Huh, Ben een Belgje en is mij nog niet erg opgevallen bij uitjes in eigen land. T zal wel van hotel tot hotel afhangen, ik denk meer bij zakenhotels omdat het daar geen koppeltje is dat er slaapt
ik werk in een hotel en het is eigenlijk heel simpel waarom ze dit doen. met 2 losse bedden kan de kamer ook verhuurt worden aan 2 gewone vrienden of bijv groepen waar ze met 2 op een kamer moeten maar elkaar niet kennen of nauwlijks. een 2 persoonsbed is echt voor koppels en gezinnen of alleenstaanden. andersom 2 losse bedden kan prima voor een koppeltje . stel dat ze in alle 2 persoonskamers een 2 persoonsbed zouden zetten dan zou er veel minder verkocht worden. bij ons is het ongeveer 40% 2 persoonsbedden en 60% 2 enkele bedden als er maar een bed is beslapen dan is 1 persoons trouwens wel veel fijner. maar goed moeten er 2 slapen dan liever in een bed
nou uit ervaring, nee 2 persoonsbedden zijn zo veel sneller klaar. het is altijd weer een diepe zucht als ik een kamer opentrek en er zijn er 2 beslapen haha. 2 bedden afhalen, uit elkaar schuiven, bijde los opdekken en dan er tussen zuigen en weer terug zetten. pfff wordt nu alweer moe haha. 2 persoons is de hoeken los trekken alles op een hoopje, eraf en weer opdekken. zo gepiept. maak hotelkamers schoon ( dus damens denk aan hoe je het achter laat )
Bedankt voor alle reaties.. dat zal dan inderdaad wel de reden zijn. Ik vind het toch een minpuntje, zijn geen goedkope hotels. Wij zijn inmiddels al zo'n 7 á 8 x in een hotel in belgie geweest, waar we zo'n bed hadden.. Maar waren geen zakenhotels, wel allemaal vrij nieuwe/moderne hotels.
Een twin-room is met 2 losse bedden, een double met 1 2-persoonsbed. Als je daar naar vraagt, moet het goed komen.