Hettie, ik kan de vinger er bij jou niet op leggen.... Ik heb geen bepaald gevoel bij jou, niet zo sterk als wat ik bij inkie had... Misschien mijn pendel wel... Zal morgen es kijken voor je..
Slaaap lekker Angel... Ik duik er ook in... Of naja van bed beneden door naar bed boven, haha Oeeh morgen 10.30 in ondertrouw... Jeeeeeej!! Tot morgen ladieess!!
mandy... supergoed nieuws dat je placenta wat opgeschoven is!!! en alvast gefeliciteerd met je ondertrouw... wat een schattig die kleertjes!!! piri piri... heb ik ook een keer gehad bij de kruidvat... maar ik was er toen de dinsdag... de eerste dag dat de reclame in ging... maar kon het artikel toen niet vinden... dus ik vragen waar het lag... nou mw we zijn nog bezig alles in dewinkel te leggen maar ben het nog niet tegen gekomen... tss... zorg dat alles er ligt als de reclameweek begint.. Inkie... Jeeeeej een jongen!!!!