook wel wist...ik heb een handige app op mijn telefoon die de vruchtbare dagen goed aangeeft. Ik heb gewoon bevestiging nodig. Vriendlief was rond de eisprong ook ziekig, gelukkig kon hij nog wel zin maken Uiteindelijk hebben we op 6 en 7 januari geklust 8/9 januari eisprong + 9 januari geklust. Ik zeg: kan bijna niet beter! De kans is behoorlijk aanwezig, maar ja, dit is ronde 1 voor het echie, waarin we bewust hebben geklust, hou dr nog niet echt rekening mee. Spannend is het wel! De kv testen liggen in de kast, een spannend weekend komt eraan voor heel veel meiden als ik het zo lees. Hou jullie op de hoogte!
Heb je de calculator op deze website al ingevuld? Ik sprint denk ik toch nog maar even naar kv. Meer mensen betere ervaring met KV dan CB?? Welke app gebruik jij op je telefoon FvK? Toevallig ook Womanlog??
Wij zijn in ronde 3! Ik hoop nu vooral dat mijn cyclussen wat normaler worden want de laatste cyclus duurde dus 8 weken! Wat een hel was dat zeg, ik heb zelfs bloed laten prikken om echt uitsluitsel te krijgen!
ik heb een rare vraag waar ik al een aantal dagen mee rondloop, maar ik ga hem nu toch maar stellen: Het lijkt wel alsof ik een soort belletjes voel in mijn... euh, tja.. laat ik het geboortekanaal noemen. Herkent iemand dit? Heb hier al een paar dagen last van.
Bij allebei de zwangerschappen had ik voor NOD een heel raar zwaar gevoel in mn buik.. Een beetje een opgeblazen gevoel..