Wie beginnen er ook in November met IUI en Hormonen?

Discussion in 'MMM clubs' started by Sugarblossom, Nov 1, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Sugarblossom

    Sugarblossom VIP lid

    Jul 23, 2010
    5,439
    11
    38
    Female
    Nederland
    @Iedereen
    meiden!! Na een lange tijd weer een berichtje. Ik kon even niks meer opbrengen was moe, ben bijna dus op het nippertje flauwgevallen ongeveer anderhalve week geleden met hyperventilatie, duizelig alsof ik had bloed geprikt mijn hoofd was heel zwaar dus niks ging goed meer.

    Gelukkig ben ik weer opgeknapt en zijn we een paar dagen naar Epe geweest vlakbij Apeldoorn in een hotel met zwembad heb me rust kunnen vinden wat ook niet meer ging. Misschien dat alles eruit kwam nu wij een ronde rust nemen... ik weet het niet ik neem nu echt elke dag maar extra vitamines in en mijn vriend trouwens ook en zink (voor bescherming van cellen) daar heb ik goede verhalen over gehoord. Zijn gisteren terug gekomen van onze paar dagen weg.

    Was mijn ovulatie testen kwijt. Gelukkig vanmorgen gevonden tussen het ondergoed in de koffer haha lekker slim! Had er nog twee over. Gelukkig getest vanmorgen en test is positief gelukkig een keer op dag 14 pas want mijn cyclus is zoooo kort daar had ik weer schrik van of dat weer heel kort ging worden maar als het goed is nu niet (hoop ik) wil niet weer tussen 10-12 dagen ongi worden.

    @Hendrika
    Heb het zo met jou te doen weer geen groei te bekennen. Ik ga met je mee hopen op een groei over een paar dagen het zal toch wel moeten nu? SUCCES!

    @Slunae
    Wat goed dat hadden wij ook gedaan gezegd dat we door zouden gaan! @Chantal85 Ik wist ook niet dat die mee telde dat kleine eitje, dus het kan wel?

    @Chantal85

    Welkom! Spannende dagen voor jou hier ook weer bijna maar dan is de natuurlijke cyclus dit keer. Nu maar hopen dat een #3e IUI niet nodig is he? ;)

    @maanfi
    Jij ook welkom! En heel veel succes zaterdag en dan hopen op een mooie streep!

    @Natasja73
    Hoe is het met je vriend? hopelijk is hij alweer wat opgeknapt :)


    "Wie ben ik nog vergeten? Ik ga even aan de thee. Ben misselijk door mijn eitje die eraan komt. Ik heb mijn eisprong altijd gevoeld maar sinds ik hormonen spuit niet eens meer zo zeurderig gevoel en zo geweest nu heb ik het wel weer zonder extra hormonen echt raar..."


    Wie, wat, waar
    Sugarblossom, vmk, 2e IUI, 1 cyclus rust
    WLE, 1e IUI,
    Hendrika, 2e IUI
    Marlida, 3e IUI
    Ons Wondertje, 4e IUI
    Flower 27, 1e IUI
    Liesje87, 4e IUI
    Saard, 1e IUI
    Mirandadep, 1e IUI
    Natasja73, 3e IUI
    Kwinta 5e IUI
    Wendy86 1e IUI (januari)
    Slunae, 2e IUI

    Medicatie
    Sugarblossom, Fostimon en pregnyl
    WLE, Puregon
    Hendrika, Clomid 100mg en pregnyl (en nu Primolut)
    Marlida, pregnyl
    Ons Wondertje, Pregnyl
    Flower 27, Clomid pregnyl
    Liesje87, clomid en pregnyl + utrogestan na IUI
    Mirandadep, pregnyl
    Natasja73, pregnyl
    Esther, Puregon en pregnyl
    Wendy86, clomid en pregnyl

    FM afspraken
    Wendy86 27-12
    Mirandadep 02-01
    Slunae, 18-01
    Natasja73 16-01
    Liesje87 28-01

    IUI behandeling
    Marlida 30-12
    Mirandadep 05-01
    Natasja73 20-01
    Slunae 20-01

    Wanneer testen
    Marlida 13-01
    Mirandadep 20-01
    Natasja73 02-02
    Slunae 02-02
    Sugarblossom 07-02

    Zwanger
     
  2. Siesie83

    Siesie83 Niet meer actief

    Hallo dames,

    @Slunae: Wat fijn dat de timing wrs heel goed was! Nu weer afwachten, dat zijn de langste en rottigste dagen...

    @Sugarblossom: Wat heerlijk dat jullie even weg zijn geweest, hopelijk zit je weer wat beter in je vel. Rustig aan, hè?

    @Rishdis: Tamoxifen? Ik dacht dat wordt toch alleen bij borstkanker gebruikt? Maar even googelen en ja hoor, ook bij te weinig aanmaak van het baarmoederslijm wordt het gebruikt. Had ik nog nooit van gehoord! Maar nu dus Puregon, hier heb ik ook geen ervaring mee. Kan je helaas niet helpen!

    @maanfi & chantal: Welkom dames! Leuk dat jullie er ook bij komen. Ik zit zelf ook nog niet zo lang op dit forum, gezellig!

    @Hendrika: Hoe gaat het nu met jou? Veel sterkte voor vrijdag!

    @Natasja: Jij zit nu ook in de wachtweken toch? Spannend!

    Ik ben zelf vandaag weer naar het ziekenhuis geweest. Wij gaan volgende maand beginnen met iui! We gaan begin februari eerst nog even 12 dagen op vakantie en daarna gaan we los. Ik heb vandaag recepten meegekregen voor Fostimon en Pregnyl. Ik had gelezen dat jij ook Fostimon gebruikt, Sugarblossom. Ik ken dit middel zelf niet, heb het nog nooit voorbij zien komen (ik werk in een apotheek), maar heb de bijsluiter al even online bekeken. Volgens de arts heb je van dit middel veel minder bijwerkingen dan van bijv. Clomid. Ik hoop het maar, want met de Clomid was ik niet te genieten en heel erg moe! Het heeft toen maanden geduurd voor ik me weer een beetje mezelf voelde. Hoe voel jij je bij het gebruik van de Fostimon, Sugarblossom? Vind het zo spannend allemaal, vrijdag krijg ik prikinstructie. Ben benieuwd! Maar eerst nog even lekker op reis, even mijn hoofd leegmaken en dan er fris tegenaan!
     
  3. chantal85

    chantal85 Fanatiek lid

    Jan 2, 2012
    3,310
    1
    38
    gezondheidszorg
    @sugarblossom: spannend in eigenmcyclus, hopen dat t toch raak is. Nog niemand zwanget hier zie ik. Hopelijk verandert dat snel! Ik heb komende dagen cursus dus wat meer afleiding, komen we die eerste wachtweek weer wat sneller door! Nu 5 DPO.
    Fijne avond/dag nog!
     
  4. Vlinder73

    Vlinder73 Fanatiek lid

    Feb 22, 2011
    2,146
    1
    38
    In mijn paradijs
    Fijn dat je hebt kunnen ontspannen!

    Met mijn vriend gaat het goed...
     
  5. Vlinder73

    Vlinder73 Fanatiek lid

    Feb 22, 2011
    2,146
    1
    38
    In mijn paradijs
    Jep ik zit ook in de wachtweken. Vrijdag is de 1e week pas voorbij.
     
  6. Sugarblossom

    Sugarblossom VIP lid

    Jul 23, 2010
    5,439
    11
    38
    Female
    Nederland
    @Siesie83
    zal ik doen :) Wat spannend dat jij ook Fostimon gaat gebruiken tenzij je toch zwanger wordt.. hopelijk is het dan niet eens nodig!

    Waar gaan jullie heen op vakantie?

    Ik heb wel vreselijk last gehad van bijwerkingen in de 1e ronde. Heb waarschijnlijk ook overstimulatie gehad. De 2e ronde met Fostimon ging wel beter maar ik bleef van stemmingswisselingen houden, heel moe en huilen maar ben dan ook weer een gevoelig persoon daarom is het misschien bij een ander weer anders.

    Ik zat er echt helemaal doorheen heb mij nog nooit zo slecht gevoeld en ben ook mijzelf niet geweest mijn vriend schrok ervan hoe ik elke dag zat te huilen om niks die had het er ook moeilijk mee. Dat is mijn ervaring, hopelijk heb jij er minder last van!! Succes met prikken!

    @Natasha73
    Gelukkig maar ; )

    @chantal85
    Zeker wel spannend. Wel fijn dat je even wat afleiding hebt!
     
  7. Vlinder73

    Vlinder73 Fanatiek lid

    Feb 22, 2011
    2,146
    1
    38
    In mijn paradijs
    Ik heb de datum van testen verandert, had me een dag vergist.
    Het wordt nu wel eens tijd dat er roze komt op onze lijst, wat vinden jullie?


    Wie, wat, waar
    Sugarblossom, vmk, 2e IUI, maandje rust
    WLE, 1e IUI,
    Hendrika, 2e IUI
    Marlida, 3e IUI
    Ons Wondertje, 4e IUI
    Flower 27, 1e IUI
    Liesje87, 4e IUI
    Saard, 1e IUI
    Mirandadep, 1e IUI
    Natasja73, 3e IUI
    Kwinta 5e IUI
    Wendy86 1e IUI (januari)
    Slunae, 2e IUI

    Medicatie
    Sugarblossom, Fostimon en pregnyl
    WLE, Puregon
    Hendrika, Clomid 100mg en pregnyl (en nu Primolut)
    Marlida, pregnyl
    Ons Wondertje, Pregnyl
    Flower 27, Clomid pregnyl
    Liesje87, clomid en pregnyl + utrogestan na IUI
    Mirandadep, pregnyl
    Natasja73, pregnyl
    Esther, Puregon en pregnyl
    Wendy86, clomid en pregnyl


    FM afspraken
    Wendy86 27-12
    Mirandadep 02-01
    Slunae, 18-01
    Natasja73 16-01
    Liesje87 28-01

    IUI behandeling
    Marlida 30-12
    Mirandadep 05-01
    Natasja73 20-01
    Slunae 20-01


    Wanneer testen
    Marlida 13-01
    Mirandadep 20-01
    Natasja73 03-02
    Slunae 02-02


    Zwanger
     
  8. Scarabee

    Scarabee VIP lid

    Dec 12, 2010
    6,482
    1
    38
    n.v.t.
    Je hebt helemaal gelijk Natasja! Nu mag er wel eens roze komen hier !

    Sugarblossom, :) wat fijn dat je weer een stuk bent opgeknapt! Het valt allemaal niet mee he.. Deze ronde nog rust begrijp ik ? Het zal je goed doen!

    Siesie1983, :) inderdaad afwachten… vind wel dat ik een verwarrende cyclus heb. Sowieso al een vrij laat eitje, en heb het idee dat er later nog een eitje is gesprongen, weet eigenlijk niet of dat kan, een aantal dagen later. Ik heb op het moment weer vruchtbaar slijm terwijl ik al 4dpo zit en cyclusdag 21.. vind het maar vaag! Maar goed, we zullen zien …

    Wat spannend voor je, volgende ronde beginnen!! En fijn ook dat je dan eerst nog even op vakantie gaat hihi. Op welke basis hebben ze besloten je ook Fostimon te geven ? En moet je dat dan elke dag spuiten ?

    Hendrika, geen groei ?? En je was nog bang voor overstimulatie.. je had ook nog ovulatiepijn.. er moet dan toch wel iets groeien zou je zeggen ?! Hopelijk pas iets later zichtbaar dan !? Overmorgen dus pas de tweede FM.. wat doen ze dat laat.. Ik duim voor je dat het vrijdag goed nieuws is!

    Chantal85, 2 drielingen, poeh zeg! ;) Je hebt een grote kans dus deze ronde, als je het even statistisch bekijkt dan… Spannend! Heb je al het idee dat je iets voelt , of ben je er niet zo mee bezig..?
     
  9. liesje87

    liesje87 Actief lid

    Nov 27, 2011
    144
    0
    16
    NULL
    NULL
    @Chantal, dan heb je dus 3 keer zoveel kans, dat is wel goed he :)
    Ik denk dat de kleinere eitjes ook springen omdat ze op het moment van de eisprong toch al genoeg gegroeid zijn om toch mee te springen. Er is een laatste follikelmeting een dag of enkele dagen voor je pregnyl krijgt, maar de eitjes groeien wel dagelijks tot 2mm...

    @Hendrika, Heeft je gyn dan nog niet gesproken over eventueel andere medicatie, want het is nu toch wel duidelijk dat de clomid niet echt veel doet voor jou. Ik vind het echt erg voor je dat de clomid niet aanslaat :( Ik hoop dat de volgende follikelmeting toch nog groei laat zien !

    @sugarblossom, goed dat je je weer beter voelt en dat je genoten hebt van jullie reisje. Af en toe heb je dat toch eens nodig he, zo met z'n tweetjes even weg van de wereld. Dat kan echt veel doen vind ik, zo eens helemaal ontspannen :)

    @siesie, veel plezier op reis ! Hopelijk is het daarna niet meer nodig om de behandeling te starten ;)

    @slunae, dat kan vanalles zijn, dat vruchtbare slijm. Ik heb het ook een tijdje bijgehouden, en wat ik er vooral van onthouden heb, dat is dat je best enkel naar je slijmverlies kijkt dat voor je eisprong komt, want het slijmverlies daarna kan zowat alle mogelijke vormen aannemen, en ook enorm verschillen per ronde ;)
     
  10. Sugarblossom

    Sugarblossom VIP lid

    Jul 23, 2010
    5,439
    11
    38
    Female
    Nederland
    Helemaal waar! We go for PINK!! :)
     
  11. Sugarblossom

    Sugarblossom VIP lid

    Jul 23, 2010
    5,439
    11
    38
    Female
    Nederland
    @Slunae
    jaaa eisprong is gister als het goed is geweest! Test was vandaag niet meer positief.

    @liesje87
    klopt helemaal :)
     
  12. Scarabee

    Scarabee VIP lid

    Dec 12, 2010
    6,482
    1
    38
    n.v.t.
    Dat zegt niets over of je eisprong wel of niet geweest is al toch ? Was hij gisteren nog posi je test ?
     
  13. liesje87

    liesje87 Actief lid

    Nov 27, 2011
    144
    0
    16
    NULL
    NULL
    @Slunae, als je een positieve ovulatietest hebt, dan heb je normaalgezien binnen de 24 tot 48u je eisprong, dus wanneer exact je eisprong is, kan je niet weten.

    @Sugarblossom, heb je je eisprong mss gevoeld ? Omdat je blijkbaar zeker bent dat ie al geweest is ? Ik duim in ieder geval dat het deze ronde lukt, en dat jullie geen IUI meer nodig hebben ;)
     
  14. Scarabee

    Scarabee VIP lid

    Dec 12, 2010
    6,482
    1
    38
    n.v.t.
    Hihi ja dat snap ik ;) Het leek er alleen op hoe ze het schreef dat ze dacht haar eisprong gehad te hebben omdat haar testje lichter was, en dat hoeft dus nie zo te zijn.

    Hoe gaat het met jou ?
     
  15. Vlinder73

    Vlinder73 Fanatiek lid

    Feb 22, 2011
    2,146
    1
    38
    In mijn paradijs
    Ik ben vandaag ineens heel erg emotioneel...

    Misschien van de pregnyl die ik vorige week woensdag heb gehad.

    Misschien omdat mijn zoontje vanavond weer naar zijn vader moet. Mijn zoontje heeft heel lang aangegeven dat die niet wilde. Maar ik moet van de rb, leg dat een kind van 5 maar eens uit. Die heeft het gevoel dat ik niet luister.
     
  16. liesje87

    liesje87 Actief lid

    Nov 27, 2011
    144
    0
    16
    NULL
    NULL
    @natasja, dat is een moeilijke situatie met je zoontje :(
    Binnen een paar jaar zal hij heel goed begrijpen dat jij helemaal niets kan doen aan de situatie, maar het gebeurt wel nu natuurlijk.
    Ivm het emotioneel zijn, je bent nu al 6 dagen na de iui, dus het kan natuurlijk wel dat er iets aan het gebeuren is, maar het kan evengoed ook pms zijn. Ik hoop en duim voor je dat je zwanger bent !!

    Met mij gaat het goed, overmorgen follikelmeting, en dan hopelijk zo snel mogelijk opnieuw iui. Ik heb volgende week maandag een dagje verlof, en daar ga ik dubbel en dik van proberen genieten.
    Dinsdagnamiddag heb ik ook verlof, dus als ik dinsdagvoormiddag de iui zou hebben, dan heb ik een extra lang verlengd weekend :D
     
  17. Sugarblossom

    Sugarblossom VIP lid

    Jul 23, 2010
    5,439
    11
    38
    Female
    Nederland
    Maar als het streepje minder positief is na een positieve test is hij al geweest toch? we hebben in ieder geval extra geklust :D
     
  18. Sugarblossom

    Sugarblossom VIP lid

    Jul 23, 2010
    5,439
    11
    38
    Female
    Nederland
    Echt? dat heb ik nooit geweten! Gelukkig dat we extra geklust hebben dan :$
     
  19. Sugarblossom

    Sugarblossom VIP lid

    Jul 23, 2010
    5,439
    11
    38
    Female
    Nederland
    Dankjewel en hetzelfde natuurlijk! :) Zou fijn zijn he ;)
     
  20. Sugarblossom

    Sugarblossom VIP lid

    Jul 23, 2010
    5,439
    11
    38
    Female
    Nederland
    @Natasja73
    Lieverd! Wat een moeilijke situatie om dat even uit te leggen aan je zoontje van 5. Het kan inderdaad van Pregnyl zijn dat je emotioneel bent maar ook van de mmm die je door gaat. Dikke knuffel! :)

    @liesje87
    Aaaah wat leuk hihi hopelijk een extra dagje erbij voor jou! :D Succes met je eerste FM op naar mooie eitjes!
     

Share This Page