De nieuwe serie op RTL 4, Moordvrouw. Wat vinden julle ervan? Ik vind em leuk, ook wel grappig Liefs!
Wij hebben ook gekeken en vonden het leuk! Wel een beetje simpel verhaal en zal het na een paar afleveringen wel weer zat zijn... maar voor nu leuk vermaak
Ik vond het ook nog te simpel. Ik ga zoeken naar een honkbalknuppel. even ergens graven. BAM daar issie. Ik ben flikken maastricht fan, dus ik zie veel gejatte dingen. Maar ik ben wel fries, dus dan moet je het een kans geven toch. Maar waar blijven de friese namen en de taal?????
Dat met die knuppel vond ik ook wel erg suf haha. Voor de rest wel geinig, niet iets wat ik moet zien op zaterdagavond
Vondt het wel een leuke serie. Je hoeft er alleen niet zoveel bij na te denken. Flikken maastricht ziet iets ingewikkelder in elkaar. Maar ik ga deze serie zeker wel volgen, ook al is hij simpel.
Vindt het niet alleen simpel, maar sommige stukken ook echt slecht geacteerd. Het laatste moment die vrouw die nergeslagen was. Politiemannetje komt binnen en ze is direct wakker? Beetje te makkelijk allemaal.
Niet slecht, maar als Flikken Maastricht fan zie ik inderdaad ook veel overeenkomsten.. dus wij gaan over 2 weken weer lekker op Nederland 1 kijken (als ik dan niet aan het bevallen ben )!
Ik kijk nooit Nederlandse series ( vind het zo slecht ), maar 1 van de afleveringen van Moordvrouw is bij ons in het dorp opgenomen. Wel even kijken, veel bekenden als figuranten. Heb alleen geen idee wanneer die uitgezonden wordt haha.