Als ik de bedjes in baby winkels goed bekijk zie ik vaak een dekentje in een overtrek ipv een deken met lakentje. Hoe hebben jullie het bedje opgemaakt?
Hier een duodeken in overtrek. Vindt het veel makkelijker, met laken lastiger om het bedje netjes op te maken. Maar zie toch ook veel lakentjes met dekentje bij anderen.
Laken met dekentje omdat ik dat allemaal al gekocht had, maar een deken in een overtrek is wel makkelijker. Mijn dochter slaapt nu sinds kort onder een dekbedje en dat scheelt even heel werk met opmaken en rechtleggen! Maar goed. De baby gaat toch weer onder lakentje/dekentje omdat ik die spullen nu eenmaal heb en een dekbedovertrek is ook wel erg ruim voor het kleine babyledikantje.
Ik heb beide. soms ligt het overtrekje erop en als die in de was zit dan ligt er een lakentje/dekentje op.
Op het KDV mochten we voor baby's ook geen dekentje in een hoesje doen, vanwege verstikkingsgevaar. Hier dus losse lakentjes en dekentjes voor de kindjes tot 2 jaar.
Zo heb ik het ook geleerd. En heb het zelf ook zo gedaan totdat ze gingen draaien toen heb ik lakentje en dekentje eruit gehaald en alleen een slaapzak gebruikt.
Heb beide. Maar in het begin met de kruik erbij vind ik een laken en dekentje makkelijker dan een deken in overtrek.
Lakentje en dekentje tot ie een maand of 5 was. Daarna durfde ik het dekentje pas in een hoes te doen.
het maakt niet uit of er een lakentje met dekentje op ligt of een dekentje in een hoesje. is even dik. alleen een extra laagje van lakentje. beetje vreemde redenering ook, want als het erg koud is dan leggen veel mensen een dikkere deken erop of een extra dekentje. en dat is veel dikker dan een dekentje in een hoes. dekbedje mag niet. dekentje in hoes wel.
Ik heb voor in de kinderwagen en wieg een lakentje met dekentje. Voor in het ledikantje een Vellux 4seizoenen deken met overtrek.
Beide. Ik heb een aantal simpele lakentjes, 2 kleine babydekens en 2 grote ledikant dekens en een paar overtrekjes. Ik vind het voor in het begin wel schattig staan, zo lief zacht dekentje met een lakentje er zo omheen gevouwen. Maar bij Julia was ik het gedoe al vrij snel zat. Bij de Ikea hebben ze leuke overtrekjes voor zo'n klein maatje en daar passen de ledikant dekens van de Hema goed in. Is een beetje ruim, maar dat stopt handig in. Ik vond die overtrekjes (zonder deken er in) in de zomer ook handig, omdat ze wat dikker zijn dan gewone lakentjes. Dus een slaapzak + overtrek was dan genoeg!
Knappe baby die in dat hoesje terechtkomt! Zitten drukknoopjes op aan de onderkant (wat je dus onder het matrasje stopt). Risico is echt de warmte hoor!