Overgewicht en zwanger..

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door MamaVanGilani, 12 jul 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Theertje

    Theertje Bekend lid

    26 jan 2012
    734
    0
    0
    huismama
    Wat een verschil in verhalen lees je hier zeg .

    Bij mijn andere 2 zwangerschappen heeft de vk niet moeilijk gedaan over mijn gewicht.De enige keer dat ik er daar mee geconfronteerd werd is bij de stagiere die me vertelde dat ik vanwege mijn gewicht beneden moest bevallen. De vk vond dit echter niet speciaal nodig . Dit was mijn bij mijn 2e zwangerschap en ze verwachte geen problemen. Ik moest ook niet daardoor in het ziekenhuis bevallen mocht gewoon thuis . Suiker en bloeddruk zijn continu netjes geweest.
    Bij de 1e woog ik 102 toen ik begon eerst wat afgevallen en op het laats 110.2.
    Bij de 2e :105 en op het laatst 104.3
    Heb nooit last gehad van mijn overgewicht ook niet bij het zwanger worden tot nu toe was het alle3 meteen raak ( nummertje 3 moet natuurlijk wel nog even blijven plakken .)
    Nu start ik bij nummer 3 op 107 ongeveer en hopelijk gaat het net zo goed als bij de eerste 2.

    Wel leuk/fijn om alle andere ervaringen eens te lezen .
     
  2. brenda1987

    brenda1987 Fanatiek lid

    27 nov 2009
    3.337
    0
    0
    huis mama
    Moerkapelle
    Ik ben 4 maanden geleden bevallen en dat mocht gewoon thuis 3 trappen hoog:p ze zagen geen probleem.
    Ik begon op 96 en woog op het eind 106!
    Ik hoop niet dat ze deze zwangerschap wel moeilijk gaan doen want wat er ook gebeurt ik wil thuis bevallen!
     
  3. woman1974

    woman1974 Actief lid

    16 jun 2011
    456
    0
    0
    verstandelijk gehandicaptenzorg
    limburg
    @tjeertje: ik moet wel beneden bevallen door mijn overgewicht, afsraak met de ambulance dienst zei mijn vk, dus dan doen we dat maar

    @brenda: dat heb je snel gedaan dan die nr 2, gefeliciteerd!

    @mark en ik hebben een heerlijke dag met tijd voor elkaar gemaakt, ff lekker wezen shoppe, ik heb hem een convectoroven gekocht die wilde hij altijd al zo graag hebben

    nu lig ik op de bank wamt kan helaas niet meer zitten van de pijn aan mijn schaambeen grrrrrrr
     
  4. Bjanc

    Bjanc Fanatiek lid

    8 jun 2011
    3.405
    1
    0
    Genieten van het leven in afwachting op de komst v
    Limburg
    ooh... vanmorgen gewogen.. niet zwaarder dan 7 weken geleden... verbaast me, want eet veel meer snoep... (jaha... ik weet het.. niet goed)
    Had vandaag zon zin in kaas... en dan van die blauwschimmelkaas... maar helaas... Nee, heb het er goed voor over, maar moet er wel de hele tijd aan denken, aan wat ik wel en niet mag!!

    @woman74, ben nieuwsgierig naar je verhaal.. je hebt al een dochter van 10.. of ben ik nu onbeschoft... hihi..

    wat betreft de 9 maanden beurs.. vriend en ik gaan voior 2 nachtjes naar alkmaar in die week... vanuit limburg, kom je haast door amsterdam.. wellicht dat we toch even gaan... :D
     
  5. jessi

    jessi Fanatiek lid

    15 mrt 2011
    2.304
    13
    38
    Vrouw
    thuis mama
    Tiel
    Hey meiden:

    Welkom nieuwkomers.

    Pff ff een ego berichtje.

    Lisa doet het zo goed ik geniet met de dag meer van dr. Ze heeft nu ontdekt dat als ze tegen de babygym slaat er muziek uit komt. Hele conversaties heeft ze ermee. Om 7 uur huil uurtje en dat vind ik altijd zo sneu dat ik haar dan moet "negeren" nu slaapt ze alweer. En zit manlief alien vs. predator te kijken wat een bout film. Denk dat ik me sieraden spullen zo maar eens pak.
    Of ik ga lekker zo naar bed heb hoofdpijn en ben moe. Mijn ouders zijn vandaag langs geweest en ik vind me moeder heel lief hoor maar soms kan ik dr echt niet hebben. Ze brengt zoveel gedoe altijd met zich mee en bemoeid zich overal mee. Maar ja mag niet klagen ze had weer kleertjes gekocht bij de prenatal. En van de week heb ik een setje gehad en Lisa 3 setjes met kleding. Dus ik zet me hersenen dan maar uit als ze er is. Nu had ze het er over dat ik met Lisa langs moest komen op dr werk want de bewoners willen dr zo graag zien. Misschien als ze weer helemaal opgeknapt is. Of ze gaat maar alleen met dr want dat sjouwt zij overal heen met dr en ik loop er dan maar achter aan als een hondje.

    Zo das was mijn zeik uurtje (sorry)

    Liefs Jessica
     
  6. woman1974

    woman1974 Actief lid

    16 jun 2011
    456
    0
    0
    verstandelijk gehandicaptenzorg
    limburg
    @bjanc: leuk een mede limburgse, ik woon in de buurt van sittard en jij?
    Ik heb idd een dochter van 10 jaar uit een eerdere relatie, mijn ex wilde absoluut geen tweede, na een moeizame relatie van 15 jaar zijn we uit elkaar gegaan.
    Op een feestje waar ik was kwam ik mark tegen, vond hem direct leuk maar ik ben niet zo vrij dat ik op iemand afstap, echter dochterlief was er ook bij en vond mark ook leuk, zij was de hele tijd met hem bezig waardoor hij en ik in gesprek raakten en 2 weken later op 5 dec 2009 waren we een koppel, dochter helemaal blij!
    Mark is 40 en heeft nog geen kinderen dus we de sprong genomen en waren vrijwel meteen zwanger.
    Het is genieten kan ik je zeggen als je al zo een grote dochter hebt en dan zo'n kleintje onderweg. Kijk heel anders naar mijn grote meid nu die ondertussen al een hele puberende dame is

    @jessi: soms mag je ego berichtjes sturen hoor, hoop dat je lekker slaapt em je morgen weer beter voelt
     
  7. Djinti2011

    Djinti2011 Bekend lid

    8 aug 2007
    772
    0
    0
    Medewerkster order fullfillment
    Eindhoven
    @alle nieuwe dames: welkom bij dit gezellige clubje!

    @mamamel88: fijn dat de dagcurve zo goed was, hopen dat het ook zo blijft!

    @woman1974: fijn dat het mark goed bevallen is op zijn nieuwe werk.

    @vaddie: ik lees eigenlijk alleen maar positieve berichten overal over Kira en over jullie. Fijn dat het allemaal zo super gaat meis!

    @dovemeisje: hoe gaat het met jouw dames?

    @Enchanted: al 3 kilo kwijt… woow lekker hoor! Ga zo door meis.

    @Annabel: nog eventjes, en dan mag je met verlof… kruipen de dagen nu voorbij, of valt dat nog wel mee?

    @ikke1979: wat vervelend dat je zo blijft tobben met je zwangerschap. Ik hoop dat de kleine voorlopig nog even lekker rustig blijft zitten!

    @jessi: wat fijn dat Lisa weer thuis is, en dat het zo lekker met haar gaat!

    @hier: de laatste dagen weer erg moe… vandaag tot 11.30 uur in bed gelegen, maar het was vannacht ook wel erg laat voor me.

    Verder waren de internist en de diabetesverpleegkundige erg tevreden afgelopen week. Ik schijn het erg goed te doen met insuline spuiten en het inschatten hoeveel ik zelf nodig heb. Vooral de diabetesverpleegkundige zegt regelmatig dat ze erg trots op me is, en dat is dan toch wel fijn om te horen.

    Gisteren wilde ik een naar de Babydump (die zit hier schuin onder)… Staan er voor alle 3 de kassa’s rijen tot halverwege de winkel… Ik ga van de week doordeweeks wel even, dan is het veel rustiger. Het babykamertje begint steeds meer vorm te krijgen.

    Gisteren hebben we de pretecho gehad. Was een erg leuke vrouw (was in Westerhoven), alleen had ik iets meer details verwacht, maar onze kleine man ligt erg diep in m’n buik, en dan met m’n overgewicht erbij, was het niet eenvoudig hem goed in beeld te krijgen. En… het is net z’n mama, die houdt ook niet van foto’s, hij lag dan ook geregeld met z’n handen/armpjes voor z’n gezichtje, maar toch een hele mooie foto te pakken (helaas heeft ze de foto’s niet op de dvd opgeslagen en staat daar alleen de video op, dus ik heb zelf een foto van de foto gemaakt. Fijne zondag allemaal!
     
  8. Annabel26

    Annabel26 Fanatiek lid

    25 jan 2011
    1.931
    0
    0
    @woman1974: nou gelukkig hoef ik nog maar een weekje omdat ik er nog vakantie voor geplakt heb. Maar voor mijn gevoel ga ik een hele lange week tegemoet haha.

    @hier: gisteren de foto's van de buikshoot opgehaald. we krijgen ook nog de digitale bestanden dus zodra ik die heb zal ik hier ook wat foto's plaatsen. Verder gaat het wel z'n gangetje, nog 1 weekje werken en dan lekker vrij. Ik kijk enorm uit naar mijn vrije dagen, natuurlijk naar het moment dat ons meisje geboren wordt maar ik ga eerst nog eventjes genieten van uitslapen en lekker rustig aan doen haha.
     
  9. MamaMel88

    MamaMel88 Bekend lid

    1 sep 2011
    738
    0
    0
    Brabant
    @woman1974: Wat lekker dat het zo goed gaat op zijn nieuwe job :D.

    @jessi:Fijn dat je nu lekker kan genieten van jullie meisje. Ik heb dat gevoel wel eens bij mn schoonmoeder haha. Heel lief mens, mara af en toe poeh. Gister nog geweest en dan vraagt ze gerust 10x wil je wat drinken en ik steeds beleefd nee dank u. Dan komt er een weet je het zeker want ik heb dat en dat. Dus ik weet beleefd nee hoor dank u. En dan komt de vraag wil je wat drinken weer pfff. Hallo nee is nee hoor.

    @djinti: Wat leuk die foto :D. Grapig he dat ze al een beetje een eigen persoonlijkheid hebben :). Wij zitten er ook aan te denken z'n echo te doen.

    @hier: Nog steeds last van harde buiken. vandaag werken bleh. Het weekend eigenlijk express niks gedaan, maar helaas blijft het steeds terug komen. Vanavond naar een info avond in het ziekenhuis. Lijkt me erg leuk even alles te zien :). En vrijdag krijgen we eindelijk de sleutel. Daar gaat mn rust :p. Al heb ik meerdere keren de opdracht gekregen om iedereen te comanderen vanaf een stoel haha.
     
  10. vaddie

    vaddie Fanatiek lid

    30 nov 2010
    4.016
    1
    38
    Vrouw
    In de buurt van Utrecht
    @Mamamel: zou ook zeker op die stoel blijven zitten! Zeker als je nu al harde buiken hebt. Dus de maar braaf luisteren. :)

    Hier: Kira heeft afgelopen nacht 5 uur geslapen. Mama dus ook blij. Vandaag even naar de ha. Heb het vermoeden dat ik spruw heb. (AU)
     
  11. woman1974

    woman1974 Actief lid

    16 jun 2011
    456
    0
    0
    verstandelijk gehandicaptenzorg
    limburg
    @werk: ja echt wel fijn dat het mark goed bevalt, hij mocht terug komen deze week, dus laten we hopen dat het voor langere tijd blijft zo

    @vaddie: das pijnlijk ja, s6 ermee

    ik ga zo ook naar de ha heb al een dag of 2 s'nachts steeds oorpijn en nu vandaag trekt het niet meer weg en uitgerekend nu is het ook nog zo koud brrrrr

    er ligt een laagje sneeuw hier en het sneeuwt nog steeds
     
  12. MamaMel88

    MamaMel88 Bekend lid

    1 sep 2011
    738
    0
    0
    Brabant
    @vaddie: Hihi ja die stoel ga ik zeker neerzetten :D. Fijn dat kira zo goed heeft geslapen !! Mag ik trouwens een brutale vraag stellen. Heb jij toevallig familie in geertruidenberg ? Ik ben pedicure en zag toevallig bij de klant een geboorte kaartje met de naam kira staan. En mijn inziens komt die naam niet erg veel voor haha.
     
  13. vaddie

    vaddie Fanatiek lid

    30 nov 2010
    4.016
    1
    38
    Vrouw
    In de buurt van Utrecht
    @Mamamel: kom oorspronkelijk uit Oosterhout. Maar zover wij weten hebben wij geen kaartjes gestuurd naar mensen in Geertruidenberg. Weet je toevallig nog wat voorplaatje er voorop het kaartje staat?
     
  14. Annabel26

    Annabel26 Fanatiek lid

    25 jan 2011
    1.931
    0
    0
    Hoe is het met iedereen hier?
    Hier wel goed, merk dat ik steeds vaker moe ben en dat ik dus niet kan wachten tot ik vakantie en verlof heb. Gisteren vond een collega dat ik de laatste twee weken ( deze en vorige week ) chagerijnig deed tegen haar. Ik merk zelf ook wel dat ik een korter lontje heb, dus meteen bij andere collega's gevraagd maar die vonden van niet. Ik heb er zelf wel een idee over waardoor dat komt als ik met haar in een kamer sta ( we hebben meerdere ruimtes binnen de bso ) is zij altijd overal behalve waar ze zou moeten zijn. Met als gevolg dat ik dan in mijn eentje af sta te wassen, het fruit klaar sta te maken voor ruim 60 kinderen en ondertussen natuurlijk ook nog moet letten op de kinderen. En tja dan komt zij binnen en dan ben ik er wel even klaar mee ja. Dan denk ik bij mezelf ja hallo jij hoorde hier ook gewoon te zijn en dan kan ik wel eens boos reageren ja. Maar ik was wel blij om te horen van mijn andere collega's dat ze hier dus geen last van hadden.
    Ik heb trouwens de foto's van mijn buik fotoshoot in mijn album geplaatst. Ik vind ze zelf super geworden
     
  15. MamaMel88

    MamaMel88 Bekend lid

    1 sep 2011
    738
    0
    0
    Brabant
    @vaddie: Sorry het was in raamsdonksveer zat ik me ineens te bedenken. Het was een bruin kaartje met een uitsnede en geloof een leeuwtje.

    @Annabel26: Nou inderdaad zeg, daar zou ik ook chago van worden hihi.


    @hier: Ik merk dat ik chago word van het slaap tekort en het ongemak van de harde buiken haha. Mijn man moet het soms echt ontgelden arme schat. Hij is zo lief. Helpt overal mee en doet het allemaal zonder klagen. Voel me soms zo schuldig dat hij zoveel moet doen. Maar moet ook aan mezelf denken en ons kindje natuurlijk. Ik merk dat de druk en stress van alles wat er te gebeuren staat hem wat teveel word en hij loopt dan ook al een week met last van zn maag. Dus vandaag heb ik hem een dagje thuis gehouden hihi. Kan hij ook effe lekker luieren :). Verder ga ik eens op mn gemak wat dingen klaarzetten voor vrijdag dan mogen we eindelijk de sleutel in ontvangst nemen !!!
     
  16. jessi

    jessi Fanatiek lid

    15 mrt 2011
    2.304
    13
    38
    Vrouw
    thuis mama
    Tiel
    hey meiden.

    Ff een kort berrichtje

    Ik ben ziek en baal daar goed van. Flinke oorontsteking. Vanmiddag naar de HA voor een ABkuurtje.

    @woman: Je foto's zijn erg mooi geworden.

    @mamamel: Rustig aan doen hoor laat je niet gek maken. Ga op een stoel zitten en hou supervisie er moet toch altijd iemand zijn die de leiding neemt :p

    @vaddie: fijn dat Kira het zo goed doet. Lekker van je kleine meisje genieten.

    @annabel: Ik zou er ook chagie van worden hoor zo'n collega.

    @hier: Lisa gaat als een speer. Hoewel ze gister weer haar ritme probeerde om te gooien. Is dit haar niet gelukt we houden dr kort wat het ritme betreft. Ze heeft alleen al 2 dagen niet goed gedronken en laat steeds 50/70 staan van de 160. Zo maar gelijk ff vragen bij de HA. Moet het huishouden doen maar heb 0,0 zin. Vanavond krijgen we nog bezoek ook blugh. Nou ja zo mezelf maar een aan het werk trappen. Dan is het weer gedaan voor je het weet.

    Liefs Jessica
     
  17. woman1974

    woman1974 Actief lid

    16 jun 2011
    456
    0
    0
    verstandelijk gehandicaptenzorg
    limburg
    @jessi: hahah erg he, ik ben gisteren begonnen met strijken, niet mijn hobby en had weer veel te veel liggen, ik had zoiets dat kan ik niet maken als de kraamhulp moet komen hihihihi, maar zittend op bed, heb een boxspring ging het nog lekker ook, symfonica in rosso met paul de leeuw erbij en hoppa
    vandaag laatste stukje doen, heb geen zin maar ja moet ff

    vandaag 37 weken zwanger, en nu maar afwachten wanneer de kleine zich aandient, heb er zin in!
    Hoop niet dat hij/zij zoals zijn zus wacht tot 41 weken en 4 dagen, maar ja merk wel dat ik er rustig onder ben
     
  18. dovemeisje

    dovemeisje Bekend lid

    21 mei 2010
    508
    0
    0
    Hoi meiden,

    Sorry even niets van mij laten horen druk druk. Maud heeft wat mindere dagen gehad, mijn moeder is een nachie blijven slapen etc...

    Hier gaat het op zich allemaal lekker Maud heeft enkel een mindere dag wil bijna niet slapen heeft een hoestje. Heb haar nu eindelijk slapende in de box normaal breng ik haar dan alsnog naar boven maar dat hoestje dan heeft ze het soms zo moeilijk dat ik haar hier maar laat slapen.

    Mijn moeder was vrijdag met de trein gekomen en we hebben heerlijk geshopt (let wel oma betaalde alles)... Zaterdagavond heb ik hara terug gebracht omdat we een feestje hadden in noord holland van de familie. Lammert paste op de kindjes was wel KL*TE om weg te gaan want Maud had toen ook al een slechte dag veel gillen en alleen maar bij je willen zijn.. Had moeite om weg te gaan maar heb besloten om het toch te doen en Lammert zou mij bellen als het niet ging... Maud is die avond heerlijk gaan slapen ik was om 1 uur weer thuis en om 5.30 kwam Maud voor een voeding en om 5.45 lag ze weer in haar bedje te slapen....

    Verder is officieel mijn verlof voorbij en heb ik nog 4,5 week vakantie.. dus kan nog genieten....

    XXX
     
  19. vaddie

    vaddie Fanatiek lid

    30 nov 2010
    4.016
    1
    38
    Vrouw
    In de buurt van Utrecht
    @Jessi: beterschap! Waarom hou je haar voedingsschema zo kort als ik vragen mag? Hier het advies gehad om te voeden op verzoek. (wel bv, geen idee of het verschil maakt)

    @Dovemeisje: komende weken dus nog even genieten van je vakantie.

    Hier: Kira is 150 gram aangekomen de sinds afgelopen donderdag. Advies van cb was dus ook om te gaan voeden op verzoek en haar s'nachts gewoon te laten slapen. :)
     
  20. jessi

    jessi Fanatiek lid

    15 mrt 2011
    2.304
    13
    38
    Vrouw
    thuis mama
    Tiel
    @vaddie: Ze ontregelt anders heel erg en gaat dan weer meer spugen.
     

Deel Deze Pagina