Dromen komen zo levensecht over dat t eng is en wanneer ik wakker word echt effe de wijg kwijt ben. Mn moeder heeft hersenbloeding gehad en daarna operatie met complicaties. Zit nu in verzorgingstehuis met revalidatie. Maar ze sterkt maar niet asn. En ze is pas 53!!!
Jeskejes dat klinkt niet heel negatief, last van je borst als je hem vastpakt (aan de zijkant toevallig) en gekke dromen en veel afscheiding zou iets kunnen betekenen. Ik had namelijk ook hele rare dromen tijdens mijn zwangerschap (nu ook weer), extra afscheiding, mijn urine was troebel. Wanneer kan je testen? En wat heftig van je moeder zeg Dat zorgt natuurlijk ook voor onrust in je koppie, hoe lang geleden was de hersenbloeding en operatie? Sterkte!! Maderieke ik ga vrijdag testen als ik het volhoud ik heb gisteren ook getest, hardstikke negatief natuurlijk Ik denk namelijk dat ik 12 of 13 januari mijn ei heb gehad, vanaf 11 jan vruchtbaar slijm. Spannend hoor!
Twinkle, ja aan de zijkant en dan beetje aan de onderkant. Oh zit me weer gek te maken. Hihi....ook spannend bij jou. Hoop vrijdag knaltest. Ik zou morgen kunnen testen. Maar temp wilt nog niet echt de lucht in. Hoop zo dat ie dat morgen wel is.
Hallo meiden, ik ben nieuw hier!! Ik zit erg in spanning. Ben nu vanaf augustus gestopt met de pil welke ik 9 jaar heb geslikt en zitten nu in de 5e ronde... Ik wil zo ontzettend graag zwanger worden. De eerste keer dat ik gestopt was met de pil werd ik op dag 28 ongesteld. De keren erna was ik op dag 25 en 26 ongesteld. Inmiddels zit ik op dag 25.... dus spannend! Vorige week luste ik ineens geen koffie meer en had constant brandend maagzuur. Nu is dat wel weer wat over. Heb wel steeds steekjes in mijn linker lies en zij. Vannacht erg veel last gehad van mijn linker zij..alsof iets naar binnen werd getrokken. Nu heb ik met vlagen het menstruatiegevoel. Ren steeds naar de wc maar er is (nog)niks. Heb ook erg last van mijn darmen en ben met vlagen misselijk. Mijn maag voelt niet echt prettig aan. Nou ja dit zo wat over mij.. Fijn deze forums... kan je even je ei kwijt....
@twinkel ben in oktober gestopt. Hoop echt niet dat ik lange cyclussen houd heb ik maar 8 rondes in een jaar Verder nog geen ongi te bekennen. Morgenvroeg maar een testje wagen
Spannend hoor! Klinkt hoopvol in elk geval. Ik ga voor je duimen! Hopelijk hebben we allebei een knaltest! Ik vind je onderschrift zo mooi: Life is what happens to you, while you were making other plans. Zo waar!
Het kan natuurlijk zijn dat je lijf moet "ontpillen"he, dan heb je nu misschien even een lange cyclus, maar wordt het straks hopelijk korter! Ik duim ook voor een positieve test voor jou! Spannend Marie24, ik neem aan je eerste kindje?
Dank je meid. Tis ook zoals t er nu bij ons ervoor staat. Mn leven is verandert. Enuhh...kom maar op met die roze testen van ons. Zou super zijn.
@ Twinkle en Lobke... ja heb nog geen kindjes.. soms heb ik ook echt het gevoel dat het wel eens raak kan zijn maar nu ik weer dat ongi gevoel heb ben ik toch weer bang dat het mis is. Wel lijken mijn tepels een heel klein beetje donkerder.. Maar misschien praat ik het mezelf aan? Ik zie hier iedereen met dezelfde spanning... het is wel wat he zoiets... @ Jeskejes.. ik heb je berichtje even gelezen, wat erg zeg...
@Jes: tZou echt mooi zijn moest je nu zwanger zijn. Jullie hebben blijkbaar al genoeg moeilijke dagen gehad. Ik duim voor je! Hier vanmorgen getest. Ik weet niet precies wanneer mijn ei-spong was dus ik kan of 9dpo, of 10 dpo of 11 dpo zijn. M'n ovulatietesten waren op en toen ik mijn nieuwe lading binnenkreeg was mijn tweede streepje alweer lichter, maar nog wel vrij donker. Dus ik ben er wel bijna 100% zeker van dat ik toen m'n eisprong heb gehad. Alleen wanneer is een goede vraag. In elk geval Mijn test was overduidelijk negatief. Mss dat ik vrijdag weer test, we zien wel
Hoi dames, Vanmorgen gewerkt nu lekker weer ff thuis bij mn kindjes, begrijp dat velen van jullie voor de eerste of tweede bezig zijn, das wat anders als ik voor de vierde . Als ik lees hoelang jullie soms al bezig zijn en wat voor "ellende" daarmee gepaard gaat, petje af voor jullie doorzettingvermogen en kracht!! Ik besef me dan ook goed dat ik nog maar 4 rondes meega en hoop natuurlijk snel zwanger te worden maar nog meer gun ik het jullie! Omdat ik nu een andere partner heb kan het zomaar zijn dat hij niet of verminderd vruchtbaar is of dat we niet "matchen", dat zijn wel dingen die me bezighouden.....maar we zullen zien. @jeskejes wat rot van je moeder en zo jong! Veel sterkte daarmee en snel een beebje in je buik hoor! Heb zelf een rare menstruatie, als ik het zo moet noemen......als ik naar de wc ga omdat ik moet poepen (sorry maar zo noemen we dat hier ) en ik moet wat persen dan alleen heb ik wat bloed, daarna wordt het weer bruin en bijna niets. Dit gaat nu al zo vanaf zaterdag en het zet niet echt door.....moet ik dit nu beschouwen als mijn menstruatie? Raar hoor. Nou meiden hoop gauw positieve testjes te zien hoor!!
hallo allemaal, zet mij maar op rood! Op naar de volgende ronde, ik wens jullie allemaal veel succes en hoop op nog meer roze voor alle wachtenden. xxx
hier is het nogsteeds rustig.... word meer en meer misselijker van de kleinste dingen... vooral het misselijk worden op koffie doet mij denken aan... Mja nogmaals ken ook tussen mn oren zitten en daarmee symptomen opwek ken ook altijd nog natuurlijk.. vanochtend toen ik wakker werd dacht ik ja ik ben ongsteld ( Zwetend in bed heb ik altijd als ik ongi ben maar ook als ik zwanger ben) maar nee niks noppes Rare dromen komen hier ook voor alleen ook minder leuke dromen helaas... Man lief gisteren al schat ben je zwanger? je bent zo kribbig en misselijk en en .... haha ik zo nee hoor.. hij terug ja dat zei je de vorrige keren ook... Maar we wachten af! Pco mama al duidelijkheid over je bloedtest? Iemand nog getest hier?
Thea23 : Spannend..... hoe houd je het vol om niet te testen Ik zit hier met 6 dagen en ik zit te zenuwen kan het echt niet meer dat wachen had al wel ovutest gedaan (geen idee waarom) maar morgen ga ik zeker testen
Ik weet dus niet zeker wanneer mijn NOD is, maar ik ga zaterdag testen, mooi in het weekend. Kan mijn vriend erbij zijn en als het dan niet goed is lijdt mijn werk er niet onder. En als het dan wel goed is... lijdt mijn werk er ook niet onder @Jeskejes: kl*te van je moeder! Veel sterkte!
Hoi meiden, Ik heb niet echt meegekletst (wel vaak meegelezen), maar moet jullie helaas mededelen dat ik ook op rood mag. Maar we gaan vol goede moed naar ronde 3! Ik verhuis dus naar het volgende topic. Jullie hoeven daar niet naartoe hoor! Gewoon allemaal positief testen en dan zie ik jullie later wel in een zwangerschapsclub!