Hier nog geen ei.. Vanmiddag hebben ze overleg en wordt na drie uur gebeld over hoe nu verder! Ik ga slapen. X
Nou ik ben al terug gebeld! Krijg bij mijn volgende cyclus weer een cyclusdialyse! En dan kijken of de boel weer zo verlaat is.. Laten we hopen van niet.. Hoe is het verder dames?
hihi Imke, geen dialyse dus... Maar eh wel knap balen dat het net nu zo lang moet duren, grrmmp... Fijn dat ze toch nog een keer een ronde willen kijken. Hier lekker druk op het werk, zo kom ik de wachtdagen wel door. Ik heb trouwens zaterdagochtend wel enorme buikpijn/krampen gehad, kroop bijna letterlijk door het huis. Na een goed uur was ik bijna zover dat ik het UMCG zou gaan bellen, net toen begon het wat af te zakken, pffff geen idee wat dat nou weer was, nog niet eerder gehad. Ik heb nog de hele dag een beurs gevoel gehad in mijn baarmoeder... Raar toch? Naja het is nu weer over
Jeetje Imke, wat een teleurstelling zeg! Ik hoop dat je cyclus eenmalig van de rel is, en deze volgende keer weer normaal is! Jippiejee, Hmmm..zo'n buikpijn joh? Hou je je gewicht goed in de gaten! Veel water drinken! Je hebt geen eigen cyclus gedaan toch, maar standaard. Goed op jezelf passen hoor! *heeft overstimulatie altijd in het achterhoofd*
hoi hoi pfffff vanochten wel even schrikken eerste echo weer voor nieuwe rond is me eicel al 20 mm snel cetr gespoten en vanavond al de pregnyl dus donderdag al punctie . kan erg verschillend zijn schijnbaar vorige keer wou die haast niet groei en nu direct na de eerst echo op dag 12 punctie plannen jippiejee, gelukkig ben je van die nare pijn af dat was zeker even schrikken voor de rest geen last mee gehad? imke hoe is die bij jou nataik en jij? knuf zowi
Nou dat is echt snel! Ga heel hard voor je duimen! Met mij gaat het redelijk, ben erg bang dat het weer niet gelukt is, durf amper te hopen. Maar we zullen het eind van de week weten, die onzekerheid bah!
@ Imke: Dus weer opnieuw cyclusanalyse, das balen, hoop voor je dat de volgende cyclus dan beter is. @jippiejee: Ook last van spanning of niet? Hoe gaat het met de zwangere dames Janis en KateK? zijn jullie hier nog wel eens?
Nataik; ja hoor lees wel mee.. Van Janis heb ik ook al een tijdje niets vernomen.. Hier gaat het goed hoor, heb een voorbeeldige zwangerschap en ons kindje is ook nog eens helemaal gezond met alles er op en eraan dus zijn helemaal blij. Lekker bezig met alle voorbereidingen enzo. Als ik dan jullie verhalen lees van spuiten en puncties enzo dan is het voor mijn gevoel nog maar zo kort geleden.. Ik hoop dat het bij jullie ook allemaal snel mag gaan lukken. Dit gun ik iedereen!
Haha, nee gelukkig geen dialyse.. Ja, heel vervelend! Snap je toch ook niks van.. Ik heb licht overgewicht, daar kon het wel aan liggen zeiden ze.. Maar ja, dan had ik dat toch wel vaker moeten hebben? Ik ben in Januari vorig jaar gestopt met roken en ben daardoor iets aangekomen helaas. MAAR! ik ben weer aan het hardlopen en kan donderdag een crosstrainer ophalen.. Alles voor een baby! Wat raar dat je buikpijn en krampen hebt gehad.. Maar gelukkig is het wel over. Misschien wel een innesteling?? Wanneer mag je testen? Good luck! Ik duim meissie!
Zo! Al 20 mm. Dat is snel! Hebben ze daar ook een verklaring voor dat je eicel zo ''verschillend'' kan zijn? Ik bedoel bij dag 12 al een ei van 20.. Had ik die vorige week maar gehad.. Haha.
Ga je zaterdag ook testen of stel je nog uit? Wordt je altijd vrij snel ongesteld of ben je ook nog wel eens ''overtijd'' terwijl je niet zwanger bent? Dat lijkt mij dan helemaal killing..
ja gaat echt super snel.. eigenlijk iets te snel bijna.. vind het zo leuk! jullie moeten de hoop inderdaad niet opgeven hoor!! Als jullie willen weten hoe het bij ons is gegaan kun je mijn blog lezen (staat linkje onder het aantal berichten wat ik heb getypt rechts van mijn naam..linksboven dit berichtje dus.)
Bij mijn andere TP's werd ik 1 dag voordat ik mocht testen ongi, denk dat dat nu anders ook zo is, hoop maar van niet, dan test ik zaterdag! Zal het dan nu
Dat zeker! maar zoals vandaag beetje misselijk, dan denk je gelijk, zal het dan, nee niet van uit gaan vast iets verkeerds gegeten. Maar eigelijk hoop je het zo! Weet niet hoe ik het anders moet uitleggen, maar opgeven is geen optie! Ben niet zo'n geweldige (om) schrijver