Weinig boodschappengeld, wat eten per week?

Discussie in 'De lounge' gestart door missym, 29 jul 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. anniek

    anniek VIP lid

    5 feb 2006
    8.512
    0
    36
    begeleiding
    nl
    hier een stille lezer maar dacht; zal toch eens posten....

    weekmenu begint vandaag
    *verse tomatensoep met ballen en vermichelli {voor 2x} met broodje
    *friet, zelf gesneden van aardappelen
    *macaroni {uit vriezer}
    *puree of gebakken aardappelen met vlees en boontjes {vriezer}
    *pannekoeken {voorraad}
    *Tagliattele spinazi kaas/boursin met hamblokjes {voor 2x}
    *shoarma met sla op een pitabroodje

    Ik had nog vanalles in de vriezer en op voorraad maar moest wel luiers.

    plus
    hamblokjes 1.00
    druiven 1.99
    ijsbergsla 0.89
    zachte broodjes 1.29
    brood 1.08
    3 chocomelk 1.47
    2 yogi 1.00
    kitkat 1.82
    snoep 1.34
    hagel 0.59
    tagliatelle 1.68
    knakw. 0.94
    leverpastei 0.93
    chips 0.92
    creusli 2.62
    ontbijtkoek 1.75
    rijstwafels 0.92
    schenkstroop 0.76
    jonge kaas 3.96
    smeerkaas 48+ 0.45
    smeerkaas 20+ 0.69
    2 garlin {soort boursin} 1.10
    LUIERS 7.49
    -stastiegeld 0.75

    totaal: 35.83
    ---------------------------------------
    lidl
    2spinazie 1.00
    magere yoghurt 0.55
    4 magere melk 1.80
    2 cola 1.46
    2 limo 1.30
    4 statiegeld 1.00
    2x fruitbiscuit 2.00
    crackers 0.79
    afbak broodjes 0.35
    suikerwafels 0.99
    afbak stokbrood 0.35
    shoarma xxl 2.69
    statiegeld -4.00

    totaal: 10.30
    --------------------------------------

    boederijwinkel
    10 ei 1.20
    1.9kg tomaat 4.86
    wortels 0.89
    banaan 1.74
    komkommer 0.85
    kiwi 0.99

    totaal 10.55
    -----------------------------
    totaal; 56.78

    we zijn metr z'n 4tjes maar hebben ook 2 konijnen, 1 cavia en een hondje.
    Er zou nog bezuinigd kunenn worden op de extra broodjes.
    Moet er wel bijzeggen dat ik aan het lijnen ben en dat er daarom ook wat meer crackers en meusli enz opstaan.
     
  2. anniek

    anniek VIP lid

    5 feb 2006
    8.512
    0
    36
    begeleiding
    nl
    wat me steeds meer opvalt is dat de plus goedkoper is dan de lidl;

    Cola per liter; Lidl, 37 cent. PLus, 26 cent. {als ik niet oplet gaan er hier makkelijk 12 liter per week doorheen!}
    Chocomelk lidl, 89 cent. PLus, 49 cent.
    {nep}yogi lidl 69 cent. Plus, 50 cent.

    Ik ga eens een blaadje maken met veel gekochte producten door ons en ga ik eens kijken wat waaar kost. Geloof dat ik daardoor best nog eens leuk kan besparen.
     
  3. Henkiepenkie

    Henkiepenkie Niet meer actief

    Je lijstje ziet er keurig uit Anniek! Er zitten zelfs luiers bij zie ik.

    Ik zal maandag mijn lijstje ook even posten, kunnen jullie als 'experts' even meekijken, haha!
     
  4. Mirro

    Mirro Fanatiek lid

    27 dec 2007
    1.782
    30
    48
    Hé Anniek, wat slim dat je de prijzen per product er bij schrijft! Zo kan iedereen gelijk vergelijken, met wat je er zelf voor betaald. Ik zie nu bijv dat je 35 cent betaald bij de LIddl voor afbak broodjes en ik heb ze bij de C1000 laatst voor 32 cent gehaald (6 kleine broodjes).
    Niet alles is natuurlijk precies te vergelijken, maar geeft wel een goed beeld. Handig!
     
  5. Que

    Que Niet meer actief


    Weet niet of je een aldi in de buurt hebt... maar scheelt wel geld denk ik zo...
     
  6. Henkiepenkie

    Henkiepenkie Niet meer actief

    Maar Que: Anniek had 2 keer yogi en 2 keer limo voor die prijs he! Dan ben je bij Aldi toch duurder uit? En als zij 4 literpakken melk had is ze bij Aldi ook duurder uit, daar zit 2 liter in een kan voor 1,10. Keer 2 is dus 2,20 tegenover 1,80 bij lidl.
     
  7. Channie

    Channie Fanatiek lid

    13 okt 2005
    4.149
    0
    0
    Ik ga ook mee doen! Ik wil echt bezuinigen want ik wil sparen voor me rijbewijs. Ik ben vastbeloten dat ik die dit jaar wil halen!

    Vorige week voor 80-100 euro boodschappen gedaan, maar daar heb ik nog heel veel van, dus deze week niet veel nodig. Vlees heb ik 22december bij de slager gehaald voor 80 euro en daar eten we nu nog van en kunnen we zeker nog 3 weken van eten. Ik haal alleen kipfilet bij.

    Menu:
    Za: Bahmi met satéstokjes (maak ik zelf)
    Zo: weet ik nog niet, denk groentesoep (krijg eters)
    Ma: aardappels bloemkool gehaktbal
    Din: aardappels bruine bonen karbonade
    Woe: Rijst met kip/3 paprika/ui/sperziebonen/taugé
    Don: Macaroni in cheese
    Vrij: Rijst met runderpoulet

    Voor dit menu moet ik vandaag alleen halen:
    Bahmi groenten
    Kipfilet
    Taugé
    Geraspte kaas
    Hamblokjes
    Champignons

    En natuurlijk wel wat drinken e.d. Ik post straks het bonnetje!
     
  8. anniek

    anniek VIP lid

    5 feb 2006
    8.512
    0
    36
    begeleiding
    nl
    aldi niet in de buurt ofjah, we komen er wel ooit maar is een dorp verder.
    Brood vind ik er niet zo lekker van, overigens bedaalde ik dit nu voor 3 halve! Ik betaalde geloof 54 cent en 64 cent per halve...
    2yogi voor 1 euro is dus 50cent per stuk.
    luiers pak ik bumblies of luiers de rest is mijn zoontje veel te smal voor maar zou het nog wel eens kunnen proberen natuurlijk.
    limo is overigens sinas/fanta {nep dan wel}
    en de melk is 4 pakken dus 4 liter voor die prijs.

    aldi is dus duurderde in alle gevallen hierboven.
     
  9. LittleMonsters

    LittleMonsters Niet meer actief

    Ik vind Aldi niet zo goedkoop meer. Ik was er vorige week en was meer kwijt als dat ik naar de ldl zou gaan. Had bijvoorbeeld een blikje zalm later kwam ik bij de vomar zag ik dat ik voor het goedkoopste merk 40 cent minder betaalde als bij de Aldi..
     
  10. dobbel

    dobbel Fanatiek lid

    12 feb 2009
    3.868
    39
    48
    ergens in het heelal
    aldi is juist helemaal niet goedkoop, wij gaan er nog altijd wel heen voor wat frisdrank, cola en sinas, en we hlen dan wel nog meer spulletjes, maar ik merk wel dat je bv bij de AH of JUMBO, en dan alles euromerk haalt je goedkoper uitbent,
    veel mensen denken juist dat aldi goedkoop is maar helaas is het minderwaar, met de lidl overgens net zo, aantal dingen zijn wel goedkoper maar ook genoeg niet.

    gewoon goed kijken wat je haalt, we hebben het deze week voor 35 euro gered bij de jumbo, en dan zat er ook nog een voordeelpak van 5 euro voor 5 tandpasta bij, dus eigeiljk 30 euro. we halen dan wel verse groente nog van de week, en vla. hooguit een euro of 7 nog van de week.
     
  11. Henkiepenkie

    Henkiepenkie Niet meer actief

    Ik vind Aldi ook niet zo goedkoop meer. Maar bij ons in het dorp zijn bij beide supermarkten de goedkope merken wel erg vaak niet leverbaar of gewoon op. Het lijkt wel eens alsof ze dat expres doen. Daarom vind ik de Aldi wel fijn, je hebt dan toch een goedkoper product dan bij Albert Heijn.
     
  12. Channie

    Channie Fanatiek lid

    13 okt 2005
    4.149
    0
    0
    Klopt helemaal wat er gezegt wordt over de aldi. Ik haal daar alleen de luiers voor de jongste en beleg. De cola en wasmiddel altijd bij de lidl (en ook daar soms beleg). Koffie bij de coop +-0.69 cent voor 250gram. De grote boodschappen doen we bij de jumbo. Vlees haal ik zelden in een supermarkt. Bij de a.h zijn de euroshopper merken goedkoop maar wij vinden ze echt heel vies.

    Voor mij scheelt het dat ik de aldi/lidl/coop/ah/kruidvat/zeeman op loopafstand van ons huis heb zitten. Alleen de jumbo zit niet op loopafstand.
     
  13. anniek

    anniek VIP lid

    5 feb 2006
    8.512
    0
    36
    begeleiding
    nl
    channie
    kijk eens naar de highway cola, smaakt bijna hetzelfde als die van de lidl maar is wel 11 cent per liter {omgerekend dus} goedkoper!
     
  14. Annedore

    Annedore VIP lid

    17 feb 2010
    7.338
    836
    113
    Vrouw
    Flevoland
    Toevallig heb ik mijn bonnetje nog en slaapt de klein, dus ik zal hem ook even posten :)

    Manlief en ik volgen een dieet waarbij we elke dag 2 maaltijden vervangen voor een reep/shake/soep. Ik doe Cambridg en hij Weight Care. Voor hem hadden we alles nog in huis, want alles tijdje terug in aanbieding gehaald. Voor mezelf net 14 'maaltijden' bested voor 32,80.

    Daarnaas bij de Albert Heijn dit gehaald:

    Hooi 1,19
    AH yoghurt 0,49
    AH melk 0,62
    3 blikjes kattenvoer AH 1,42
    AH melk 0,49
    pepsi max 1,34
    AH water 0,12
    Rivella 1,25
    Pepsi max 1,34
    AH water 0,12
    Dettol spray 3,29
    AH water 0,72
    AH smootie 2,19
    Spa 0,73
    AH siroop 0%suiker 2,19
    komkommer 0,79
    Bue Band 1,20
    3 bakjes optimel yoghurt 1,77
    3 x Rodi vlees voor honden 2,97
    AH thee 1,35
    2 x smeerkaas 1,68
    paprika mix 1,89
    AH diepvries aardappelschijfjes 1,35
    AH cracottes 1,17
    mini afbakbroodjes 1,76
    10 bio eieren 2,68
    Honig mix 0,85
    AH chorizo 1,99
    2 kg rundergehakt 8,00
    2 bio pistolets 1,04
    kattensnoepjes 1,39
    piccalilly 1,19
    3 x tomatenpuree (groot) 1,40
    filet americain 1,75
    de ruijter hagelslag extra puur 1,94
    selleriesalade AH 1,15
    citroen 0,49
    parmezaan 1,19
    Lassie minuut rijst 1,25
    philadelphia 2,22
    Kapucijners AH 1,39
    ES bouillon 0,40
    2 x opkikker 1,48
    basilicum vers 1,39
    statiegeld: 1,00
    - emballage 0,50
    - tegoedbon (actie van deze AH vestiging) 5,00

    Betaald: 62,18


    We hadden haast, omdat mijn man om 11:00 uur ergens moest zijn.
    Mijn boodschappenlijstje klopte niet. Was vergeten hem aan te passen aan mijn etenslijstje voor de week :)
    Dus ging niet helemaal zoals anders en dus ook iets duurder dan anders...
    Maar niet onoverkomelijk hoor ;)

    We eten overigens:
    Vandaag: eet ik minuutrijst met hachee (vriezer) man eet brood
    Morgen: eten we een lekker ontbijtje en 's avonds maaltijdvervanger
    Maandag: volkorenfussili met gehaktballetjes in tomatensaus
    Dinsdag: rest van de pasta met gehaktballen
    Woensdag: kapucijners met piccalilly
    Donderdag: rest van de kapucijners
    Vrijdag: ovenschotel van geruld gehakt, paprika, ui en geraspte kaas met gebakken aardappelschijfjes
     
  15. dobbel

    dobbel Fanatiek lid

    12 feb 2009
    3.868
    39
    48
    ergens in het heelal
    ik vind de highway cola vreselijk smerig, en zeker niet te vergelijken ik drink overgens de aldi cola, (light) omdat ik de lidl flessen te groot vind, plus de luiers van de aldi, absoluut de goedkoopste en heel vergelijkbaar met pampers, wij vinden ze veel fijner als kruitvat of lidl luiers.
    verder gaan we maar 1 keer per 3 weken naar de aldi puur voor bovenstaande, anders zouden we er niet heen gaan, en alles bij de lidl halen naast de jumbo. (en dagelijkse spullen bij de spar, ja duur ik weet het maar ik werk er, en neem vaak iets mee met 35 procent kortingssticker of als het in de aanbieding is en puuuuur als het nodig is)
     
  16. 2012mama

    2012mama Fanatiek lid

    12 aug 2011
    3.324
    158
    63
    Vrouw
    Drenthe
    Heeft iemand misschien ook nog een tip waar de goedkoopste koffiebonen te krijgen zijn? Ik weet dat dit niet de goedkoopste optie van koffiedrinken is, maar dat apparaat is hier echt heilig, dus dan maar goedkope bonen:)
     
  17. Mirro

    Mirro Fanatiek lid

    27 dec 2007
    1.782
    30
    48
     
  18. LittleMonsters

    LittleMonsters Niet meer actief

     
  19. Que

    Que Niet meer actief

    ow solly dacht dat dat de prijzen per stuk waren :)
     
  20. poppedopje

    poppedopje Fanatiek lid

    29 mrt 2010
    2.389
    1
    0
    NULL
    Vlak aan zee
    #3420 poppedopje, 28 jan 2012
    Laatst bewerkt: 28 jan 2012
    HIer betaal ik toch echt 57 cent voor een pak melk bij de AH.... Of kopen jullie dan soms houdbare melk ipv verse melk?
     

Deel Deze Pagina