Hey hoi, Mijn vriend en ik willen graag voor een broertje of zusje gaan. Maar nu heb ik een nieuwe baan en kan hier in april beginnen. Ik zou 30 januari naar de huisarts gaan om mijn spiraal te laten verwijderen. Weet nu niet goed wat ik moet doen. Wat zouden jullie doen??? Groetjes
gewoon doen, wie zegt dat je gelijk zwanger bent misschien duurt het nog wel evn. Jammer genoeg kun je een zwangerschap niet plannen
Idd gewoon doen wie zegt dat het meteen raak is . En gaan genieten van elkaar en hou het leuk. En wie zegt dat het gaat lukken een tweede . Ik wil je niet bang maken maar even bewust maken van het feit dat zwanger worden niet van zelf sprekend is.
krijg je nog een proeftijd? Persoonlijk zou ik er wel voor zorgen dat als je het na 3 maanden wilt vertellen dat dat dan niet in je proeftijd valt. Zovaak verkeerde dingen over gehoord. Ik denk dat ik dus 1 of 2 maanden zou wachten. marnat ik ken jouw situatie en dat is natuurlijk verschrikkelijk, maar had het iets uitgemaakt als je 1 of 2 maanden eerder was begonnen met proberen? Ik lees dat zo vaak van de mmm mamas dat je er gewoon voor moet gaan want je weet niet hoe lang het duurt en ik wil niemand voor het hoofd stoten natuurlijk maar maakt het uit als je iets later begint dan? Dan kom je toch gewoon later in de mmm (tenzij je nu 34 ofzo bent natuurlijk, dan is het verhaal anders)
Hoe bedoel je meis? De jaren dat wij al bezig zijn ben ik niet gestopt toen ik geen werk meer had en weer even aan het werk was . je kunt niks voor zijn het leven komt zoals het komt en vaak niet zoals we willen . Sorry meis maar de op merking later in de mmm komt even hart aan slik. Ik zat laat in de mollen door ik niet begrepen werd door mijn oude arts . en ik ben geen 34 meer maar haast 40 .
Hoelang is je proeftijd? Als dat 1 of 2 maanden is, zou ik er gewoon voor gaan. Als eind januari je spiraaltje wordt verwijderd ben je als het meteen raak is eind mei (bij 2 maanden proeftijd dus) 4 maanden zwanger en dat zou dan echt heel veel mazzel zijn. Als je een half jaar contract hebt gekregen.. tja, dan kan ik me indenken dat je twijfelt. Ook al bieden resultaten behaald in het verleden geen garantie.. hoe lang duurde het bij Milan voordat je zwanger raakte?
@ debby.. ja het maakt uit als je later begint je wacht er al zoooo lang op! en het is allemaal verschrikkelijk verdrietig en moeilijk in de mmm en dan denk je niet ach een maandje of 2 maakt ook niet meer uit,, nee je wilt graag een kindje wat veel mensen met gemak krijgen en jij niet.. het liefst wilde je een kindje op het moment dat je de anticonceptie de deur uit gooide, maar een aantal jaartjes later is het nog steeds niet... + ik vind niet dat leeftijd echt iets uitmaakt, ik ben nog heel jong, maar het lukt bij ons niet of ik nou in de 20 ben of in de 30 het gaat bij ons nooit op de natuurlijke manier lukken en ik heb net als iedereen in de mmm maar 3 vergoed kansen. @ missnanda.. ik begon in oktober op mijn nieuwe werk en ik zat net een maand in de mmm, nu we voor icsi gaan heb ik het gezegd op het werk, ik wist dat ze heel moeilijk konden gaan doen, maar dat deden ze niet, ze waren juist heel respectvol en aardig! Je moet doen wat jij wilt, werk is er genoeg... als ik ontslagen zou zijn geweest door dit, dan wil ik daar niet eens werken, er is een leven naast werk
Hoi Allemaal, Bedankt voor jullie reacties. Ik ga per 1 april in dient bij hun en krijg eerst een jaarcontract. Dus heb een proefperiode van 2 maand. Ik was na 7 maanden zwanger van Milan. Mijn gevoel zegt ook heel erg van: gewoon doen. Wie zegt dat ik nu weer zo snel zwanger ben.