@Esli: gek genoeg stelt je berichtje me niet echt gerust, het bijhouden van de klachtjes is eigenlijk het enige waar ik voor mijn gevoel nog wat van af kan leiden. Maar je hebt gelijk, doordat de zwangerschap nu al wat verder is zal het waarschijnlijk weinig zin meer hebben. Maar goed het wordt vanzelf donderdag. We lopen zo'n beetje gelijk dus, veel succes bij de echo morgen!!
Kleine aanvulling: Dat van die andere BH zou ook wel eens kunnen. Had namelijk net onder de douche wel weer gevoelige borsten, en ik heb inderdaad vandaag een andere BH aangedaan. Zal nog wel strak zitten omdat ie net uit de was komt. Was er wel blij mee, suf misschien, maar het stelt met toch gerust.
Esli, spannend morgen, hoop dat je een beetje vroeg op de dag mag. Hoe laat is je afspraak(als ik vragen mag)? Y30 nog maar 4 nachtjes dan is t vanzelf donderdag Ik zeg alvast Trustuh mamma's. morgen weer een drukke werkdag maar ons meisje wordt nu net wakker en is haar baarmoeder aan t verbouwen 0_o
Ben huismama (afgekeurd helaas). Dus kan opzich wel rustig aan doen. Maar mijn knulletje is duidelijk aanwezig ha ha als ik ff wil rusten ligt er 25 kilo bovenop me. manlief is ook nog thuis dus dat scheelt wel kan ik soms in de middag ff slapen. zit wel te stressen met het kamertje. Nog 10 wk als ik met 37 wk wordt ingeleid, en het is een aardige verbouwing. Ik wil gaan inrichten hi hi
Esli heel veel succes vandaag. Y30: Je heb een vriendenverzoek binnen. Nog een paar dagen dan weet je het. Zo onzeker he die begin tijd we weten allemaal wel een beetje wat je meemaakt. Ik kon mezelf ook helemaal gek maken.Blijf vertrouwen houden.
Ja, heerlijk Snelly dat gewriemel in m'n buik, ik geniet ervan. Wil ook graag t kamertje inrichten maar ja ook hier weer stap voor stap Kreeg gister lief jurkje en knuffelmuis van m'n vriendin in de kleuren van t kamertje
@y30, eerlijk gezegd was mijn berichtje niet echt om je gerust te stellen. Maar meer om te vertellen dat die kwaaltjes helemaal niets zeggen. Want als de kwaaltjes komen stelt het je misschien gerust maar als ze dan weer even gaan is het weer zo spannend. Ik heb mezelf op een gegeven moment afgevraagd of het minder verdrietig word als ik mij er nu al zo druk om maak en dat is denk ik niet zo. Dan kan je dus beter genieten van wat je nu wel heb? Maar het is moeilijk hoor. Ik begrijp het o zo goed! Heb ik je toch nog een beetje gerustgesteld! Ik duim voor een mooie echo donderdag! Mijn echo van vanmorgen was weer goed! Ik ben er erg blij mee. Ik was een beetje verbaasd. Gaat het echt goed? Elke keer weer die tranen. Nu 8 weken en volgens de NVOG site nog maar 2 procent kans. Ik begin er langzaam in te geloven. Volgende week lekker op wintersport. (ik ga niet skiën hoor) en die maandag daarna gelijk weer een echo. Dan ben ik 10 weken. Oh daar kijk ik nu al weer naar uit.
Nog een kleine aanvulling. Ik heb misschien een beetje makkelijk praten. Voor een eerste kindje zijn de pijnen en angsten nog wat heftiger. Maar als het goed gaat ga je er extra van genieten! Echt, het is allemaal de moeite waard!
@Esli: super dat je echo goed was!! En logisch toch dat je er emo van wordt, het is zo spannend en je wilt het zo graag.
@snelly: heb net gespiekt, mooie echo beelden, heel duidelijk! En wat een leuk mannetje heb je al rond lopen!
joepie .... mijn echo was goed ik dacht zelf rond de 7 weken zwanger te zijn en ben zelfs een paar dagen vooruit geschoven ?! ook klopte het hartje goed en zag de vrouw die de echo deed niks bijzonders en was ze super positief 13 feb mag ik terug komen voor nog een echo ben dan 10 weken vind het spannend maar ben nog nooit zo ver gekomen hopelijk is dat een goed teken ! maar pffff wat kan je je voor een echo toch gek maken zeg denk dat ik de hoofdprijs heb gewonnen daar in
Haha, is ook de hoofdprijs Maaike, maak je nu een banner ? Dat we kunnen zien hoever je bent ? Gefeliciteerd, weer een stapje verder
je moest is weten heb vanacht zelfs bijna niet geslapen omdat ik overtuigd was dat het niet goed was , angsten kunnen gekke dingen doen met mensen .... ik ga zo een banner maken , wel is het een ruwe schatting ik bedoel bij elke meting die ze deed was het kindje wat groter van de zijkant 7 weken en een dag en vanaf een andere kant 7weken en 2 dagen en via het ruggetje 7 weken en 4 dagen dus links om of rechts om is het termijn nog niet hellemaal bekent en inderdaad zo ver ben ik nog nooit geweest ben nu mijn beide miskraam datum voor bij dus dat is al super fijn. ik spring nu eerst even onder de de douch voel me niet echt schoon door het spul wat er op het echo apperaart werd gedaan ...
Dan kan je voorlopig uitgaan van t gemiddelde; 7.3 Fijn hoor dat t hartje klopt ! Nu kan je weer rustig slapen
@missy: zie dat je hier al kletst, heb ik me vergist op het andere topic net. Nogmaals van harte gefeliciteerd, zo fijn dat het er allemaal zo goed uit zag!
Y30 nog 1 nachtje ! Hoop dat vandaag omvliegt voor je en doe lekker actief vandaag, dan kan je vannacht tenminste slapen Duim nog steeds
Heb op zich weinig actiefs op de planning, maar mijn zenuwen vallen gelukkig nog erg mee. Zal nog wel anders worden.