Haha, Bianca, inleveren en wegwezen! Moest je het ook nog warm houden? In je BH stoppen of zo? . Vreemd dat je ineens zo nodig moest plassen! Misschien van de spanning? Of...iets anders? Je weet nog steeds niet of het een ei of een cyste is geweest hè? 1 februari testen? Nee, mijn ongi is nog niet doorgebroken. Gisteren en vandaag geen bruin slijm meer gezien. Onbewust ga ik toch ook aan andere dingen denken (hopen)... Zou het slijm misschien ook van een eventuele innesteling kunnen komen? Of kan dat niet bruin zijn? Ach, het zal ook wel niet. Noosa, kan me je zorgen wel een beetje voorstellen meis. Als je het niet vertrouwt, mag je volgens mij altijd je VK bellen hè. Gelukkig in ieder geval volgende week weer. Essie, dat heb je ook weer achter de rug! En natuurlijk gaat het jou/jullie straks lukken meis! Die gevoelens van onzekerheid en twijfel zijn volgens mij hartstikke normaal bij aanstaande ouders. Komt goed hoor! Ik hoop dat de BV gaat lukken. Wel fijn dat je daardoor extra uren kraamzorg krijgt! Ja, woordenwisseling was gisteren al meteen over toen we elkaar weer zagen na het werk. Komt ook niet vaak voor, daarom vind ik het altijd vervelend. Ik kan echt niet tegen ruzie. Maar daardoor ben ik misschien ook wel eens te lief... Ach ja, je kunt niet alles hebben, haha.
@Noosa ik weet niet wanneer ik de uitslag ervan krijg, in folder staat ng 3 won, op internet 1 week.. ze bellen me toch 1feb voor de uitslag van mijn uitstrijkje en dan vraag ik het gewoon eens. Vind het altijd zo klote dat wachten op die uitslagen pff.. Gelukkig gaat het met je bekken wel de betere kant op meid.. hopelijk krijg je niet meer zoveel last van harde buiken! Hihi kinderwagen in woonkamer gereden, zou ik ook hebben gedaan meid. Komt allemaal goed! @essie gelukkig is het gesprek fijn verlopen, dat geloof ik in eens zoveel info! Loopt straks allemaal vanzelf meid.. komt goed allemaal, je kunt het ! Ohhjaaaaaaa vergeten te vertellen!!! Mijn beste vriendin is bevallen zondag om 21.04 van een zoontje Robin 49 cm, 3050 gram.... !!!
Wat leuk Bianca! Proficiat tante ! Leuke naam ook. Ik zag op jouw FB ook een foto van ene Geneviève met haar gezinnetje. Zij zijn toch van Babyboom, of niet? Vond het een leuk stel om te volgen. Jong, maar wel heel verantwoordelijk en lief.
@gizzie hmmm vreemd dat het ineens weg is! Volgens mij kan het heel goed een innesteling zijn geweest hoor, ik hoop het voor je meid echt waar!!!! Voor zekerheid maar testen over 2 weken?! Ja ik moet zowieso 1feb testen, ik hoop natuurlijk dat er een 2e streepje komt te staan,, maar daar ga ik niet vanuit.. Heb wel de hele tijd van zo'n kleine krampjes onderin bij mijn schaamstreek/baarmoeder. Een ei kan het nu niet meer zijn i.i.g
Dankjewel jaar klopt is van Babyboom. Praat regelmatig met haar, niet omdat ze in Babyboom heeft gezeten ofs, sprak haar al voorheen... heeft ook op forum gezeten ... leuke spontane meid!
@ Essie: kop op meid! Als je het niet zou kunnen was je nooit zwanger geraakt! En wat betreft BV: geloof me meid, als het niet goed op gang komt na een week vooral niet koste wat kost doorzetten! Je kindje heeft meer aan een rustige moeder met flesvoeding dan een gestresste moeder bij borstvoeding. Als je aangeeft BV te willen proberen krijg je hoe dan ook de 49 uur, of het nou lukt of niet.
Ik durf het niet te denken/hopen, maar toch laat het me niet los. Maar eigenlijk kan het niet, want we hebben die week waarin het gebeurt zou moeten zijn, maar 2x seks gehad (za/zo). Heb tussendoor nog een ovutest gedaan, maar die was negatief (echt negatief, 2e streep nauwelijks zichtbaar). Ik test sowieso a.s. vrijdag weer, dan is het weer twee weken geleden. Oh meis, ik hoop het ook zo ontzettend voor jou!!
Och meiden, er is gister en vorige week op tv een documentaire geweest over te vroeg geboren kinderen. Erg indrukwekkend en ook heftig, dus als je het wilt kijken even stilstaan of je het echt wilt zien/weten. Maar heel indrukwekkend is het. Als je die kleintjes ziet van 25 weken die geboren zijn....bijzonder om te bedenken dat dat bij sommige van ons nu zo in de buik zit. Op uitzendinggemist kan je het terug zien...
@ Gizzie: Ik kan er ook absoluut niet tegen hoor. En als we dan een woordenwisseling hebben dan gaat het ook echt om niets. Hahaha.. achteraf moeten we daar dan ook echt om lachen. Maar fijn dat het gelijk weer over was toen jullie elkaar weer zagen. Ik ga zo met je mee hopen dat het een innesteling mag zijn. Spannend hoor. Wel apart dat je INEENS geen bruinig slijm meer hebt. Dus ik snap wel dat je dan hoop krijgt. Ik hoop volop met je mee. Ik ben super benieuwd hoe het straks allemaal gaat lopen als de kleine er is. Erg spannend. Werd gewoon heel erg onzeker of ik het wel aan kan. Ik heb absoluut geen ervaring met kinderen ofzo, dus echt alles is nieuw. Hihi... Kan mezelf ook nog niet voorstellen als moeder. Heel vreemd vind ik dat nog. @ Bianca88: Wat leuk dat je vriendin is bevallen!!! Alles goed gegaan bij haar? Lange bevalling gehad? Leuk dat je contact hebt met Genevieve van Babyboom. Erg jong stel inderdaad, maar ze doen het vast super goed met de kleine. Ik heb babyboom ook gevolgd. Ga zo weer eens kijken op de website hoe het met de stellen is. Super spannend trouwens dat je 1 feb mag testen. Duim zoo voor jullie. En mocht het niet zo zijn, wanneer mag je dan beginnen met Clomid?
@ essie; wat vervelend dat je zo onzeker werd ineens! kan me heel goed voorstellen, zou ik ook hebben, maar het komt goed! vertrouw in jezelf he! pff nou inderdaad, zit maar aan de banaan en druiven, dat krijg ik nog wel goed weg! tis echt erg met al dat eten pff.. word soms spontaan misselijk! @ bianca88; gefelicteerd met Robin! leukk
Oh Noosa, volgens mij zag ik van de week in het nieuws iets over een baby in Mexico. Ze woog geloof ik 350 gram... En nu na 5 maanden mocht ze gezond het ziekenhuis verlaten! Ongelofelijk. Ik weet alleen niet met hoeveel weken ze was geboren. Volgens mij ligt de levensvatbaarheidsgrens in Nederland tegenwoordig op 26 weken? De dochter van mijn baas is 9 jaar geleden geboren met 28 weken. Dat was al zo ontzettend bijzonder destijds. En nu een prachtige meid van bijna 9! Inderdaad wel gek lijkt me, wetende dat zo'n klein hummeltje nu in jullie (Essie, Noosa, Cherry en Troel) buiken zitten.
@ MayD: Hoeveel kraamzorg uren heb jij gehad? Het zal ook allemaal vast wel goedkomen. Werd alleen heel even onzeker of ik het wel aan zou kunnen allemaal. Zo spannend wat er straks allemaal gaat veranderen. @ Delta: Ik vertrouw en geloof in mezelf. Dat moet ik zeker doen. Het komt gewoon goed. M'n man is er helemaal klaar voor. Ik moet nog aan het idee wennen dat ik straks gewoon moeder ben. Zie mezelf nog niet als moeder. Dus ben reuze benieuwd hoe ik dan ben. Hihi... Ik heb net een broodje met chocolade hagelslag op en vruchtenhagel. Errug lekker. Nu nog even 2 glazen melk naar binnen werken. En vanmiddag nog een stukje fruit.
Bianca, gefeliciteerd meid! Is alles goed met kleine robin en mama? Super leuke naam En ben je al langs gegaan? Gek hoor die steekjes etc.........toch wel een beetje spannend denk ik 1 feb! Essie, kan me voorstellen hoor die onzekerheid. Maar komt allemaal goed schatje! De kraamweek is er voor om al je vragen te stellen en de kraamverzorgster gaat ontzettend veel aan jullie leren! Delta, herkenbaar die misselijkheid en trek hebben in andere dingen. Ik was ook erg misselijk maar trek in tosti had ik altijd Haha.. Wel een hele fijne bevestiging dat je echt zwanger bent he Super fijn dat je het al deelt met je familie. Het is ook zo bijzonder! Gizzie, ja wie weet toch een innesteling...pff blijft spannend he! Ik blijf duimen voor jou! (en alle andere meiden natuurlijk)
@ Noosa: Is het niet eng om te zien? En op welke zender kwam het? Ik zou het wel willen zien namelijk. Ben erg benieuwd. Of is het echt heel heftig om te zien?
@essie ja ben ook benieuwd 1feb... ik moet als het negatief is meteen beginnen met provera 10 dagen lang... en zodra ik ongi ben meteen bellen voor afspraak zkh echo op de 3 dag van mijn ongi, kijken of de echo dan goed is, als die goed is mag ik meteen met clomid beginnen. Weet niet als het een kieste is of ze die dan eerst gaan weghalen of laten zitten?
Op nederland 2 kwam het Essie. Het is niet eng in de zin van dat je enge dingen ziet. Maar het zet je zeker wel aan het denken. Als je erg gevoelig ervoor bent en je van alles in je hoofd gaat halen (wat als wat als wat als) dan zou ik het niet kijken. Er komen gevallen die het niet halen (deel1) maar ook gevallen waarin het helemaal goed gaat! Dus ik zou het gewoon kijken en uitzetten als je het niet trekt (tranen komen zowiezo dnek ik..had ik ook haha). Gizzie, ja dat heb ik ook gelezen! Kindje woog zoveel als n colablikje...echt bizar!!
Thanks meiden. Het kan of een naderende ongi zijn, of een ei die gesprongen is, of een innesteling, of gewoon helemaal niets (zoals ik in oktober ook heb gehad). Dus ja, ik wacht maar af. Essie, het komt goed hoor meis. Heb vertrouwen in jezelf. En volgens mij hebben jullie een hele liefdevolle achterban, die jullie met alle liefde en plezier helpen als dat nodig is.
@ Bianca88: Hoe dan ook, het is super spannend allemaal. Ik duim voor jullie meis. Heb je de kleine al gezien van je vriendin? @ Noosa: Ik zal denk ik wel janken ja. Is ook niet veel voor nodig om mij aan het janken te krijgen. Hihi... Maar wel erg indrukwekkend volgens mij. Ben benieuwd. Ik ga zo even lekker in bed liggen en dan via mijn telefoon terug kijken. @ Gizzie: Ik geloof ook zeker wel dat het allemaal goed komt. En absoluut voldoende hulp aanwezig. Het lijkt me gewoon zo raar om ineens moeder te zijn. Dat kan ik me gewoon nog even niet voorstellen. Komt denk ik pas als het echt zo ver is. Lieffies, ik ga nu even op bed liggen. Ben gewoon moe. Dus even lekker uitrusten. Xxx