mag wegblijven zeg..was blij met de winter tot nu toe en ja feb. is de koudste maand van het jaar maar ook dat vind ik tot nu toe meevallen. heb helemaal geen zin in die vreselijke snijdende kou. doet zelfs pijn als je ademhaalt
Haha, ik ook. Vorig jaar overal te laat mee en nu was ik in november al helemaal klaar en zat te wachten op de eerste sneeuw.
goed sneeuw mag van mij wel hoor. Een weekje. In de week dat we lekker vakantie hebben. Ik moet eerlijk zeggen dat ik best nog wel een maand een lekkere winter wil. Ik mis het wel
Lat die sneeuw maar komen! Heb al vanaf de herfst skipak en snowboots liggen nadat ik vorig jaar achter het nest viste. Heb alleen een hekel aan gladheid, werd vanmorgen door de honden al onderuit getrokken op een bruggetje, hoi.
Ik hoop dat het nog even flink gaat vriezen of iniedergeval flinke sneeuwbuien en dat het maar lekker even mag blijven liggen. Ondanks dat we het met de bouw niet kunnen gebruiken, ik vind het heerlijk en mis het echt!! Wou zo graag sleetje rijden met mn dochter, maar ben bang dat dat er niet meer in zit. De weervoorspellingen zijn ook zooo krom. Knmi heeft er constant wat anders staan. Ik wacht rustig af... echt geloven doe ik het nog niet.
Februari moet nog beginnen hoor Lekker een beetje vorst heerlijk, van dat zonnige vriesweer, zalig. 's Nachts een flinke sneeuwbui.en overdag sleetje rijden. Beter dan dat snaaie, grijze, deprimerende weer van de afgelopen weken/maanden.
mmm ik zat me al te verheugen op het voorjaar haha... nee voor mij hoeft dat niet meer, die kou! heb een hekel aan kou, geef mij maar lekker het zonnetje, en het kwik wat omhoog!
en het gaat serieus doorzetten volgens de berichten.. wel grappig.. op rtl4 hebben ze het over een mini wintertje. en schaatsen nog op zolder laten staan.. terwijl alle modellen nu spreken over flinke vorst en binnen aantal dagen schaatsen op natuurijs..
Ja nou dat viel mij dus ook op. Helga v Leur had t over een mini winter idd gisteravond. Nou ik hoop dat we kunnen schaatsen en dat er daarna sneeuw komt
YES!!!! Ik hou van winter. Bovendien kan ik niet van het voorjaar en de zomer genieten zonder dat er winter is geweest.
Nou dat wordt tijd, eindelijk eens winter! Kunnen de bacteriën bevriezen e.d. en ook het ongedierte, ik zei al dat we deze zomer echte plagen gaan krijgen als het niet winter wordt ben benieuwd hoeveel het gaat vriezen, ben bang dat het maar voor even is mag van mij de hele maand februari wel onder 0 blijven met een zonnetje er bij Ik ben een wintermens trouwens, dus ik ben ook heel blij dat het even winter wordt in Nederland
Begin nou nog niet over die elfstedentocht he eerst maar eens flink winter hebben Maar je hebt wel gelijk dat de meeste 11 stedentochten in februari gereden zijn de laatste in 97 was begin januari maar die van 85 en 86 waren in Februari
Hahaha, ik heb onze slaapkamers al verhuurd Nee maar even serieus, februari moet je niet onderschatten, dat is een hele koude maand. Ik vind het nu ook wel erg fris, koude wind hier en dan ook nog wat regendruppen erbij die IJSkoud zijn. Kaarten gaven gisteren een dauwpunt van -20 aan BRRR!
Eerst zien, dan geloven: hier +5 en bewolkt. Voor morgen zelfs +7 en regen voorspeld. Vanaf zondag hier pas lichte vorst. Ik denk dat vrieskou alleen weggelegd is voor het noorden en oosten van het land. Ik zeg: geen elfstedentocht dit jaar.
Volgens de weersVERWACHTING van weer.nl wordt het volgende hier echt wel even koud. Hier is in een dorp in de provincie Groningen.