NOD lijst 16 januari t/m 31 januari 2012

Discussie in 'NOD forum' gestart door PCOmama, 18 dec 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Within

    Within Niet meer actief

    *knuffel* jeskejes! Huilen mag hoor, is soms lekker ook ;)

    Nog 4 daagjes en dan ben ik al 2 maanden niet ongesteld geweest :p Ik hoop dat mijn lichaam eens normaal gaat doen..
     
  2. PCOmama

    PCOmama Fanatiek lid

    8 aug 2010
    3.520
    0
    0
    Eigen bedrijf
    Almere
    ah meiden! Knuffel voor jullie allemaal....

    Jeskejes en jij ook een dikke pakkers!

    Hier nog geen duivels te zien maar gigantisch veel dikke witte drap :(:(:( nou jah, was net in de woonwinkel en voelde vloeien ik rennen naar de wc is het dus dat witte zooitje....OEF! Maar toch, wat is dit nou weer=! IEMAND?

    Net even een nieuwe bank gekocht en relax fauteuil voor mijn man...zo een oerlelijke afcourse.... ik vind het niets, maar ben maar akkoord gegaan heb immers weer een nieuwe bank mogen uitzoeken en nieuwe gordijnen whahaha....dus jah...neem die rare stoel maar op de koop toe ;) wordt 12 weken wachten uiteraard...gelukkig de gordijnen over circa 3 weken! Jahoe!

    Schoonmaakster geweest heeft mooi mijn vaas naar de filestijnen geholpen grrrrrrr bah! Maar ja shit happens....

    Ga zo mijn zoon maar ophalen en dan relaxen!

    Wie gaan er morgen allemaal testen eigenlijk?
     
  3. Bo12

    Bo12 Bekend lid

    20 mei 2011
    903
    0
    0
    Geen idee pco mama...

    Within, is ook onzeker joh...
     
  4. Deesjebeesje

    Deesjebeesje Bekend lid

    7 jan 2012
    888
    1
    0
    Den Oever
    Ga nog niet testen, maar mijn NOD is de 25e, dus die mag er ook bij ;)
     
  5. hopeandfaith

    hopeandfaith Niet meer actief

    oooh mijn (.)(.) doen zeer whaha :D
     
  6. moontje77

    moontje77 Bekend lid

    14 dec 2009
    564
    0
    0
    huisvrouw/mama
    gelderland
    knuf voor jou jeskejes!

    wie weet gesina ik blijf hopen voor jou;)

    ik ga wel testen morgen,ik had er toch nog 1tje over van vorigemnd;)
     
  7. hopeandfaith

    hopeandfaith Niet meer actief

    ik heb nog even nagekeken op internet over het uitblijven van menstruatie na operatie maar er is niks over te vinden alleen dat het uitblijft bij een sterrilisatie of baarmoederverwijdering miss heeft de assistente mij verkeerd begrepen??
     
  8. Eekje

    Eekje Fanatiek lid

    20 okt 2006
    1.747
    0
    0
    @Gesina: ik zou gewoon nog een dagje of 2 wachten en dan opnieuw testen. Ik duim voor jou ;)
     
  9. Selina1984

    Selina1984 Fanatiek lid

    14 mrt 2011
    1.460
    11
    38
    Vrouw
    Ben ook geopereerd en bij mij kwam de ongi gewoon toen hij moest komen.

    Ik heb vriendlief net gesmst.... Vanavond testen? En kreeg terug dat we dat gaan doen. Ben benieuwd. Hele dag al wat misselijk en vage rugpijn, maar ook wel wat buikpijn, dus kan nog steeds beide kant.

    Ik heb ook heel veel witte drap. Heb al een paar x gedacht ohw nee he ongi, maar elke keer is het de witte drap. Nouja, hoop maar dat dat een goed teken is.
     
  10. hopeandfaith

    hopeandfaith Niet meer actief

    @ Selina ook een kijkoperatie??
    gynacoloog zei nog tegen mij van je je zit in de 2e helft van je cyclus je hebt je ei gehad enzo...

    ja die witte drap heb ik dus ook !
    miss maak ik wel weinig hcg aan zou ook zo maar kunnen..
     
  11. jeskejes

    jeskejes VIP lid

    1 feb 2011
    8.580
    0
    36
    Eigen baas nu
    brabant
    Gesina, wat fijn dat je weer wat bij bent gekomen. En dat kleine ukje komt er zeker meid. En jah...geduld is een schone zaak. Ja en bij mij doen ze deze maand dus helemaal niet zeer. Zo vaag..hoop op goed teken bij ons allebei. (en de rest natuurlijk)

    Hopelessinlove, he das minder een nega test en ook geen duivels. Hoop dat je snel duidelijkheid hebt in de vorm van positest.

    Within, nu nog niet ongesteld? :( Zou je cyclus van slag zijn door de meds? He zo vervelend die onzekerheid.

    Pcomama, dank je wel. Heb in de trein al gereageerd op je. Lekker hoor nieuwe bank enzo.

    SElina, spannend hoor.

    Dames bedankt voor de knuffels enzo.
     
  12. hopeandfaith

    hopeandfaith Niet meer actief

    @ jeskjes ik hoop het ook meid voor ons allemaal :)
     
  13. Selina1984

    Selina1984 Fanatiek lid

    14 mrt 2011
    1.460
    11
    38
    Vrouw
    Er is een cyste verwijderd en ze hebben mijn eileiders doorgespoten. Maar wel op de laproscopie manier (of hoe je dat ook schrijft).
     
  14. RHR1985

    RHR1985 Actief lid

    27 dec 2011
    173
    0
    0
    Brabant
    Zow weer bijgelezen!

    Jeskejes; heel veel sterkte toegewenst.

    En al die dames die "witte drap" hebben (leuke benaming trouwens :p:p) daar heb ik ook last van! echt raar, hopelijk geen teken van mijn ongi!?

    Nu ga maar eens verder inpakken zodat we vannacht op weg kunnen naar de sneeuw!

    Iedereen nog veel succes met testen en afwachten... Hopelijk allemaal rose als ik over 8 dagen terug ben!
     
  15. hopeandfaith

    hopeandfaith Niet meer actief

    ja die heb ik dus ook gehad die laproscopie !!
    bij mij was de cyste net weg voordat ik een operatie kreeg hebben ze echo gemaakt maar hij wou toch nog even voor de zekerheid kijken !!

    hij wist ook dat ik in de 2e helft van mn cyclus zat en heeft express niet in mijn eileiders gekeken omdat hij bang was dat er eventueel een beginnende zwangerschap zou wegspoelen

    maar mijn man had begrepen aan de telefoon dat de gynacoloog had gezegd dat hij iets zag zitten wat leek op een beginnende zwangerschap en dat hij niet verder heeft gekeken omdat het anders verkeerd ging!!

    dus ja ... moet gewoon afwachten haha :)
     
  16. Selina1984

    Selina1984 Fanatiek lid

    14 mrt 2011
    1.460
    11
    38
    Vrouw
    Nou dames, jullie mogen mij op positief zetten. Heb net getest en vijf testen (3 verschillende soorten) zijn positief! Heb zo ontzettend gehuild en ben helemaal bibberig.
     
  17. jeskejes

    jeskejes VIP lid

    1 feb 2011
    8.580
    0
    36
    Eigen baas nu
    brabant
    Selina ow wat mooi meis. Van harte gefeliciteerd!!!!:D
     
  18. Bo12

    Bo12 Bekend lid

    20 mei 2011
    903
    0
    0
    Selina geweldig zeg! Gefeliciteerd! Heb je met urine van vanmiddag getest of vanmorgen opgevangen en bewaard?
    Ik zit nu op de iPad dus kan de lijst even niet doen.
     
  19. Debs1

    Debs1 Bekend lid

    10 feb 2011
    899
    0
    16
    NULL
    NULL
    Selina; gefeliciteerd!
     
  20. RHR1985

    RHR1985 Actief lid

    27 dec 2011
    173
    0
    0
    Brabant
    Gefeliciteerd Selina!!!
     

Deel Deze Pagina