Juud: hoe is het mied?? Ooohhh als jij vandaag bevalt ben ik echt de gokker van het jaar!! Hhahaha Lauwie: nog wat gevonden in je nachtelijk uur? Ik ben mn ouders nog even gevraagd of er in hun camper gordels kunnen maar dat kan blijkbaar niet. Marleen: Meid ik schaam me dood, ik ben een klopjacht begonnen op die plaatjesenvelop, hij moet hier ergens zijn, er zitten 3 pakkjes in en ik ga morgen nog even 1 euro dingen halen maar ik zie dat rotding nergens. Loop zo te balen. Geduld leer je met mij wel hebben Duster: Meis hou nog even vol. Klinkt lullig maar ik weet zeker dat je vanaf 20 februari slaapt, het einde is in zicht! *dikke knuffel* weet nog zo goed wat het is. Wij hebben het 5mnd volgehouden zaten op gegeven moment beiden in de ziektewet. Ik ben echt de halve nacht aan het spoken geweest met Leonie, een gloeikachel om half 4 had ze honger en wilde appelsap en soepstengel, ZZZzzzzz ben moe. Ze is nu nog heel heet, mag haar niet temperaturen, gaat ze helemaal over de zeik laat staan pcm. Die heb ik gisteravond met veel drama wel gegeven. Suus is echt bloedchagrijnig, die was om half 7 al wakker en lag er door omstandigheden met Leonie laat op. Dus dat wordt een dagje achter behnag plakken vermoed ik. Die zwiep ik om 11uur weer naar bed anders is er echt geen goed garen mee te spinnen, al met al topdag! ;-(
Goedemorgen ladies Hier een beroerde nacht, maar daar raken we wel aan gewend. Buik rommelt nog steeds maar niks bijzonders Moet vanmiddag naar de gyn dus we zien wel tot die tijd! Vingers zijn enorm opgezet, doen gewoon zeer! @lauwie nog wat wijzer geworden? @pp klinkt ook goed je avond, nacht en komender dag succes!
PP en Petra gaan jullie niet meer naar Juud? Hier helaas ook weer een beroerde nacht. Eerst Jorja die weer aan het huilen was en vannacht stond Lianna ineens op de kamer omdat d'r handen droog waren.
Droog waren?? Ik wil wel naar Juud maar mag niet poetsen,.. Nu ben ik ook zo gaar als wat dus gezellig koffiegezelschap ben ik ook niet, Juud ligt nu ook in dr bedje, zal haar zo eens sms-en,...
nee, Leonie is ziek en Juud wil alleen maar koffie drinken ik ga vanmorgen een nieuw badpakje kopen voor Roos want de oude past niet meer, zo zielig als er van die striemen in dr schouders staan. en vanmiddag dan maar lekker zwemmen Ik was gisteren uit eten met oud-collega's van de zonnebank, was supergezellig. wat balen zeg voor de slecht slapende mama's en kinderen @ passie, succes vandaag met je kaboutertjes en nog bedankt voor je bericht @ lauwie, leuk hoor om lekker met de vakantie bezig te zijn! wanneer willen jullie gaan? @juud, veel succes vandaag. Hoe lang kun je nog maximaal zwangerzijn?
@ Juud, slaap lekker! @ Pp, jeetje klinkt als een fijne nacht met een nog beter vooruitzicht sterkte! Hopelijk slapen ze straks even kun je wat bijtanken! @ All, gm!
Pp, ze heeft een rood, droog plekje op d'r handpalm en dat doet zeer. Vannacht heeft Ard d'r handjes al ingesmeerd en ik heb het net voor school nog 'n keer gedaan. Succes trouwens vandaag. Petra hopelijk vindt je een mooi badpakje, welke maat heeft ze nu? Juud succes straks bij de gyn. Lauwie leuk toch die vakantievoorpret. Heb je je annuleringsverzekering en bankzaken al geregeld voor je reis? Delilah goedemorgen.
Ow wat een spijt had ik om 6:15u! Maar goed, eigen schuld... Pp, wat een kort nachtje! Sterkte vandaag! Duster, jij ook sterkte meis! Wat is slaaptekort toch slopend en funest voor je humeur he? Knuffel meis! Er zitten wel gordels in, heb ik nagevraagd. Camperverhuurder schijnt geen stoeltjes te verhuren . Iig niet mee huren bij deze bemiddelaar. Twijfelde of we dan voor andere verhuurder zouden kiezen, maar dat scheelde paar honderd e. Nu twijfel ik tussen hotel bij het vliegtuig zodat wij in het hotel kunnen wachten terwijl vriend camper haalt en stoeltjes koopt en ons ophaalt. Of hotel in de stad, mee naar de verhuurder en dan daar wachten terwijl vriend naar de walmart rijdt voor stoeltjes en dan met zijn allen naar walmart.. Hotel in de stad kan hij ons niet halen met camper van 10 m maar is als we aankomen wel veel leuker om zo de stad in te kunnen wandelen. Maar 3u bij camperverhuurder wachten met kleine kinderen lijkt me ook geen feest.. Alieke, bevalt de storio? Speelt danique er veel mee? Wat voor spelletjes kan ze er op doen? Koop je dat er los bij? Heeft iemand een andere kleine spelletjescomputer voor zijn augustuskind? Of voor een grote broer of zus waar ze al goed op kunnen spelen? Ik bedoel type Nintendo ds ofzo, mee te nemen op reis voor de lange wachtmomenten. Hoe bevalt die? Weet iemand nog iets waar je een kind tussen 1 en 1,5 mee bezig kun houden? Dvdscherm nemen we ook mee, maar ik wil eigenlijk nog iets voor jort waar hij zich in het vliegtuig, in de autostoel en op het vliegveld/camperverhuurder etc mee kan vermaken.
Goedemorgen meiden. Wat vervelend om te lezen dat er zoveel meiden een slechte nacht hebben gehad. Succes vandaag, zal een lange dag worden. @ Juud: succes bij de gyn. vandaag. @ Duster: ik hoop ook voor jou dat de slechte nachten over zijn als Jasmijn naar het zkhuis is geweest @ Petra: Laureen had laats ook van die striemen in haar schouders staan door een te klein badpakje. Ben nu aan het kijken naar nieuwe bikini's voor de meiden voor deze zomer. Ik heb al een aantal leuke gezien. @ Alieke: nu Joelle zich geplaatst heeft krijgen we inderdaad nog een aantal extra wedstrijden. We moeten er dit seizoen nog 7. Dionne moet er nog 2, maar dat zijn toernooien want zij mag nog geen echte wedstrijden turnen. Succes met je gesprek vandaag. @ PP: beterschap voor Leonie
@ Lawie: Laureen speelt regelmatig met de Nintendo van Joelle of Dionne en daar red ze zich prima mee.
@Puck, wat lees ik op FB, mogen we je feliciteren?? @Lauwie, wat goed zeg!! @Juud, slaapse en hopelijk vandaag meer nieuws bij de gyn. @Lastige nachten dames, energieeeeeeee voor jullie!!!! Ik ga even bij huisje van zusje kijken. Keuken net gesopt. Alle bedden in de was. Dus vanmiddag de bovenverdieping....
@ lauwie, maat 40 wat heerlijk zeg!!!! Ik heb nu voor het eerst iets van 110 116 gekocht omdat 98 104 te strak zat het badpakje is uberschattig, lichtblauw met roze bloemetjes bij de h&m
Goedemorgen Heb tot net geslapen had het nodig haha @lauwie toen we naar Tunesie gingen hadden we muziek op de ipod mee voor Giulia (toen 1,5 jr) maar ja dat is maar 4 uur vliegen en ze heeft het grootste deel geslapen Ze heeft nu een mobigo waar ze helemaal gek mee is en speelt ook op de dsi @petra, 110 alweer...grote meid! En ik mag tot max 41 weken pfff dus nog ff
@lauwie goed hoor maat 40 Lekker kleding kopen in USA @lique, ze RT iemand hihihi @bikini/badpak bij plutosport hebben ze leuke
Oh gaaf juud! Echt een leuk feestje! Ik ga ff kijken wat een mobigo is! Petra, dat klinkt idd uberschattig! Ik ga ook ff kijken!