Ik pas volgende week woensdag om 8u 's morgens. Ging ik het net doorgeven op de personeelsdienst omdat ik niet weet of ik op tijd op m'n werk geraak (moeten ten laatste om 9u aanwezig zijn), krijg ik te horen dat ik dienstvrijstelling krijg Leuk leuk!! Kan ik me nog een lekker broodjes in de cafetaria van het zh gaan halen. Zijn eigenlijk niet lekker maar net daardoor zo lekker, snappen jullie? Wat een stralende zon! Heerlijk! Wel fris buiten, maar 't is eindelijk nog eens droog. Ga wel met zoonlief naar buiten in het weekend! Zondag organiseert m'n collega een spelactiviteit met springkussen en clowns ed dus daar gaan we ook naartoe. Is normaal pas vanaf 3j maar we blijven toch bij Ward in de buurt. Kan hij zich eens helemaal laten gaan op al die speeltoestellen
Ja hoor Hij kwam in de sporthal aan en het ging hem nog niet snel genoeg voordat z'n jas uit was Heeft fijn rondgelopen, op het springkussen gezeten en maar lachen. hebben hem uiteindelijk met koekjes moeten omkopen om naar huis te gaan, want dat was het grote drama...
he meiden, hier ben ik weer eens. Kat en nijn hebben jullie echt al wat gevoeld??? Zo vroeg kan dat echt??? Leuk dat lijkt me zo speciaal. Ik heb niet echt meer last van kwaaltjes. De eerste paar weken misselijk en pijn in mijn borsten. Nu niets meer van dat. Wel moe maar niet extreem. Heb wel al een echte buik!! Je kan er niet meer omheen dat ik zwanger ben. Ik zal hier binnenkort een foto plaatsen. Vrijdag naar de gyn en hopelijk een echo. Dat zal toch wel?? wzt gebeurt er nog meer de eerste keer bij de gyn/ verloskundige?
Bij een tweede voel je het eerder dan bij de eerste. Je weet ook beter wat je moet voelen. Natuurlijk hangt het er ook van af waar je placenta ligt. Hier weer het geluk dat hij achteraan ligt... Ik krijg elke afspraak een echo bij de gyn, maar er is een ander zh hier in de buurt die er maar 4 doet. De eerste voor de zwangerschap te bevestigen, 12w, 20w en 30w... Hangt dus van gyn tot gyn af. Ik moet op 12w en 20w in het zh gaan voor de echo omdat dat apparaat veel nauwkeuriger is en ze kan het hartje daar ook laten horen. in de praktijk zien we het enkel. Nog eventjes geduld voor jou dus Is weer spannend als je zo er naar uitkijkt he... Hier is dus steeds een echo, bloeddruk nemen en op 12w bloed prikken voor de combinatietest. Ik heb vandaag echo gehad, alles zag er goed uit. 7,3 cm groot, nekplooi 2,1mm (moet onder de 3 mm zijn). Nu de uitslag afwachten. Bij ward belden ze me de dag nadien om een extra echo, dus morgen zit ik in spanning. Heb ik maandag nog niets gehoord, bel ik eventjes omdat ik toch niet gerust ben. Als dat in orde is, dan ga ik pas kunnen genieten... volgende afspraak is pas over 5 weken, dus nog even geduld dan... Ik ben nog steeds extreem moe, vandaag gaat het me 's avonds iets beter. Vandaar dat ik nog achter de pc zit, want ik wil eigenlijk al een half uur in bed liggen... Gisteren en eergisteren ook aura's gehad (alleen nog een ster zien of een lichtflits), maar gyn reageerde er niet echt op. Ook niet op de vermoeidheid dat die nog altijd zo hard aanwezig is. Gaat het niet beter of blijven de aura's komen ga ik naar de ha. @ kat: Jij ook bij de gyn geweest vandaag?
Dag meiden Nijntje en kat wat leuk dat jullie de kleine al voelen! Kijk er zelf echt naar uit. Nijntje spannende dag vandaag dus. Mikky ik heb ook niet echt last meer van kwaaltjes. Vermoeidheid lijkt ook wel af te nemen. De 1e keer bij vk werden er allerlei vragen gesteld over m'n gezondheid en van de familie. Kreeg info mee over prenatale onderzoeken. Moest ook meteen bloedprikken.
Die vragen van gezondheid zijn bij mij al lang geleden gesteld omdat ik al sinds m'n 16de naar dezelfde gyn ga. Dus voor ons hier in B ligt dat iets anders fijn dat bij jou de vermoeidheid aan't afnemen is. Dan voel je jezelf al gelijk een stuk beter he. Hier nog even doorspartelen... Maar ach, zal ooit wel beteren. @ jt: Hoe is het dan met jou?
nijntje: blij dat alles goed was bij de gyn! Hier was nekplooi 1.4 en ben net bloed gaan prikken. Bij mij heeft ze wel gezegd dat de chromosoomtest 1 week duurt? prachtig wel hé die echo van 12 weken! Plots is dat weer een mensje met alles erop en eraan hé. yasmin en mikky: fijn dat er niet teveel kwaaltjes zijn! ik heb om de 4 weken een echo, heel fijn dus. Hier nog af en toe overgeven, maar ben niet meer heel de dag misselijk en vermoeidheid is ook al pak beter, voel me goed jt: aftellen!!!!!
jt hoe is het met je??? Zo zie je maar dat het per ziekenhuis en per gyn erg kan verschillen hoe de controles verlopen. Vandaag een echo gehad. Alles zag er goed uit. Het was echt een klein mensje. Beentjes, armpjes, oogjes, hersenen, neusje. We zijn zo blij. Het was 4,2 cm. Precies goed zei ze. Ik ben 11,1 dag ik dacht 11,2 maar dat hed ik blijkbaar niet goed gedacht. Beetje jammer maar oke vooruit dan maar Woensdag moeten we terug we hebben nu alle info over testen enz meegekregen dit moeten we doornemen en woe beslissen wat we gaan doen. Dan krijg ik weer een echo
Daar was ik dan eindelijk weer eens @mikky wat fijn dat je weer een goede echo hebt gehad ! Onwerkelijk om te zien dat het al echt zo'n mensje is wat er in je groeit hè ? Heerlijk man, hopelijk kun je nu echt ervan genieten hoor ! Ben je er al uit of je de testen gaan doen ? @yasmin, de eerste x bij de vk is een hele zit hè? En dan 6 buisjes bloed maar ja hoort erbij fijn dat de vermoeidheid afneemt ! dan ga je straks lekker een fitte tijd in !! @kat en nijntje, is bij jullie standaard denk hè de combi test en nekplooimeting ? Hier is het echt een bewuste keus dat te doen! Ik heb het bewust niet gedaan , tis enkele een kansbereking en mocht het dan wel een kindje met down geweest zijn had ik het niet weg laten halen , als het een extremer geval was geweest was dat met de 20 wkn echo naar voren gekomen dat was anders geweest denk ik ... Maar daar hebben we gelukkig nooit over na hoeven te denken Wat gaaf dat jullie allebei de baby al voelen !! Zoooo snel zeg ! Ik voelde hem met 16 weken en dat was dan al vlot! Kat voel je je al weer wat beter, is het overgeven nu echt voorbij ? al shet lukt bel ik deze week ff nijntje wat balen hè die vermoeidheid ! Vooral omdat je Wardje er nu ook bij hebt, das dubbel op! Hier gaat het goed ! begin wel echt af te tellen nu , omdat ik echt niet meer kan wachten mijn beeb in mijn armen te houden, ik verlang zo vreselijk naar dat moment! Over ruim 4 weken mag het al zover zijn ... onvoorstelbaar zo snel het gegaan is ! als alles zo goed blijft gaan kan ik gewoon heerlijk thuis bevallen ! Dat zou echt super fijn zijn Heb wel last van mijn buik die vrij huge is heb veel vruchtwater en hele soepele buik waardoor hij nog erg druk is en hij is al vrij sterk natuurlijk dus ja ...Maar ja als dat het ergste is .. "s nachts bijna niet slapen, en dat extra gewicht speelt nu ook flink op maar het is het allemaal waard hè ! Al die zwangerschapskwalen vallen in het niets bij het niet zwanger kunnen raken hoor ! Vorig weekend ben ik trouwens enorm verrast met een babyshower door mijn vriendinnen mama schoonama zus, schoonzussen Heb niks doorgehad, was zo verrast was echt super !! en natuurlijk erg emotioneel !
Me net ziek gemeld op het werk. Gisteren om half 9 gaan slapen, sta nog zo moe op... Gisterennamiddag hele middag op de zetel gelegen, functioneer gewoon niet van vermoeidheid. Om half 12 naar de ha, benieuwd of die er wat meer op reageert dan de gyn afgelopen woensdag...
Ach, op dat dagje komt het niet aan Zo lang maar alles goed gaat met het beebje en met jou! Hier wordt de nekplooi standaard gedaan. De rest zijn bijkomende testen die wij normaal als het in orde is niet laten doen. @ jt: Het begint echt wel te korten voor jou he! Die buik die in de weg zit, dat ken ik... Vergeet nooit dat ik in de supermarkt zat en ik niets gekocht had, wilde langs de kassa naar buiten maar de winkelkar stond in de weg. en het lukte me maar niet om m'n buik wat in te trekken Man toen baalde ik! Nog eventjes en je mag je mooie lieve zoontje in je armen nemen!! De vermoeidheid staat eigenlijk los van ward. Hij slaapt 's nachts terug heel goed, maar toch blijft het erger worden. Niet normaal volgens mij... dadelijk eens naar de gyn bellen of de bloeduitslag er al is, ga sowieso naar de ha maar weet niet of zij het al heeft doorgekregen van de gyn of het zh. @ kat: Een mooie nekplooi bij jullie! Hier wist ik vorige keer op donderdagmorgen al de uitslag omdat hij niet zo goed was. Dus moest er iets zijn, weet je dat normaal gezien dadelijk. Zeker omdat het bij ons in het zh onmiddellijk in het labo wordt verwerkt.
hier even een snel berichtje van mij ben er niet zo heel veel want werk erg veel de laatste maand en in het weekend ook nog aan het werk maar goed om te lezen dat het bij jullie allemaal goed gaat
Nee, ze moet haar banner nog aanpassen Hij is al in het najaar jarig geweest Hey meid, de kaap van de 12w!! Super he!
Hihi ok ik heb niks gezegd Jaaa idd 12 weken. Donderdag termijnecho dus ben benieuwd of er wat geschoven gaat worden.
@yasmin beter te laat dan nooit hihi moet hem inderdaad nog aanpassen hij is nu 15 maanden alweer noa is wel bijna jaig 7 febr 5 jaar alweer @nijntje hoe voel je je
Amai, Noa alweer bijna 5 jaar! Dat is ook al een hele meid geworden! Hele voormiddag gelegen en dan gaat het redelijk. Moet straks naar de gyn bellen voor de bloeduitslag. Ha vond het te gek om opnieuw bloed te prikken omdat ze dat pas woensdag gedaan hebben. Als er tekorten zijn, moet ik het haar laten weten, dan schrijft ze het me voor. Bloeddruk was redelijk goed (110/80). Was ik niet zwanger, kreeg ik een onderhoudskuur voor m'n migraine, maar dat gaat niet in de zwangerschap... Mag nu een week thuis blijven. Ze raadde wel aan om Ward deze week gewoon naar z'n plaats te brengen, zodat ik kan rusten. Zonet wel even bij m'n ouders binnen gesprongen om hem even te kunnen zien. @ yasmin: spannend, de termijnecho! Vorige keer ben je naar voren geschoven zeker?
ja gewoon doen hoor ik bracht noa ok gewoon naar het kdv zodat ik tot rust kwam zwanger zijn van een 2de is zwaarder dan een 1ste vind ik persoonlijk ik mocht ook niks voor mijn migraine baalde als een stekker toen mijn bloeddruk was ook altijd rond de 110/80 ja 5 jaar alweer tijd vliegt hoor kan me haar geboorte nog herinneren als gister ze is zo wijs ineens ff wat anders weet jij een beetje een goedkoop maar goed hotel of vakantiepark in of rond de panne? wil naar plopsaland maar het is ruim 2,5 uur rijden dus lijkt het mij handiger om een overnachting te nemen oja voor degene die het nog niet wisten ik heb een webshop geopend Luiercompanyandco | Luiercompanyandco.jouwweb.nl