Hoi dames, We gaan morgen met zijn tweeën één nachtje naar een hotel in Harderwijk. Nu willen we 's avonds ergens een hapje eten in de buurt. Weet iemand een leuk, niet al te duur restaurant in Harderwijk?
Ja hoor, meerdere! Ik weet niet waar je van houd, maar hier zijn een aantal sites in verschillende prijscategorieën (+/- oplopend): - Luigis eten en drinken (lekkere maaltijdsalades!) - Mamta - Eethuis 't Bakhuus - bistro - home - Bistro Bouillabaisse Harderwijk - Ratatouille De laatste twee zijn iets prijziger maar wel op een mooie toeristische plek, namelijk de Vischmarkt. Net wat je zelf graag wilt. Restaurant de Basiliek zit daar ook, met michelin-ster dus erg lekker maar wel prijzig. Genoeg te kiezen dus, veel plezier!
Monopole, dat ligt op de boulevard aan het water. Erg gezellig en lekker eten! Wij zijn er vaak te vinden! En anders restaurant Joris. Veel eten voor weinig geld, super goede bediening en lekker!! Wel een rare straatnaam Hondegatstraat 5
Oei Joris...Daar heb ik niet zulke beste ervaringen mee! Ze brachten bij ons het eten voor een andere tafel. Mijn man nam een hap en zei, dit heb ik niet besteld, er gaat iets niet goed, het bord werd opgehaald en alsnog op de andere tafel neergezet Monopole is wel erg goed!
Bij De Graaf van Gelre (check de website) kun je ook heerlijk eten voor weinig! Zit op de Markt. Luigi's (ook op de Markt) is inderdaad ook leuk, maar heeft een wat apartere en kleinere kaart dan De Graaf van Gelre. Net wat bij jullie past. Als je echt een restaurant zoekt kan ik ook mama's vollenpot aanbevelen, kun je heerlijk eten, maar is wel weer wat duurder dan de bovenstaande (grand)café's. Joris vind ik heel wisselend. Ook een beetje standaard en sfeerloos. Zou niet direct mijn keus zijn.
Ik wil je precies hetzelfde advies geven!! Dit is echt een super leuke tent met lekker eten (voor normale prijzen!). Je kunt her echt de hele avond blijven lounchen.. Wel even reserveren, want het is er altijd druk!
Wauw genoeg keus! Dank julie wel! Dat wordt lastig kiezen. We gaan morgen eens kijken waar we bij uitkomen.
Ik zeg ook even naar Ermelo rijden naar de Schout! Dat is gewoon een tent die ik wel mis sinds ik verhuisd ben haha. Erg goed eten en super leuke sfeer! 't Bakhuus, Graaf van Gelre en Monopole(vroeger zelfs nog gewerkt) vind ik ook goed. Dorpskamer in Ermelo schijnt ook erg goed te zijn.
Haha, erg grappig! Ik mis de Schout ook echt sinds we verhuisd zijn! Als het ook maar even kan, gaan we toch daar uit eten hihi, of de Dorpskamer, is een prima alternatief! Ik zeg wel eens tegen mijn man, er zou hier in de buurt zoiets als de de schout moeten komen! Gegarandeerd succes!!
Ik ben er echt al zo lang niet meer geweest terwijl, toen ik nog in Ermelo woonde er meerdele malen in de maand te vinden was haha. Binnenkort weer een verjaardag daar, dus misschien daarna toch maar weer eens gaan Maar hier mag 'ie van mij ook zeker wel in de buurt komen. Is alleen niet goed voor mijn portemonnee dan haha