@Kwebbel; Oh nee, pffff!! Lastig dan he, consequent blijven. Hou vol, hij snapt het vanzelf! Wat goed dat hij loopt! Word hij meteen meer peuterig van he @Chikai; Haha, dat doet Maud ook. Verder kruipen als ze gevallen is. Zij doet het alleen maar omdat ze niet vanuit 'zit op de grond' in 'staan' kan komen. Ze kruipt dan ergens naartoe waar ze zich aan op kan trekken en loopt dan vrolijk verder @Escal; Ooohh, ingeleid met 41+3? Tijd zat! Je gaat echt wel spontaan bevallen dit keer! *positive thinking* *endanstnogsteeds,welmetpauzesalsjedatgoedvindt* @Hier; Vandaag heeft Maud dr wenochtend gehad op het kdv en ze vond het leueueueueukk!! Leuk gespeeld, 1,5 uur $) geslapen en 2 bh en een cracker gegeten Volgende week woensdag begint het dan echt, nog 4 dagen gastouder.
@knijn, wat fijn dat het zo leuk was!!!! enne, tuurlijk mag je een keer pauze nemen hoor @inocg, leuk he, boefjes, moet me elke keer inhouden om niet keihard te gaan lachen (alhoewel soms ook de stoom uit mijn oren komt hoor haha) @straffen niet snappen, denk dat het in het rijtje, verwennen voor de 6 maanden kan niet, past. meningen over verdeeld, vooral qua gewenning denk ik dat straffen (corrigeren en aanspreken op gedrag) uiteindelijk beter werkt als je het al lange tijd consequent doet... @hier, inleiden bij sem was met 41+1 vorige keer. ben benieuwd of de dansjes hier gaan werken
Oooooooooooooooooh, met 41+1 al? Pfff, dat is al bijna Nee, serieus, hoop dat je dit keer gewoon spontaan bevalt! Je ukkie is hoe dan ook waterman Grappig Knijn: Wauw, super! Heerlijk gevoel moet dat geven, dat ze het zo naar haar zin heeft gehad
Nike beterschap! Wonderteam WAUWIE 8 kilo! SUPER! Kwebbel straf kan ook nu hé! Ik heb Liam een paar dagen voor het eerst in de hoek gezet omdat hij met zijn hoofd op de grond ging bonken toen hij iets niet mocht.. werkte goed! (een minuutje maar hoor) Bevallen: Ik ben thuis bevallen en hoefde beide keren niet naar het ziekenhuis! Nouja..na Liam wel zoals jullie weten maar dat was niet direct na de bevalling Lopen: hier nog niet..Hij kruipt wel eindelijk goed! Escal: go ecal, go escal, go escal beeb, go escal beeb Wij hebben Olaf en Liam weer ziek..zijn bij mr paloe zijn vader geweest.. Liam heeft 39,1 en Olaf 37,8 maar onder zn oksel.. ook ongeveer 39 graden dus.. En overgeven allebei..
Paloe, beterschap met de kindjes. Knijn, heerlijke hè als ze het zo naar hun zin hebben. Wonterteam, je gaat echt goed met afvallen hè.
@eten op grond gooiene. hier ook met regelmaat en dan vooral met het brood. @chkai, pff pittig zeg zo uitscheuren @elena, ik doe weight watchers @escal, ja was echt appeltje eitje bevalling haha. Wel wat overdonderd ,maar daar heb ik maar weinig over na kunnen denken omdat we natuurlijk binnen no time met Fay in het ziekenhuis zaten. Nou hopelijk dient de kleine zich snel aan! @kwebbel, oef die grenzen opzoeken zijn wel vermoeiend dan hé. @nike, oh superleuk is dat hé ( ja en nee knikken) Fay doet dat ook sinds kort en ik vind het zo schattig haha. @knijn, ohhh wat heerlijk zeg zo'n geslaagde wenochtend! @paloe, beterschap voor daar!
Paloe; oh, wat vervelend! Beterschap voor je mannen! wonderteam; nee, dat uitscheuren was maar niets, vooral toen er ook nog een hechting vastgroeide, maar al met al... we hebben er een heerlijk kindje voor terug he!
Goeiemorgen, @ Escal: Waar blijft de beeb nou, na al dat wachten wordt het wel tijd hoor, geloof dat je er ook wel aan toe bent... @ Natuurlijke bevalling: wat een verschil met inleiden... Deze keer begon het heel onverwacht. Ik was 's middags nog op controle geweest, maar toen was er nog niet eens verweking te merken. VK had zelfs al een afspraak gemaakt bij de gyn om inleiding te bespreken (wat ik dus echt niet wilde). Ben om half 5 nog boodschappen gaan doen en toen heb ik wel een paar krampen gevoeld, maar niets noemenswaardigs.... Rond 6 uur begonnen de krampen door te zetten, en rond half 8 ben ik ff gaan douchen om te kijken of het zou afnemen of niet... Niet dus. We hebben toen een vriendin gebeld om Caitlynn op te halen, die is uit logeren gegaan... Rond half 10 heb ik de VK gebeld en toen die kwam had ik ruim 1 cm ontsluiting. Ik wilde toen nogsteeds thuis bevallen. De weeen kwamen daarna nog sneller en werden ook pijnlijker... Rond half 1 besloot ik dat ik niet thuis wilde bevallen, maar toch liever een ruggeprik wilde... De vk is toen gekomen en toen had ik 3 cm (half 2). Om half 3 waren we in het zh, toen zat ik op 4 cm. Na de ruggeprik hebben huub en ik nog een kleine 2 uur geslapen en toen begon het echte werk. Om 6 uur had ik 6 cm, om kwart over 7 een goede 7 cm en om kwart over 8 volledige ontsluiting. Om 08.48 was Qyana er. Ik heb deze keer alles goed ervaren en meegekregen, vooral het begin was prettiger dan bij het inleiden bij Caitlynn. Ik had toen het idee dat het ineens heel snel ging, terwijl het nu redelijk opgebouwd werd allemaal.... @ hier: het gaat allemaal goed. Ik heb weer aardig wat energie, ondanks de onderbroken nachten en al 3 dagen niet rusten 's middags. Qyana laat 's nachts ongeveer 3,5-4 uur tussen de voedingen, dus das wel lekker. Overdag voed ik op tijd, omdat dat beter uitkomt met Caitlynn. Ik ga vandaag proberen om ff naar het bos te lopen, ook voor de hond weer ff lekker. Ben benieuwd hoe dat gaat.... Tot zover ff, Groetjes, Elleke
Oh ja, @ tepelhoedjes: Heb ik wel geprobeerd, maar Qyana heeft niet de kracht om daarmee iets binnen te krijgen. Vind het zelf wel prettig, maar is nogal frustrerend voor Qyana. Tepelvormers heb ik ff opgezocht, is misschien ook nog wel wat, zal eens informeren in de winkel.
@doglover, klinkt inderdaad als een fijn verloop zo de bevalling, en geen verweking enz, geeft de mens moed ook fijn dat je nog even hebt kunnen slapen in het zh dan heb je denk ik wel meer puf voor "het echte werk" heerlijk ook dat je je zo goed voelt meid!
Paloe: een tepelvormer is anders dan een tepelhoedje. Een hoedje draag je tijdens het voeden, een vormer voor het voeden. Die geeft lichte druk op de tepelhof zodat de tepel naar buiten wordt geduwd. Bij mij was het de oplossing.
Doglover: klinkt als een 'prettige' bevalling van Qyana, fijn dat je het nu zo hebt kunnen ervaren. Ik hoop de volgende keer ook echt op een 'normale' bevalling, heb mijn bevalling van Jelmer nog steeds niet goed verwerkt. Escal: hoe is het vandaag?
Doglover; wat goed om te horen dat je aan deze bevalling in ieder geval een prettiger gevoel hebt overgehouden, een rustigere aanloop en lekker zelfs nog even kunnen slapen! Wow! Veel plezier met het wandelen straks, maar pas op jezelf he! Ik dacht na de bevalling de hele wereld aan te kunnen, maar dat viel even tegen... Een blokje om was alles in het begin..
doglover: Super zeg dat alles zo goed gaat! Ben echt blij voor je, ook dat je deze bevalling zoveel beter hebt beleefd dan die van Caitlynn Succes met je wandeling!
@kwebbel, gaat goed hier, gister wel wat last gehad (dacht stiekem dat het wel eens door kon zetten maar vadaag weer rustig..
Sorry, kan even niet reageren, maar wil wel even spammen als het mag...! Alles goed vandaag bij de echo! Was heeeeel zenuwachtig, en niet zo'n fijne echoscopiste, maar was helemaal toppie!!! Nu 10wk+5, uitgerekend op 16 augustus (op deze foto staat wat anders, maar ze heeft 3 metingen gedaan, die foto's waren alleen minder). Bekijk bijlage 217665
Gwn: waaaaaaaaa mooi! En wie weet, als deze eens wat langer blijft zitten, gewoon 1 dag na de uitgerekende datum, wordt hij op mijn verjaardag geboren