Iemand ervaring met de bloom kinderstoel?

Discussie in 'De babyuitzet' gestart door GewoonLinda, 24 jan 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. GewoonLinda

    GewoonLinda Fanatiek lid

    4 jan 2011
    2.938
    58
    48
    Hoi dames,
    Wie van jullie heeft ervaring met de Bloom kinderstoel? Ik vind het echt een geweldig mooi ding om te zien en hij zou echt super staan in ons strakke moderne interieur, maar ik vind het ook wel erg belangrijk dat hij praktisch is. Ik heb er namelijk verschillende verhalen over gehoord.
    Zo schijnt hij voor de hele kleintjes heel prettig te zijn, maar zodra de kinderen die er in zitten wat groter zijn, is ie niet zo handig mee. Maar graag hoor ik wat meer ervaringen van mama's met kinderen van verschillende leeftijden.
    Ik hoop dat jullie me kunnen helpen!

    Alvast bedankt!
     
  2. Tuti80

    Tuti80 Fanatiek lid

    20 dec 2010
    3.855
    24
    38
    Zuid Holland
    Ja ik. Ik ga m verkopen... Nauwelijks gebruikt. Ik vind hem ook schitterend mooi maar vind hem onhandig, zwaar, groot en niet makkelijk te verplaatsen. Mijn zoontje heeft er alleen de eerste paar weekjes in gelegen. Dat is wel handig. Je kan m gelijk gebruiken omdat je hem helemaal plat kan leggen. Heb nu een stoel vd ikea voor nog geen 15 euro. Veel makkelijker ;)

    Mocht je interesse hebben... hij is te koop :D
     
  3. Tese

    Tese Niet meer actief

    Ja het is een pokkeding! We hadden er voor Sem een. En hij zat er heel raar onderuitgezakt in. We hebben hem snel weer weggedaan.
     
  4. GewoonLinda

    GewoonLinda Fanatiek lid

    4 jan 2011
    2.938
    58
    48
    Ok haha, fijn dat jullie zo eerlijk zijn, want dit gaan ze me in de winkel natuurlijk nooit vertellen.
     
  5. Tuti80

    Tuti80 Fanatiek lid

    20 dec 2010
    3.855
    24
    38
    Zuid Holland
    Dat ook ja en mijn zoontje is inmiddels bijna 1,5. Is ruim 80 cm en als ik hem erin zet komt nog steeds pas net zn hoofdje boven het blad uit. Of dat komt inderdaad doordat je er zo onderuigezakt in zit. Niet handig.
     
  6. Beheer

    Beheer Administrator
    Medewerker

    11 feb 2005
    16.277
    2.978
    113
    Verplaatst naar 'de babyuitzet'.
     
  7. GewoonLinda

    GewoonLinda Fanatiek lid

    4 jan 2011
    2.938
    58
    48
    O vandaar dat er ineens geen reacties meer komen.....
     
  8. Inimini

    Inimini Nieuw lid

    26 jan 2012
    3
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik ben juist wel positief over de Bloom. Vooral ook door het strakke design. Gebruik em inderdaad sinds de geboorte van m'n dochter, al lag ze er het eerste half jaar niet supervaak in.
    Toen ze vast voedsel ging eten vond ik het fijn dat we de stoel 'half-rechtop' konden zetten, omdat ze nog niet helemaal zelf kon zitten. Doordat de stoel in hoogte verstelbaar is, kan je er zelf ook goed voor zitten.
    Toen ze wel goed kon zitten hebben we hem helemaal rechtop gezet, en weer later het blad ervoor. Het heeft inderdaad wel een tijdje geduurd voordat het blad er voor kon, ook omdat m'n dochter niet echt groot is.
    Inmiddels zit ze er nog steeds in en vind ik het nog steeds een fijne stoel.

    Nadeel vind ik wel dat het een zware stoel is (maar dat zijn houten kinderstoelen ook). Er zitten wel wieltjes onder, maar die werken niet heel goed. We verplaatsen de stoel bijna dagelijks omdat we ontbijten en middageten aan de keuken en avondeten aan de eettafel, dus dat is best lastig.

    Toch ben ik er al met al best blij mee.
     
  9. wonderbaby1

    wonderbaby1 VIP lid

    9 jan 2010
    7.063
    90
    48
    Noord-Brabant
    Ik vind hem wel heel fijn! M'n zoontje zit er perfect rechtop in en kan ook goed bij het blad, al vanaf dat hij erin kan zitten..

    Hij is zwaar maar er zitten wieltjes onder dus je kunt 'm makkelijk overal heen rollen..

    Oh en als baby Was hij erg praktisch
     
  10. Bri

    Bri Niet meer actief

    Wij hebben 'm al een poos. Eerst zat oudste er in, tot hij een jaar of 2 was (toen ging hij over naar de tripptrapp, die we voor hem gewoon fijner vonden).

    Daarna dochter erin. Voor een pasgeborene vind ik het helemaal niks door de vorm van de zitting. Maar vanaf een maand of 4 tot 2 jaar vind ik het een heel fijne stoel. In het begin 'verzopen' ze onder het tafelblad, dat liet ik er dus eerst van af. (en ik heb géén erg kleine kindjes!)
    Het zou kunnen dat zij er langer in blijft dan haar broer; hij kreeg het pas met 2 jaar voor elkaar om er zelf in te klimmen terwijl zij dit met 15 maanden al kon (langere benen en blijkbaar net wat handiger met klimmen).
    Overigens brak het voetensteuntje af toen hij er op klom. En we hebben ook al een kapot tafeltje gehad (dochter van 1 jaar oud schopte het er met al haar kracht af, en het brak).
    Vervanging was gelukkig geen probleem, dat heeft Bloom netjes gedaan.

    Alles bij elkaar vind ik het geen aanrader. Het is een groot en vrij lomp ding, niet zo makkelijk om even te verschuiven, en ik vind het een heel gedoe met schoonmaken. Al is het met de nieuwe bekleding een stuk beter dan met die van 4 jaar geleden.
     
  11. Loki09

    Loki09 VIP lid

    2 okt 2009
    7.631
    2
    38
    Brabant
    Heb je behalve het design nog een rede om een hoge stoel te willen? Hier was ik namelijk ook op zoek naar een stoel die bij een kookeiland kwam en mede daardoor (ook door het design dus) kwam ik ook bij de bloom uit. Helaas hielden alle negatieve reacties mij tegen en kreeg ik toen de tip voor een Brevi Slex. Vrij onbekend maar wel zo enorm practisch!

    Hij is naar het idee van een meegroeistoel (dus vanaf dat ze kunnen zitten tot volwassen), van heel hoog naar heel laag verstelbaar. Goed te verplaatsen, makkelijk schoon te houden en uitbreidbaar met een softseat en een tafelbladje. Daarbij is hij ook nog eens goedkoper dan de bloom :)

    http://www.babysecret.ru/uploads/catalog/addimages_preview/brevi_slex_dop5_g.jpg

    Uiteraard ook gewoon in zwart zilver (en meerdere kleuren) te verkrijgen :)
     
  12. nony

    nony Fanatiek lid

    4 mei 2007
    3.308
    241
    63
    nh
    Ik heb hem ook , maar ga hem ook verkopen.
    Vind hem prachtig maar heel onhandig. Meisje komt net met haar koppie boven het blad uit. zwaar om te verplaatsen, moeilijk schoonmaken....
    Kortom een klein vermogen en niet blij.

    Zijn nu heel blij met de ikea kinder stoel (alhoewel daar iedereen over de poten struikelt....hihi)
     
  13. tulip

    tulip Niet meer actief

    ik heb hem op mn werk dagelijks gebruikt (kdv) het enige handige is dat hij op hoogte is. Want echte kleine baby's zitten er ook als hij plat ligt niet fatsoenlijk in. Verder is het een groot lomp ding en bijna niet te verplaatsen.
    Als dat op hoogte je eerste idee is om deze te kopen heb ik nog wel een tip. Van de stokke kinderstoelen bestaat er tegenwoordig een soort wippertje wat je erop vast kunt maken, dan kun je die dus al snel gebruiken. Ik ga die wel aanschaffen, want onze dochter kon pas met 10 maanden in een kinderstoel omdat ze nog niet kon zitten en moest de wipper op tafel, dit is veel handiger.
     
  14. Saz667

    Saz667 Fanatiek lid

    24 nov 2008
    4.841
    177
    63
    Wilde eerst ook een Bloom kopen, maar vond em veel te duur, en had veel slechte ervaringen gelezen.

    Hier ook een Brevi Slex, komt er voor de 2e ook zeker weten! Dochter zit er super in, is traploos verstelbaar, en super makkelijk schoon te maken.

    Hier te koop:
    Slex
     
  15. sunshine28

    2 jan 2012
    89
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik had een bloom fresco loft gehaald, mijn zoontje was al 1,5 jaar toen hij die ging gebruiken wat een rot ding.

    Ziet er perfect mooit uit past bij de interieur maar het is veel te zwaar en mijn zoontje zakte iedere in de stoel omdat het ovaal vorm heeft.

    Ik was gisteren bij prenatal en heb kinderstoel van prenatal eigen merk geprobeerd mijn zoontje zat er heel goed in ga binnenkort eentje halen.
     
  16. Kruimel2010

    Kruimel2010 Bekend lid

    8 okt 2010
    825
    1
    0
    NULL
    NULL
    Wij hebben de Bloom Fresco Loft en ik vind hem ideaal!

    Hij is perfect op hoogte verstelbaar, waardoor ze als de stoel bij de bank staat op onze hoogte zit en als de stoel bij de eettafel staat ze mooi op hoogte zit en zelfs naast het keukenblad staat hij prima!

    Vanaf kleins af aan ligt onze dochter er met verkleiner in (lekker zacht) en sinds ze 6 maanden is zit ze netjes rechtop met het blad ervoor om zelf te kunnen eten (rapley), ideaal!

    Qua schoonmaken vind ik het prima te doen. Elke dag even een doekje eroverheen en schoon is hij weer. En dat stukje waar het harnas in zit wat tussen de beentjes gaat zuig ik meestal even uit als ik met de stofzuiger langs kom...

    Hij is inderdaad wat zwaar, maar als je eenmaal door hebt hoe je hem met de wieltjes moet verplaatsen is het prima te doen!
     
  17. Nijn84

    Nijn84 Fanatiek lid

    18 mrt 2009
    1.795
    1
    0
    Grunn!
    Hier ben ik het helemaal mee eens!

    Wij gebruiken hem ook naar volle tevredenheid.
     
  18. Madeliefke

    Madeliefke VIP lid

    19 jan 2008
    6.317
    216
    63
    Hier zijn we ook al 2,5 jaar erg tevreden over de Bloom. Nu zit ons meisje op een verhoger omdat we straks ook met de baby vanaf het begin gebruik willen maken van de Bloom :)
     

Deel Deze Pagina