wat een leuk idee buikfoto´s al moet ik zegge dat me ik een hele buik heb ( heb ik nog van me vorige zwangerschap en die is nooit meer weggegaan ) ook eige fout heb nooit buikspieroefeninge gedaan en hoe voelt iedereen zich ? zag dat er weer nieuwe zwangere dames bij zijn gekomen gezellig! welkom en gefeliciteerd met jullie zwangerschap
Ik ben bang dat ik me ook bij jullie mag voegen... (nou ja bang zo mag ik het ook niet noemen...) Na problemen gehad te hebben met zwanger worden gingen we er niet echt vanuit dat het ´zomaar´ raak zou zijn. Gister nog heerlijk uit eten geweest samen en verkeerde dingen gegeten. Toch vertrouwde ik het niet echt. Net een test gedaan en als het goed is krijgen wij er rond 8 oktober een kruimeltje bij! (nu nog even hard nadenken wat we met de zomervakantie en het huis gaan doen (staat nu bijna een jaar te koop en hebben nog steeds maar 2 slaapkamers)) Maar goed na de ergste schrik ga ik het nu ook wel leuk vinden.
dochter is 22 mnd gestopt door steeds een voeding te laten vallen uiteindelijk voedde ik om de dag 1x ik zou stoppen als ik klaar was of zij.. en ik was er klaar mee. nu wil ze nog steeds graag dan zegt ze bost ... hihi.. dan zeg ik nee.. dat is voor kleine meisjes en jij bent .... groot!! zegt ze dan. maar ze probeert het nog wel eens
Oh wat fijn om te lezen. Want als ze zo groot zijn vergeten ze de borst idd ook niet. Ik geef nu nog 3 keer per dag. Twee daarvan zijn voor het slapen gaan, vaak valt hij aan de borst in slaap. Daar moet ik dus echt actief verandering in brengen. Maar jouw verhaal geeft wel een beeld dat het gewoon te bespreken is met mijn mannetje.
o ja.. ze krijgt nu wel 2x per dag de fles.. in morgen beker melk.. beetje 12 u fles en 19.00 fles vind ze heerlijk en de knuffel is ze sinds het stoppen gekker op geworden. ikke erg moe.. ma, di en do hele dag werken, vr morgen en woe vrij... best druk weekje jullie ook zo moe. ik heb vanmiddag geslapen. als man er niet is kan het niet. oudste bijna op school, maar tot zomer elke middag vrij en hij slaapt natuurlijk niet meer jongste slaapt nog wel in de middag zal die slaapjes die ik vorige zw schappen deed erg missen misselijk, ja .. net zoals vorige 2 keren.. ga huisarts weer om emsafene pilletjes vragen. moet do reanimeren herhaling... bah die pop stinkt naar alcohol, geen zin in dus mvm bel ik woe wel op vk over een weekje denk ik, kan nog wel... 1e keer staat op site tussen 8 en 13 weken. fijne avond
Ow wat herken ik me daar ontzettend in! Ik ben de hele dag zo ontzettend moe, kan alleen maar aan slapen denken. En als ik dan eenmaal in bed lig kan ik de slaap niet vatten en lig zo tot half 2 wakker, om vrvolgens tegen 6en alweer wakker te worden . Hebben jullie ook zo'n last van vergeetachtigheid? Ik kom spullen in de koelkast tegen die daar niet horen, kan niet op woorden komen, loop 10 keer naar boven omdat ik steeds vergeet wat ik ging doen, en ga zo maar door
Goedemorgen! Ik moet mijn borst nat maken als ik dat zo hoor Tot nu toe heb ik nergens last van! Als ik geen test had gedaan had ik het echt niet gevoeld Gisteren heb ik een buikfoto gemaakt, zal kijken of ik die vanavond online kan zetten! Fijne dag!
Goedemorgen! Pff als ik t zo hoor staat me misschien nog wel wat te wachten. Tot nu toe alleen wat rommelende darmen en moe. Gister lag ik om 9 uur al in bed. Gevolg; vanmorgen uur voor de wekker al weer klaar wakker... Zal m'n vriend vanavond of morgen ook eens vragen om een buikfoto te maken. Hopelijk dan ook t lef om m te plaatsten :s Fijne dag allemaal!!!
Ik heb nog maar weinig symptomen. Wel duizelig en ik slaap als ik vrij ben lekker de slaapjes met mijn zoontje mee. Lijkt me idd zwaar als dat niet meer lukt. Ik ben vrij op maandag en woensdag. Hoewel ik soms mijn werkdagen ook best ontspannend kan vinden. Ik heb nog niet gewerkt sinds ik pos teste. Ik wil het daar nog wel even niet vertellen. Ik wacht ook nog even met verloskundige bellen. Het is nog zo pril.
He Charity leuk! en nogmaals gefeliciteerd We gaan voor een plakbeeb! Ik mag 14 februari voor de eerste echo! Mooie dag al zeg ik zelf zal het lijstje en foto vanavond aanpassen! enne, ik vind het altijd wel goed om ook niet superslanke/mooie buiken te zien hier, dat is veel realistischer, en als alleen de mooie buiken hier komen, durf je al helemaal niet meer als het voor je gevoel niet 'mooi genoeg' is. Dus ik pleit voor alle buiken op de foto (en natuurlijk hoeft het niet, maar nouja, jullie snappen me hoop ik )
[QUOTE Hebben jullie ook zo'n last van vergeetachtigheid? Ik kom spullen in de koelkast tegen die daar niet horen, kan niet op woorden komen, loop 10 keer naar boven omdat ik steeds vergeet wat ik ging doen, en ga zo maar door [/QUOTE] Dit heb ik dus ook
Hee meid, Mij is verteld dat je alleen hele kleine hoeveelheden kanaal mag eten en niet te vaak. Denk ook aan appeltaart/ontbijtkoek.
Hmm, net de vk gebeld. Mag over 2 weken weer bellen voor een afspraak, t is nog te pril. Begrijpelijk maar wel jammer. Ik ga later ff op jullie reageren, zit nu op m'n werk op de telefoon
Met mij gaat het goed. Alleen wat last van stekende (.)(.) en krampjes in mijn onderbuik. Verder totaal nergens 'last' van. Maar weet met Jonathan dat de misselijkheid ook pas rond de 8 weken kwam en bijna 4 maanden heeft aangehouden dus ik hou mijn hart vast. Wij willen dit keer wel wat langer wachten met vertellen, maar durf niet te beloven dat dat gaat lukken hoor... Hahaha! Willen jullie het geslacht weten? Wij wisten het bij beide jongens wel maar nu wil ik het absoluut niet weten. Is nu toch echt de laatste keer dat we een kleintje krijgen en wil die spanning nu wel eens tot het laatst bewaren.