Nou, als jullie zelf je bezorgdheid aan geven vind ik het kwalijk van het cb dat ze hier niks mee gedaan hebben. Meestal is het juist andersom! Jullie hebben natuurlijk al een hele voorgeschiedenis met meila (maar ook met je andere kinderen) reden genoeg om te weten wanneer je je zorgen moet maken. Ik hoop dat de ventolin helpt. Anders ben je in goede handen bij de kinderarts!
CB is hier niet zo best..gelukkig ben ik zelf verpleegkundige en weet ik een hoop. Het is dat ik Meila gewogen wil hebben maar anders kwam ik daar niet meer..ja om de entingen op te halen,want die kan ik zelf ook geven. Mocht er bij ons nog een kindje komen en daar gaat alles goed mee dan zul je mij daar ook niet meer vinden We hebben een hele goede kinderarts en heb er alle vertrouwen in dat mocht ze blijven afvallen dat ze dan hierin ook aktie onderneemt. Ja we hebben inmiddels ervaring met onze kids.. Vanmiddag voor de eerste keer ventolin gegeven..ben benieuwd of het snel gaat werken.
hoi meiden @nrboen jeetje wat een verhaal weer!! belachelijk van het cb ook maar gelukkig weet jij zelf dus wel beter hoop zo voor je dat ze nu een beetje aan gaat komen en de ventolin werkt want bah beterschap en een dikke kus voor je kleine meisje @alicia wat een prachtig verhaaltjeweer over nina heerlijk zo'n bijdehandte tante haha fijn idee ook dat ze zich al zo thuis voelde @carpe goed zeg dat kim al zo goed kan praten super hoe voel je je nu?? enne geslachtsbepaling spannend zeg ga je het hier melden sorry voor de rest ben ik het ff kwijt loop al 2 dagen met koppijn:x heb ook sinds vandaag al buikpijn heel vroeg maar denk dat mn ei voor dag 14 is fijne avond meiden liefs
@Nbroen. Jeetje wat een verhaal. Lekker is dat weer.Je hoort vaker van die rare dingen van cb. Ze denken dat ze het altijd goed weten,maar ondertussen. Fijn dat je bij de kinderarts terecht kon en er nu wat gedaan word. Ik hoop datz e nu snel aankomt. Kan me voorstellen dat je niet meer naar het cb wil bij een volgende. ik moet zeggen dat wij ook echt voor het wegen en de lengte en de spuiten gaan,de rest kan ons ook gestolen. Wat is het heir rustig. Alles geod met iedereen?
@ Nbroen, ow balen waarschijnlijk astma maar goed dan weten jullie wel hoe het komt dat ze niet aankomt en juist afvalt. Hopelijk helpt de ventolin snel. Ik hou ook niet van het cb er stond vandaag een stukje in de krant dat ze prima kunnen helpen bij huilbaby's nou ik ben door niemand geholpen alleen doordat ik zelf bleef aanhouden ben ik eindelijk naar een ka gestuurd dus ook voor mij alleen voor het wegen, meten en de prikjes. @ Babykwes, ow idd een vroege eisprong misschien. Gebruik je ovu testen? @ Alicia, haha die Nina leuk hoor. Ik heb vandaag een dagje bij mijn man op de zaak geholpen zijn wergevers zijn een weekje naar Tailand. Ik ben nu heerlijk vrij tot volgende week vrijdag, heerlijk genieten van ons mannetje
@ nbroen pff wat een gedoe zeg. hoop dat de ventolin snel zal aanslaan, en dat je kleine meid weer bij gaat komen. laat het cb maar kletsen jou moedergevoel is supergoed. @ pluisje jeeej epilepsie is zo iets akeligs, heb er ff geen woorden voor. @ alicia hahahahaha nina voelt dr eigen zeker goed thuis op school als daar lekker op haar gemak in der broek poep. wel fijn idee dat je kind naar een goede school gaat. @ banne hoe gaat het? en met emily? @ babykwes ja me klusperiode gaat beginnen dussu jij ook aan de klus @ carpe wat knap van nina, aaah ze zoek de baby schattig. ja wel melden hoor wat het gaat worden @ chivay ook ik zou dan voor de blanke school gaan. hebben jullie daar ook weleens last dat zp niet goed opstart?
Pfff Nbroen wat een verhaal zeg.... Hopelijk werkt de ventolin snel... (Ben zelf ook astmaklant dus hou Oona goed in de gaten... zeker omdat ze erg veel verkouden is... Vind haar soms ook wat benauwd en gaat dan slechter eten... maar nog niet erg genoeg geweest om actie op te ondernemen.. maar hou t wel in m'n achterhoofd)
Hoi meiden nbroen gelukkig maar dat jezelf meer wedt dan bij het cb . Hopelijk gaat het snel beter met de kleine chivay das mooi optijd een school uitzoeken voor oona . Wij hoeven pas een half jaar van te voren ons melden. Carpe krijg je deze echo ook gratis of hebben jullie pretecho? Enne hoe is het verder met je ? Jeanetjuh hoe is het met je borst? Zo hier gelukkig weer uit mijn dip bah had nergens zin in maar heb alle kleertjes uitgezocht en matrasje gehaald voor het andere bedje dus verder gaat hier alles goed . Groetjes
@ san, fijn dat het weer goed gaat. Voel je de kleintjes al? En wilden jullie weten wat het wordt? Ik heb geen pijn en op mijn werk houdt de wond vpk het in de gaten.
@Jeanetjuh. Fijn dat je geen last van de brandwond het. Geneest het goed? Leuk dat je ej man een dagje hebt geholpen. Zijn baas vind dat oke en wat doe je dan want jij doet normaal toch heel ander werk? @San. Jij gaat ook hard nu he. Alweer bijna op de helft. Voel je ej geod en hoe gaat het met je rug? Ik was ook benieuwd of jullie willen weten watv het gaat worden. @Babykwes. Spannend dus weer bijna aan de klus. Hoe aagt het met Julian? @Missy. ja wij vinden een geode school belangrijk. Is ook lekker dichtbij dus een extra bijkomstigheid. Ben erg benieud heo ze dat allemaal gaat vinden,maar gelukkig duurt dat nog even. Moet er nog niet aan denken om ons meisje 5 dagen uit handen te geven. Hoe agat het bij jullie? Alweer een eisprong aan het naderen. Hier vandaag lekker uitegslapen tot half 8. Nina heeft het weer in de mode om vroeg wakker te worden. Terwijl ze in het weekend wel langer slaapt. We dachten dat het kwam omdat mijn vriend eruit gaat en lawaai maakt,maar die doet nu heel zachtjes en dat is het niet. Nu het lichtje van haar babyfoon uit gezet en nu sliep ze rustig verder. heel veen wakker toen ze ons vanochtend hoorde praten,dus misschein datdat het ook wel is. We zullen het morgenvroeg weer zien.
@ Alicia, het kan wel een half jaar duren voordat het helemaal genezen is het bovenste vel laat nu een beetje los en dat is wel gevaarrlijk voor infecties dus moet het goed in de gaten houden. Ja dat klopt heb kopjes koffie uitgedeeld en een gezellig gekletst haha
Jeanetjuh en alicia en de rest. Wij willen inderdaad weten wat het word maar zeggen tegen iedereen dat we het niet willen weten .
@all, ventolin begint al wat te werken..ze piept wat minder..gelukkig maar..al is het nog steeds behoorlijk heftig wat ze heeft! Ventolin heeft even tijd nodig om te werken.Zijn er natuurlijk gisteren ook pas mee begonnen Fijn om te lezen dat ik niet de enige ben die problemen heeft met het CB.. Vannacht een vreselijke nacht gehad..Meila zag de hele nacht te jammeren en was erg onrustig! Vanmorgen kwam ik er achter dat ze ineens 2 tanden heeft. Gisterenavond laat zat er nog helemaal niks..zelfs geen bobbeltjes te voelen! Nu snap ik dus waarom ze de hele nacht aan het jammeren was...ze heeft gewoon heel veel pijn gehad! Arme schat...maar ben wel helemaal trots op haar..
@ Nbroen, nee idd daar zit ik zeker niet op te wachten:x wat fijn dat de ventolin zijn werk doet. Ahhhh die arme Meila die rot tandjes ook maar wel een erg lief gezicht vind ik die eerste 2 tandjes
Jeanetjuh smelt helemaal weg van luuk lekker ding nbroen aaaaahhhh arme meid maar wel schattig 2 tandjes picture
Hey meiden, Even een snelle recatie van mijn hier. Heb vandaag voor het eerst gewerkt, en beviel me goed! Ben nu in loondienst als thuishulp, heel erg leuk! Voor twee a drie dag delen in de week. Noa gaat vanaf volgende week naar een gastouder, vandaag paste me zus even op. Wel spannend hoor hoe noa het gaat doen bij een wildvreemde. Vier van het weekend me verjaardag, dus ga nog taarten bakken. Officieel ben ik maandag jarig, alweer 27 jaar. tijd vliegt wel eens denk ik dan. Even iets heel anders, ik werd na me bevalling elke keer netjes ongesteld. Aldoor netjes om de 4 weken, en nu opeens niet. Vreemd en het houdt me wel een beetje bezig. Zal toch niet zwanger zijn? Nee denk ik dan ik voel me kiplekker namelijk. Ga niet testen hoor, onzin vind ik. Wel denk ik dan bij me zelf, straks moet ik weer aan die medicijnen als we aan een tweede beginnen. Ik had zo gehoopt dat het uit zich zelf goed zou komen, maar tot nu toe helaas niet. Afwachten maar..... liefs van pluisje