Juni 2010 mama's deel 3

Discussion in 'De mama's' started by vinisa, Jul 20, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. vinisa

    vinisa Fanatiek lid

    Sep 8, 2008
    4,346
    1
    36
    @ luiers: hier gebruiken we al een tijdje 4+, vond ze beter zitten bij haar :)

    @ potje: ze zit erop en meer niet, maar hoeft van mij niet zo snel dus prima (doet ze het wel is het mooi meegenomen). Ze gebruikt hem nu ook vaak als stoel haha

    Sinds kort probeert ze te springen. Nu steeds meer, ziet er zo grappig uit.. echt schattig!

    Ze slaapt nu en ik lig ff op de bank. Dus even lekker relaxen :)
     
  2. vinisa

    vinisa Fanatiek lid

    Sep 8, 2008
    4,346
    1
    36
    Oh dat klinkt echt als een ramp. Soms maak je van iets een verkeerde inschatting en dan vergeet je ook nog iets en dan is het snel een ramp. Vaak gaat één ding mis en dan weer iets en weer iets. Kan gebeuren, ik heb dat ook wel eens gehad (alleen niet precies hetzelfde natuurlijk). Gelukkig was hij het snel vergeten :)
     
  3. Vogelinnetje

    Vogelinnetje VIP lid

    Nov 3, 2009
    7,251
    6,710
    113
    Nijntje, bij jullie is het wel fijn dat ze vroeg zindelijk zijn ivm school. Hier hoeft dat natuurlijk pas bij 4 jaar en dan nog heb je er kinderen bij die nog niet volledig zindelijk zijn.
    Moet je morgen weer werken? Zie je er tegenop?

    Sabse, wat grappig van dat springen! Weer een dimensie erbij!

    Damien houdt echt niet van kou. Zijn voetjes waren gisteren bij thuiskomst helemaal rood/paars. Vandaag wilde hij ook even naar buiten, maar hij had het al snel gezien. Binnen is ie veel vrolijker aan het spelen. Heb echt mijn lieve dreumes weer terug! Net was ie ook weer zo grappig. Klom ie op de bank, ging ie staan en riep boe!!! Ja, en dan mag je eigenlijk niet lachen, want hij mag niet staan op de bank.
     
  4. NiekyN

    NiekyN Fanatiek lid

    Nov 5, 2009
    2,191
    0
    0
    Personeelsadviseur
    Twente
    Wauw Ward die al zinderlijk wordt.... IK BEN JALOERS!!! dat gedoe en gehouwehoer met die vieze poepluiers.... wauw!!
    We zullen wel zien hoe dat gaat met die heks hier, hopelijk volgt ze grote broer een keer....

    d'r werd iets gevraagd over mijn baan,
    dit is een tijdelijke baan ter vervanging van zwangerschapsverlof, zodra die dame terugkomt mag ik weer vertrekken. Jammer, maarja dat wist ik van tevoren! Ik heb op het moment nog geen concrete voorstellen voor een nieuwe baan, maar de tijd zal het leren en ik ga weer actief op pad om te zorgen dat ik een baan zal hebben.
    De vorige keer was ik al een tijdje bij huis, ik denk dan ook dan sanne bij huis gaat komen....... die heks.... zal voor haar wel goed zijn om andere kinderen om zich heen te hebben dus daar moeten we wel wat voor regelen...

    Ik noem haar elke keer heks, maar dat komt gewoon omdat het een behoorlijk pittig type is wat precies weet wat ze wel en niet wil. Maar ik ben wel supergek met haar hoor! mijn kleine meisje is ze, deze fase ben ik gewoon niet zo gek op... gillen, gillen en nog eens gillen!

    Jesper gaat as woensdag op intake op de basisschool (jaaaaa dat komt straks ook allemaal) en dan gaat het leventje daar ook weer op gestructureerde basis verder.

    En verder ben ik dus nog druk met Hoelahoep en gewoon MAMA zijn en eh vrouw zijn en eh lief zijn en eh.... nog meer???
     
  5. Vogelinnetje

    Vogelinnetje VIP lid

    Nov 3, 2009
    7,251
    6,710
    113
    Heks :) Als het beestje maar een bijnaam heeft he? :p

    Meisjes gillen, maar jongetjes zeuren. Hier tenminste wel eentje. Euh euh euh is het de hele tijd dan als ie iets wil.


    Vandaag was het trouwens sowieso veel ge-euh. Als ie iets wil, dan is het euh. Hij benoemt het niet zo vaak meer en we geven niet direct toe, maar ik vraag me toch af hoe wij hem kunnen stimuleren door het te benoemen.


    Damien heeft nu de lichtknopjes pas goed ontdekt. Wij zijn niet zo slim geweest met de inrichting van zijn kamertje door boven zijn bedje een lampje te hangen. Hij had net nl zijn lampje aangedaan :)
     
  6. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    Sep 15, 2008
    15,693
    1
    0
    Vandaag het eerste lek met de nr 4... ;) Ik ben aan m'n laatste pak bezig gelukkig. De babydry zitten voorlopig wel nog goed 's nachts.

    Hier vandaag ook maar 1x iets op het potje gedaan. Hij komt nu ook zeggen dat hij geplast heeft, maar dan is het net gebeurd in z'n luier. Ach, geen probleem!
    Vandaag ook weer 4 poepluiers... Laatst was iets dunner, maar helemaal geen diarree. En ook geen meer gehad nu sinds een uur of 4 namiddag. Geen idee wat het was, iets verkeerd bevallen ofzo?

    Hier probeert er ook eentje te springen. Hij doet zich wel de moeite, maar geraakt niet omhoog :p Vanmiddag in z'n bedje ook :D

    @ vogelinnetje: Yep, morgen weer werken. Zie er niet zo erg tegenop, heb alleen niet veel zin om m'n diensthoofd onder ogen te komen. Nu zal het wel weer een geslijm à volonté zijn, om je daarna weer op je plaats te zetten. Maar ach, ben wel blij om een aantal collega's terug te zien. 't Is morgen ook stakingsdag in B, dus weet ook niet wie er allemaal gaat zijn. Hebben mij niets laten weten of zij ook staken... Zal het morgen wel zien, anders heb ik een rustige werkdag ;)
    Reageer de rest ook dan bij ;) :) Ga nog wat was ophangen en dan slapen.
     
  7. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    Sep 15, 2008
    15,693
    1
    0
    Poepluiers heb ik ook nog altijd hoor ;) :D Voorlopig plast hij alleen nog maar op het potje, maar 't is een begin. Ik wilde volgens m'n mama nooit poepen op het potje, moesten ze me altijd een luier aandoen en dan poepte ik pas ;) :)
    Ooit leren ze het wel hoor ;)

    Tot morgen meiden!
     
  8. dagdroom

    dagdroom Bekend lid

    Jul 30, 2009
    598
    0
    0
    Wat knap van Ward dat plassen op het potje.
    Gaat het een beetje op je werk nijntje?

    Hier ziet het er erg koud uit, maar geen sneeuw waar ik iedereen over hoor. Mare was gisteren echt niet lekker, slapjes en koorts. Vannacht ook een paar keer wakker geweest maar wel vrij snel weer gaan slapen. Nu is ze snotverkouden en in een niet al te best humeur natuurlijk.

    Ze wil hier trouwens contant haar bijenpakje aan, dat ligt er al voor carnaval maar mevrouw wil het dus iedere ochtend aan. mama bij aan mooi zegt ze dan:)
     
  9. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    Sep 15, 2008
    15,693
    1
    0
    Had het toch net iets gezelliger verwacht, maar ach, mensen veranderen nu eenmaal niet. Waar ik anders toegelicht krijg wat er allemaal gebeurd is en wat er op me ligt te wachten, mag ik gewoon achter m'n bureau zitten en m'n plan trekken. Weer een les geleerd ;) Wat ga ik blij zijn als volgende week m'n collega terug uit verlof is!
    Qua vermoeidheid valt het nu nog mee, maar krijg tegen de middag m'n klopje dat ik niet te boven kom...

    Wat lief van het bijtje :) Hier geen carnavalspakje, wordt hier niet zo gevierd ;)

    Zielig dat ze zo verkouden is... Hopelijk knapt ze snel terug op, want je kan je ellendig voelen als je neus zo verstopt zit.

    Hier is het al sinds vannacht aan't sneeuwen. Van die goeie die goed kraakt als je erin loopt ;) Dus Ward maar z'n sneeuwlaarzen aangedaan. M'n man moest niet gaan werken, dus die is al om 7u met hem naar buiten geweest. Wat was het weer drama dat hij naar binnen moest want hij vindt de 'neeuw' zo geweldig :D Heb z'n dikke sneeuwbroek ook maar klaargelegd, kan hij die straks buiten aandoen.
    @ vogelinnetje en cin: Damien en Stijn ook hun skibroekjes aan vandaag?? ;) :D
     
  10. pinter

    pinter Fanatiek lid

    Jan 9, 2010
    4,015
    1
    36
    noord limburg
    Goeiemorgen dames,

    bedankt voor de tip met het potje!
    ik zag in het Kruitvat folder dat ze deze week bijna dezelfde soort potjes verkopen als die van babybjorn,dus die gaan we morgen even een 2tal kopen!!

    Hier ligt ook wat sneeuw,heerlijk zeg,beter dan al die wind en regen van de laatste maanden....tegen kou kun je je kleden zeg ik altijd,maar die regen,brrrrrr.
    Hier ligt het ski pakje ook al klaar,denk wel dat het wat groot is nog,maar we gaan het zo testen;)!
    Verder alles goed hier,het gillen bij Sietse in de nacht is wat minder,zijn verkoudheid is voorbij,nu bij mij nog!!

    Fijne dag vandaag dames,liefs Petra
     
  11. vinisa

    vinisa Fanatiek lid

    Sep 8, 2008
    4,346
    1
    36
    Hier ligt er een klein beetje sneeuw, niet veel gelukkig.

    @ nijntje: hopelijk redt je het op je werk. Sterkte!

    @ dagdroom: hoe is het met jou? En leuk dat ze het pakje elke keer aan wilt, zal er vast schattig uit zien. Zet je er ook een foto van op fb? Of staat ie er al? Ik kijk soms niet goed haha

    Hier heeft ze door het krijgen van die gemene tandjes bijna alle spenen kapot gebeten. En haar rietjesbeker was het rietje van kapot gebeten. Dus we houden het in de gaten en dan maar meer drinken uit een gewone beker (alleen is ze soms te gretig en gaat het mis).

    Verder weinig nieuws. Ze is wel een lekker eigenwijsje en wordt het steeds meer. Alles wilt ze zelf doen. Eten, aankleden, etc etc. Het ene kan ze beter dan het andere. En crackers en ander eten smaakt natuurlijk veel lekkerder als ze het zelf mag pakken dan wanneer ik het pak en aangeef ;)

    Oh en ze is appelgek :D Meerdere keren per dag hoor je d'r opeens "appel, appel, appel, appel!!" Zo lief :)

    Ze praat nu ook weer meer met 3 woorden. Het gaat zo hard. Soms kijk ik naar haar en denk ik alleen maar hoe groot ze al is en hoeveel ze al kan. Het gaat echt zo snel!
     
  12. Vogelinnetje

    Vogelinnetje VIP lid

    Nov 3, 2009
    7,251
    6,710
    113
    Hier ook een dun vliesje sneeuw! Eindelijk. Nee, Damien heeft zijn skibroekje niet aan. Die hoeft maar 5 min op de fiets, maar achteraf gezien had ie die zaterdag tijdens de wandeling best aan mogen hebben. A.s. zondag gaan we weer op pad, dus doe ik het hem aan, incl snowboots!

    Dagdroom, haha Mare de Bij :)

    Sabse, ja hier ook alles zelf doen, maar hier lukt het best goed. Damien eet zo al zijn eigen pap en yoghurt. Hij knoeit nog eens niet zo heel veel. Alleen bij het laatste beetje moeten wij hem helpen.
    Wat goed dat ze zo goed praat! Hier komt Damien inmiddels wel aan de 40 woorden, maar zeker geen 2 woorden achter elkaar, laat staan 3. De laatste tijd kiest ie helaas ook erg vaak voor euh euh euh (hhaha, wel 3 woorden). Hij begrijpt wel alles en gebruikt ja en nee ook op de goede manier.

    O vanochtend was zijn lampje nog uit.
     
  13. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    Sep 15, 2008
    15,693
    1
    0
    Heb ook eens even gekeken. Jeetje zeg, 6m en 12kg! :$ Ga al blij zijn als zoonlief dat op 2 jaar gehaald heeft :p Bv mag zo gezond zijn als het wil, als jij als moeder alleen maar vettige en ongezonde dingen eet, geef je dit gewoon door in de bv is mij altijd gezegd. Maar daar wordt natuurlijk niet aan gedacht... ;)

    Ik snap ook niet dat sommige zo aanvallend reageren. Als je het met iets niet eens bent, laat het dan zo. Ga daar toch geen drama om maken, of zit ik daar nu verkeerd?
     
  14. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    Sep 15, 2008
    15,693
    1
    0
    Leuk! In een bakkerij! :) Hoop dat je verkoudheid snel over is, want als je er zo vroeg uit moet om te gaan werken, kan je een verstopte neus ook wel missen denk ik...
     
  15. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    Sep 15, 2008
    15,693
    1
    0
    Wat balen van die wandeling! En de handschoentjes, tja dat kan je al eens vergeten. ik had ze zaterdag ook niet aangedaan, z'n handjes waren rood van de kou maar nog wilde hij niet binnen. Het is gewoon drama als hij naar binnen moet komen. Uiteindelijk hebben we hem zaterdag met een kiwi kunnen verleiden. als iemand nog tips heeft? ;)
    Heb hem ook eens stoepkrijt gegeven. Staan nu overal 3-4 streepjes op ons terras getrokken :D En dan probeerde hij het eens in de steentjes, maar dat lukte niet zo goed :p

    Dat wat jij schreef van het fototoestel: wij moeten ook telkens de foto laten zien :D En ook zo'n smile... Ze kunnen er wat van!
     
  16. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    Sep 15, 2008
    15,693
    1
    0
    Fijn dat het goed is meegevallen! :)

    wij hebben ondertussen een appartementje aan de kust gevonden voor het weekend na Pasen. Gaan we lekker met z'n drietjes (viertjes ;)). Hond kan wel niet mee, jammer genoeg, maar die brengen we dan wel op logement. Heb er nu al zin in en hoop op al lekker weer zodat we op het strand kunnen.
     
  17. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    Sep 15, 2008
    15,693
    1
    0
    Oh hier 's morgens ook een gezeur voor z'n melk warm is... ;) Zet de tv al voor hem op maar dan komt hij nog met van die krokodillentranen afgelopen ;) Geef hem nu een paar letterkoekjes (die wat de sint brengt) dan kan hij daar al op knabbelen en is hij toch iets rustiger. Want zo'n drama als je net uit je bed bent... ;):):)

    @ NiekyN: Je noemt je meid hoe jij wil ;) Hier is het vaak spook omdat hij echt de ondeugendheid soms in z'n oogjes heeft staan. Maar 't is m'n allerliefste schattebollie van de hele wereld en zou niet meer zonder hem kunnen :D
    Wat super dat Jesper naar school gaat! Ziet hij het wat zitten?
     
  18. Cin85

    Cin85 VIP lid

    Jan 12, 2010
    12,533
    14,045
    113
    Female
    Hier ook een zeurder hoor, vooral als meneertje moe is!

    Stijn heeft vandaag geen skibroekje aangehad, ik breng hem altijd met de auto naar het kdv. Er ligt hier momenteel misschien zo'n 0.5 cm sneeuw, het sneeuwt heel licht. Ik hoop dat het vannacht flink door gaat zetten want de slee staat al klaar! Kan ik ook eindelijk het skibroekje aandoen bij Stijn. :)

    Toen ik hem net ophaalde van het kdv wees hij een stuk of 6 kindjes aan en zei zomaar al hun namen! Echt knap!

    Zit er ook aan te denken om schaatsen voor Stijn te kopen. Wel vandie verstelbare schaatsen met 4 ijzers eronder. Heb zelf altijd geleerd dat als je kan lopen, je ook kan schaatsen, heeft iemand toevallig ervaring bij jonge kinderen?
    En nee, ik was niet van plan hem mee te nemen als wij de nieuwkoopse plassentoch gaan schaatsen. ;)
     
  19. Vogelinnetje

    Vogelinnetje VIP lid

    Nov 3, 2009
    7,251
    6,710
    113
    Cin, ik had nog helemaal niet naar je vakantie gevraagd. Jullie hebben je dus vermaakt. Ook in het zwembad? Wij gaan in juni een weekendje naar de Kempervennen. Zojuist geboekt :)

    Stijn is een echt talenwonder! Damien begint nu ook voorzichtig zijn eigen naam te zeggen. Iets wat in de buurt komt van daba.

    Haha, schaatsen! Jij denkt: mijn kind mag dan wel niet de snelste zijn met lopen, maar hij is wel de jongste op de schaats! Durf je het wel aan met die scherpe ijzers?

    Damien had vandaag weer een vreetbui. Eerst soep (zelf gegeten weer) en daarna nog wat van onze rijst. Hij vindt het leuk om paardje te rijden. Heel de tijd klimt ie op je rug. Hij heeft het klauteren echt weer opgepikt. Op het kdv gaat het ook erg goed in zijn nieuwe groep. Niet meer huilen bij wegbrengen, goed slapen, niet meer snel huilen als een ander kindje in de buurt komt. Hij laat alleen nog wel snel dingen afpakken, maar hij wordt ook steeds assertiever.
     
  20. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    Sep 15, 2008
    15,693
    1
    0
    M'n man zegt: 'doen!!' :) Zo veel te jonger je ermee start, zo veel te sneller zijn ze er mee weg... Niet dat wij veel schaatsen, integendeel, maar als ze het zo jong leren zou het makkelijker gaan.

    Hier ligt er ondertussen 9,5 cm sneeuw... Als er iemand wil komen spelen met de kindjes? :D Gisteren zijn er al foto's gemaakt van Ward in z'n skibroek. heb ze zelf nog niet gezien, heb Ward snel moeten oppikken na het werk want we kregen nog ff 2 kindjes op bezoek. De mama is zwanger en heeft al een week krampen, dus ff naar het zh geweest om te laten checken.
    Was wel leuk, maar ik hou het toch bij 2 hoor! ;) Nu ze waren wel 2,5 en 1 en dan onze Ward er nog bij, dus was wel druk. Maar ze waren braaf, dat was wel leuk. Zoonlief had wel wat moeite om z'n speelgoed te delen, maar dat hoort er nu eenmaal bij... Is ook niet slechter ;) Zo leren ze het he.

    @ vogelinnetje: Ik geloof dat Damien of een groeispurtje heeft of aan't bijeten is na de buikgriep :) Beter zo, dat ze goed eten dan dat ze niet willen he.
     

Share This Page